Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jak zapewne każdy z Was wie(a jak nie, to teraz się dowie :D), nasz głos brzmi dla nas inaczej niż dla innych ludzi, bo nie dociera do nas przez powietrze jak mowa drugiego człowieka, ale przez drgania rozchodzą się po całej czaszce. Z tego powodu gdy słuchamy się na nagraniu, nie rozpoznajemy swojego głosu albo jest dla nas bardzo dziwny. Stąd moje nietypowe pytanie - lubicie swój prawdziwy głos, czy wprost przeciwnie i wydaje się nienaturalny i obcy?
Ja szczerzę mówiąc wolę swój prawdziwy głos niż ten, który słyszę na co dzień, jest przyjemniejszy i ani trochę nie wydaje mi się dziwny :)
0
@GoLem Neurony lustrzane są u każdego normalnie rozwijającego się człowieka, to one odpowiadają za empatię. Will ma ich po prostu bardzo dużo, nienaturalnie wręcz, dlatego tak dobrze potrafi się wczuć w morderców.
1
@kerouac Nie nazwałbym tego szaleństwem, ale normalny to on nie będzie już nigdy, o ile kiedykolwiek był :D No ale starał się na początku, potem kompletnie puszczą mu hamulce :D
1
@kerouac Jestem ciekawa czy spodoba Ci się ostatni sezon :D
Uwielbiam ten serial, chemia między głównymi bohaterami jest niesamowita, wizualnie to też perełka, uwielbiam te wszystkie miejsca zbrodni, są tak absurdalne, ale tak cudnie się na nie patrzy :D No i aktorsko też ten serial jest piękny, do dzisiaj jest mi przykro, że go nie kontynuowali.
0
@FearTheBeard Nigdy :D Myślę, że pewnie by mi się spodobały, ale jakoś nie ciągnie mnie, by spróbować ;)
6
@capoN Wszystkie Biedronki to jak miasta w starożytnej Grecji. Niby jedno państwo, ale nie do końca :D
2
@AmigoBlancos Ile musisz czekać? Ja miałam wyniki tego samego dnia, po pół godziny. To zależy od tego czego się szuka czy jak?
4
Polska na czwartym miejscu od końca pod względem wygasania epidemii?
To zazdrość państw zachodnich, którym na początku dużo ludzi umarło!
W Ministerstwie Zdrowia widzę wszyscy tracą kontakt z rzeczywistością :D
0
@Barca1992 Ten typ to Peter Cullen, jest również głosem Kłapouchego oraz K.A.R.R'a z Nieustraszonego :D
Edit: A i to on stoi za głosem Predatora z pierwszej części z Arnoldem :D
0
@LeoFan10 Ja w ogóle nie oglądałam żadnej części poza Mrocznym Widmem :D Nigdy nie byłam fanem serii, a Mroczne Widmo leciało kiedyś na Canal+, więc obejrzałam z nudów.
1
Taika Waititi(Thor Raganrok, Jojo Rabbit) wyreżyseruje nowe Star Warsy. Nice, to będzie pierwszy film z serii, jaki obejrzę od czasu Mrocznego Widma :D
0
@deyna2018 Tak.
3
@Avada Kedavra Z tą brodą jest przystojny, nie znasz się :D
2
Uroki obcych języków.
https://66.media.tumblr.com/9eb816f0a3f9328f8de7b1e2d235edd2/0e8b7f3042c7ef30-82/s500x750/ce0591a0790cad10b09bbd8933f1112db6f2b7f6.png
Slut po szwedzku, to po prostu koniec.
1
@barcelonaLM Ragnarok(humor Waititiego idealnie wpasowuje się w mój), Endgame, pierwsi Guardians of the Galaxy.
0
@deyna2018 Polecam te lokacje do polowania na borsuki:
https://s6.gifyu.com/images/borsuk.png
https://s6.gifyu.com/images/borsuk-2.png
Koniecznie w nocy, bo to nocne zwierzęta.
A tutaj najłatwiej upolować samca jelenia, ale tak naprawdę są one praktycznie wszędzie, występują pod nazwą jeleń wirgiński, często można je spotkać przy łaniach białoogonowych.
https://s6.gifyu.com/images/mulak.png
1
@LuisSalvano Jedynka może i dalej trzyma w napięciu, ale sam obcy zestarzał się tam mocno. Wolę jednak dwójkę :D Trójka też spoko, ale już czwórkę i przymierze to powinno się skasować ze wszystkich nośników albo wrzucić je wszystkie do czynnego wulkanu na Hawajach :D
0
@MesQueUnClub_87 Ło panie, te mapki to odległe tereny pokazują dla jeleni i borsuków :D Oba można znaleźć w Heartlands w pobliżu starego szybu wiertniczego. Nie mówiąc już o tym, że jeleń kanadyjski to po prostu wapiti, a to co innego niż samiec jelenia :D
1
@eydem Najtrudniej to znaleźć samca łosia, a tak to wszystkie zwierzęta raczej na luzie da się znaleźć. Ale może to moja dobra znajomość gry przeze mnie przemawia :D
Granie w gry hazardowe dla zabawy to jedno, ale przechodzenie wyzwań z nimi związanymi to już masochizm :D Trzy razy wygraj w domino z nie więcej niż dwoma przeciwnikami bez dobierania kostek, albo wygraj trzy rozdania Blackjacka dobierając minimum trzy raz. I jak na złość, gdy masz 21, to krupier też xD
1
@eydem Jeśli podejdziesz do przejścia gry na 100%, to powodzenia z wyzwaniami hazardzisty jeśli ich nie robiłeś, oraz ze zleceniami polowania. I dostarczaniem piór czapli, których - niczym potrzebnych samochodów w GTA - nigdy nie ma, gdy akurat ich szukasz :D Wychodziłam z siebie za każdym razem :D
1
@eydem Rozdział trzeci to zaraz po drugim mój ulubiony. Do śmierci Seana jest jeszcze wszystko cacy, przyjemnie się przebywa w obozie i słucha opowieści przy ognisku. No i podoba mi się lokalizacja Clemens Point. Wyjeżdżanie stamtąd o wschodzie słońca to coś pięknego :)
Czwarty rozdział lubię już mniej, bo bieganie do Saint Denis mnie męczy. Zdecydowanie bardziej wolę klimaty Rhodes i Valentine. Gdyby nie to, że lubię jeździć konno w tej grze, to wkurzałoby mnie też to jak daleko jest do każdego miejsca z Shady Belle :D
Jedyną wadą tej gry jest dla mnie to, że nie mogę pojechać Arthurem do New Austin, choć powinno być to możliwe z logicznego punktu widzenia. No ale rozumiem, że musieli coś zostawić dla Johna, choć jeśli zrobi się wszystkie wyzwania, legendarne zwierzęta i ryby, to i tak niewiele dla niego zostaje. Ale i tak lubię cały epilog, bo po prostu lubię Johna. Fajnie się ogląda i korzysta z życia, za które Arthur oddał swoje własne. Pierwsza część na ranczu jest trochę nudna, ale potem jak Abigail odchodzi i nie jojczy już na wszystko nad uchem, to robi się przyjemnie. Staram się siedzieć na tym etapie jak najdłużej i cieszyć się wolnością od tej kobiety :D
Dla mnie to najlepsza gra w jaką grałam. Uwielbiam wszystko, od fabuły, przez świat, realizm, dialogi, aż po aktorstwo, zwłaszcza w wykonaniu Rogera Clarka jako Arthura Morgana. Postać tak ludzka, tak świetnie pokazane jest jej tytułowe odkupienie, że za każdym razem mam ochotę klaskać na zakończeniu. Nawet jeśli go nienawidzę za zabicie mi Arthura. Czułam się jakby umarł mój przyjaciel :( Granie Johnem trochę osłodziło tę gorycz, ale nie aż tak, bym po zakończeniu epilogu nie zaczęła od nowa, by znów usłyszeć w czasie jazdy "That's my boah!".
Przechodzę grę właśnie trzeci raz i nadal mnie ona nie nudzi. Jak nie robię nic konkretnego, to bawię się trybem fotograficznym. Dzisiaj masochistycznie robiłam wyzwania hazardzisty(sam Szatan je wymyślał xD), już na samym początku ogarnęłam najlepszą torbę i wszystkie ulepszenia do obozu, wykupiłam pół garderoby świata gry, skompletowałam sobie stajnię, wszystkie dostępne legendarne zwierzęta też już upolowane, a wyzwania nieograniczone przez fabułę zaliczone. W gruncie rzeczy z tych ważniejszych zostały mi tylko ryby do zaliczenia, bo nie mam jeszcze wędki dostępnej. Jestem dopiero na drugim rozdziale, wciąż czeka mnie odebranie najgorszego długu i wizyta u o'driscolli z Johnem i Billem. Nawet nie wiem kiedy się za to zabiorę, bo przez większość czasu jeżdżę sobie bez celu po mapie, zbieram kwiatki, obczajam dzikie konie i te w obozach npców, i zabijam konkurencyjne gangi, tak ta gra potrafi mnie odciągnąć od głównej fabuły :D
0
Poleci ktoś jakiś fajny portfel? Nie za duży, bo nienawidzę ogromnych portfeli, ale żeby te cztery czy pięć miejsc na dokumenty miał. Tak do stu złoty, bo to jednak tylko portfel :D
0
@RobsonPL Za pierwszym razem komputer normalnie się włączył, ale gdy nie było połączenia, uruchomiłam go ponownie i Windows zamiast pinu wymagał ode mnie hasła. Tylko że hasło nie działało, bo nie było Internetu.
0
Miałam przed chwilą nietypową sytuację, połączenie z Internetem było, ale komputer go nie wykrywał i nie mogłam się zalogować, a jak wiadomo z jakiegoś głupiego powodu Windows wymaga połączenia z Internetem, by pracować na komputerze. Jakimś cudem w końcu mi się udało używając starego hasła, ale jeśli sytuacja się powtórzy, a hasło z jakiegoś powodu nie zadziała, to będzie nieciekawie. Czy jak wyłączę opcję logowania się do systemu, to ten uruchomi się normalnie nawet bez internetu, czy dalej będzie mu odwalać?
3
@Jaca27 Świetny klimat, świetna fabuła, świetny główny bohater. I świetny realizm, czego chcieć więcej? :)
3
@Jaca27 Przemęcz się, bo jak dla mnie GTA 4, to jedna z najlepszych części serii, dużo lepsza od GTA 5 :)
1
@gontex Jutro od rana będę sprawdzać ile ludzi przyjdzie po piwo z samego rana :D W sumie od północy już wchodzi promocja, biedra całodobowa, mogą też przyjść w nocy :D
1
@Colon No nie mogę nie wymienić Dream Theater, mojego absolutnie ukochanego zespołu. Żadnego nie kocham tak mocna jak ich, nie mają dla mnie słabej płyty. Polecanka z każdej z nich:
When Day and Dream Unite - Ytse Jam
Images and Words - Take The Time
Awake - The Mirror
A Change of Seasons - Big Medley
Falling Into Infinity - Hollow Years live from Budokan
Scenes From a Memory - Scene Six: Home
Six Degrees of Inner Turbulence - Misunderstood
Train of Thought - In the Name of God
Octavarium - Octavarium
Systematic Chaos - In the Presence of Enemies part 1 i 2
Black Clouds & Silver Linings - The Count of Tuscany(ta solówka!)
A Dramatic Turn of Events - This Is the Life
Dream Theater - Along For the Ride
The Astonishing - Dystopian Overture
Distance Over Time - Pale Blue Dot
Ale ostatnio z zespołów na literkę D dołączył do mojej playlisty Delta Rea. Grają amerykański folk-rock, mają czterech wokalistów i w lutym wydali swoją pierwszą niezależną płytę, trzecią w sumie.
Outlaws -
Long and Happy Life -
Run -
Bottom of the River -
Morning Comes -
Take Me There -
Any Better Than This -
Hands Dirty -
Stronger Than a Lion -
Oprócz tego to oczywiście Deep Purple. Perfect Strangers, Hush, Highway Star.
3
@Walker Na bank wcześniak. Słonie zaraz po urodzeniu są od razu szare i szybko uczą się chodzić żeby podążać za stadem. Młody słoń waży zresztą ponad 100 kilo, także powodzenia z trzymaniem go tak lajtowo na rękach.
0
@gontex Niech otworzą, bo naszła mnie ochota, by walnąć się na blond :D