Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@contowsky Ten żółw, to żółw skórzasty, największy przedstawiciel żółwi na świecie. Piękne zwierzę. I po raz kolejny widać, że woda pozwala na osiąganie dużo większych rozmiarów przez zwierzęta.
3
@barcafan9512 Jakim cudem Niemcy ich nie podbili w czasie II wojny światowej, to ja nie wiem :D
7
Na poprawę humorku, dla fanów GTA i ogólnie gier: Zachowanie ratowników medycznych w kolejnych odsłonach serii.
0
@NaFazieHitman Ale to chyba w zamkniętych pomieszczeniach, a nie na świeżym powietrzu.
6
@sidzej Marzenie :D Spróbowaliby ograniczyć liczbę klientów, to tłum sforsowałby drzwi biedronki :D
1
@MarioVeB! Łatwo obejść, wystarczy pójść z całą rodziną, każdy bierze po trzy produkty i kto im co zrobi? :D Ale i tak szanuję za te ograniczenia. Może niedługo będę mogła normalnie mydło tam kupić.
3
@Hiacynk Gdybym nie miała oporów przed byciem wiadomo-jakim-synem, to nawet bym skorzystała :D
10
@Janiama Wiesz czemu ludzie śmieszkują? Bo tak odreagowują stres. Nastała stresująca sytuacja dla całego świata, ale zamiast się tym zdręczać, ludzie słusznie starają się to łagodzić chociażby głupimi memami. To nie znaczy, że mają wyje*ane, kaszlą na wszystko i wszystkich, zbierają się w tłum i nie siedzą w domu. Na pewno jakieś jednostki tego typu są, ale po co tak wieszczyć najczarniejsze scenariusze i nakręcać u siebie i innych jeszcze większą panikę? Wielu ludzi potraciło rozum w ciągu ostatnich dni i zamiast zachowywać się ostrożnie, ale bez paniki, wpadli w jakiś szał końca świata. Wykupują ze sklepów więcej niż potrzebują i człowiek nie może nawet głupiego mydła kupić. Czemu by ich jeszcze bardziej nie nakręcić i pogorszyć sytuację?
Co ma być to będzie. Nie trzeba być od razu ignorantem, żeby podchodzić na spokojnie do całej tej pandemii. Chiny już całkiem nieźle sobie radzą, zaczynają pomagać innym państwom, niedługo nadejdą cieplejsze miesiące, słońca i jego promieni uv będzie więcej, jest ogromna szansa, że wirus będzie się dzięki temu gorzej rozprzestrzeniał i nie będzie wytrzymywał długo na powierzchniach, trwają prace nad szczepionką, niektóre już posiadane leki zdają się świetnie działać przeciwko temu wirusowi.
Wszystko na pewno nie powróci do normy w ciągu najbliższych miesięcy, skutki pandemii będziemy odczuwać jeszcze długo po jej przejściu, a wirus zostanie z nami na lata, ale na jesieni czy za ileś lat człowiek już będzie mądrzejszy i bogatszy o doświadczenia, a przede wszystkim o leki i szczepionki.
Ludzkość, jak głupia by czasami nie była, jest też cholernie inteligentna i wytrzymała. Dlatego jesteśmy dominującym na planecie gatunkiem. Dlatego wciąż żyjemy pomimo wielu innych pandemii, które prawie zmiotły nas z powierzchni Ziemi i to przy gorszym stanie medycyny niż obecnie. Teraz też sobie poradzimy.
1
@Bykunn Uwielbiam ten program, znacznie ciekawszy niż Familiada :D
1
@FeloRPS Pytanie czy ktoś to kupuje po takiej cenie :D
1
@4drian0 Że niby BrzozaTV jeszcze tego nie nagrał? :D
10
@koksik2700 Też jestem zwierzęciem, też chcę dalej mieć Ziemię :(
1
@FeloRPS Jedyne co zostało z makaronów z wczoraj to wstążki i nitki, a tak wykupili wszystko - pełnoziarnisty, ryżowy, bezglutenowy, z dodatkiem szpinaku, nawet tortellini, którego zwykle nikt nie kupuje :D Dzisiaj dokładałam jedynie makaron do spaghetti i farfalle, pewnie już poszło wszystko, bo koleżanka mówiła, że od siódmej do jedenastej bez przerwy na kasie, bo kolejki, więc pewnie znowu wykupili wszystko co się da. Jak tak dalej pójdzie, to zabraknie nam towaru :D
1
@FeloRPS Nie wiem, mam wolne, ale za dużo do kupowania nie mieli po mojej nocce, makarony prawie nie istnieją, bo nic praktycznie nie przyjechało :D
9
@MarioVeB! Powiedział Włoch rozprzestrzeniając wirusa na całą Lombardię.
11
@MarioVeB! Siedzenie w domu
Jeśli jesteś zarażony, a o tym nie wiesz - nie zarażasz innych = wirus ciężej się rozprzestrzenia = mniej zarażonych = więcej miejsc w szpitalu dla chorych = większa szansa na wyleczenie = mniej zgonów.
Jeśli nie jesteś zarażony, czego też nie wiesz - nie zarażasz się od innych = wirus ciężej się rozprzestrzenia = mniej zarażonych = więcej miejsc w szpitalu dla chorych = większa szansa na wyleczenie = mniej zgonów.
2
@KxxvK Przemysł filmowy też nieźle przez to oberwie. Kina pozamykane, plany zdjęciowe to samo, więc nie ma co kręcić. Tylko streaming będzie się trzymał.
1
@Hushovt Kiedyś siedziałam przy komputerze w czasie burzy. Wiadomo, rodzice "wyłącz, bo spali komputer!", ale co ja tam wiem :D Biurko pod oknem, widać wszystko idealnie nawet podczas patrzenia w monitor. Cisza spokój, jak nagle nie pierdykło w działki jakieś 100 metrów od budynku, idealnie na moich oczach. Prawie zleciałam z krzesła, a komputer to chciałam wyłączyć wyciągając kabel z kontaktu :D Już wtedy bałam się burzy, ale po takim bliskim spojrzeniu na błyskawicę i usłyszeniu ogłuszającego huku, to zaczęłam się bać jeszcze bardziej. Boję się przebywać na zewnątrz w czasie burzy, panicznie wręcz. Jak mogę, to nie wychodzę w ogóle wtedy z domu, ani gdy na burze się zanosi, ani trochę po nich.
3
@Bykunn No przecież widać, że nie sama, jakiś zboczeniec robi zdjęcie :D
0
@maroon Były nas dwie osoby na nocy, szybciej się nie dało, a trzeba było zmienić ceny, wypiec pieczywo i umyć sklep :D Z kolei zamówienia w większości przypadków załatwia program, który na podstawie sprzedaży określa, czy potrzebujemy danego towaru. Wyszło na to, że potrzebowaliśmy jednego kartonu mydła w kostkach(około 30 sztuk) :D Poza tym Biedronek w Warszawie trochę jest i w większości sytuacja wygląda podobnie, nasz centrum dystrybucji chyba nawet nie ma tyle towaru, żeby to wszystko ogarnąć, więc może być ciekawie w najbliższych dniach :D
1
@RosjaninBut Mój system odpornościowy jest całkiem w porządku, nie pamiętam kiedy byłam na tyle poważnie chora, żeby leżeć w łóżku z gorączką, ale cholera, astmę mam, więc jak mi zaatakuje płuca, to nie wiem czy wytrzymam tak długo, żeby mój system immunologiczny sobie z tym poradził. Pozostaje tylko uważać.
3
@Hushovt Tak wyglądała biedra, w której pracuję :D
https://s5.gifyu.com/images/89734853_526610931322277_2005955353086263296_n.jpg
Takie same pustki były na mydłach, koncentratach pomidorowych, konserwach, papierach, a na mrożonkach to w końcu było widać dno lodówki :D Niby coś tam dołożyliśmy z kierownikiem na nocy, ale obawiam się, że te sześć kartonów mydła w płynie i kostkach, to szybko się rozeszły aż do teraz :D
4
@AmigoBlancos Nie wychodzenie z domu gdy koniecznie nie trzeba(tj. po zakupy pierwszej potrzeby, z psem czy jeszcze coś) ma sens przy wirusie, który jest tak cholernie zaraźliwy. Nie tylko sam się możesz zarazić łażąc po mieście ze znajomymi, ale jeśli sam masz wirusa, to zarazisz też innych, którzy mogą to mocno odczuć.
1
@macio_944 A gdzie tam, tylko kartony puste zostały :D
0
Przez tę panikę, sklep w którym pracuję wyrobił już 220% planowanego zysku dzisiaj. Będzie premia na koniec miesiąca :D
26
@Barca1992 Bo nie pasuje do narracji.
1
@masakrator05 Oj tam, będzie rozrywka w pracy. Nie powiesz mi, że nie bawią Cię klienci biegający po sklepie jak kurczaki bez głowy :D
1
@Barca1992 Społeczeństwo jako całość zawsze jest głupie, bo zachowuje się jak stado baranów i nie myśli samodzielnie.
2
@PawkoFCB Wyrywkowo sklepy otwierać i przez okienko podawać? Kolejki to będą większe niż za PRL przy takim rozwiązaniu i wyjdzie na to samo w sumie :D
2
@LuisSalvano E tam, ja nie zamierzam harować na śmierć tylko dlatego, bo firma oszczędza na etatach już od lat. Dalej swoim tempem, bez pośpiechu, na spokojnie :)