Nika94
Dołączył/a: grudzień 2011
9 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi ostatnio niepotrzebnie wypowiada się na temat Realu. Jego wypowiedzi są kontrowersyjne i ostre, ale w większości ma rację. Trafnie wypowiedział się na temat Pepa i wygrania przez Chelsea LM. Zgadzam się tu z nim w 100%.
0
On ma dopiero 25 lat i już osiągnął tak wiele. Zdumiewające.
0
To zwycięstwo da nam niesamowitą przewagę psychiczną nad Realem. Widać było po ich minach jak ich ta przegrana załamała, bo zwycięstwo mieli już praktycznie w kieszeni, a tu taki myk. :D
0
Lol, przecież mieli 16 pkt przewagi. :D
0
O mój Boże. NIE WIERZE!
0
Z taką skutecznością i pomysłem na grę to mogą sobie o puchar myszka miki zagrać. :(
0
Szkoda, że Del Bosque nie dał pograć Pedro tylko wolał Torresa wpuścić.
0
Ale Iniesta pięknie to zrobił. :)
0
Alba gra dzisiaj bardzo dobry mecz. Świetnie się spisuje i w defensywie i w ofensywie. Trzeba go brać przed Euro, bo po cena za niego na pewno wzrośnie.
0
Kun minął już bramkarza i zamiast strzelać na bramkę to ten się położył. :o
0
Trzeba się odegrać za przegrany Puchar Króla.
0
Blamaż Portugalii w meczu z Turcją. Pepe jest tak durny, że nie wie na którą bramkę strzelać. :D Cristiano "karne trzeba umieć wykorzystać" Ronaldo znowu niczego nie pokazał. Jak będą tak grać to zajmą ostanie miejsce w grupie. Za chwilę gra Argentyna z Ekwadorem i od początku zagra Messi i Mascherano. :)
0
"...Mourinho i Tito, którym na moment puściły nerwy..." Tito może i puściły nerwy, ale Mourinho podszedł do niego i z premedytacją wsadził mu palec w oko. Mourinho znowu się upiecze. Świetnie.
0
Gdyby nie gracze Barcy to Hiszpania nie zdobyłaby MŚ. Wszystkie bramki dla Hiszpanii strzelali oni. Linia pomocy nie istnieje bez Barcy. Szkoda, że Thiago dostał kontuzji tuż przed ogłoszeniem kadry. Torres i Negredo zamiast Soldado to jakaś kpina. Pedro zasłużył na powołanie. On zawsze w ważnych meczach pokazuje klasę i powinien wychodzić na Euro w podstawowej 11. Brak Villi i Puyola to duże osłabienie dla Hiszpanii. Ciekawe jak sobie poradzą. Są faworytami i myślę, że Euro wygra Hiszpania lub Niemcy/Holandia.
0
Mateuszek
Ostateczna kadra Hiszpanii zostanie ogłoszona dzisiaj.
0
Córeczka Iniesty jest przesłodka. :)
0
Odpocznie sobie, spędzi czas z rodziną, zregeneruje siły i wróci do nas. :)
0
Nie ma piękniejszego widoku od uśmiechniętego Pepa i radości całej Blaugrany.
0
Dziękujemy, Pep! Zrobił dla nas więc niż mogliśmy sobie wymarzyć. Stworzył drużynę grającą przepiękny futbol nie z tej Ziemi. Na zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci. Nie chcę mówić "żegnaj", więc powiem "do zobaczenia wkrótce". Visca el Barca! Visca el Pep! Kocham Cię Blaugrano.
0
Montoya gra dzisiaj troszkę poniżej ograniczeń, ale można mu wybaczyć, bo to jego pierwszy tak ważny mecz. Ogólnie jest dobry i godnie zastąpi Daniego, ale musi się jeszcze wiele uczyć. :)
0
Ktoś jeszcze narzeka, że Pedro wszedł w wyjściowych składzie?
0
Hahaha nikt nie śpiewał. :D
0
Podejrzewam, że Pep wystawił Pedro zamiast Cesca, ponieważ po tym meczu zostanie ogłoszona ostateczna kadra Hiszpanii i jeśli Pedro zagra dobre spotkanie to może dostać powołanie. Cesc dostanie na pewno, a Pedro może nie dostać, więc Pep chce mu dać szansę wykazania się.
0
Barcelona line-up (official): Pinto - Montoya Pique Mascherano Adriano - Xavi Busquets Iniesta - Alexis Messi Pedro
Szkoda, że nie ma Fabregasa, ale i tak wygramy! :)
0
Tylko nie to. Byłam pewna, że da radę pojechać na Euro. Zobaczyć Villę na polskich stadionach. Coś pięknego. To dla Hiszpanii duże osłabienie, tym bardziej, że Puyol też nie pojedzie.
0
Na prezentacji te stroje wyglądają o wiele lepiej niż projekty. Wyjazdowa jest ładna. Stroje z tego sezonu też mi się początkowo nie podobały, ale przynajmniej mają paski. Mam mieszane uczucia co do domówki. Nie jest brzydka, ale nie mogę przeboleć tego, że nie ma pasków. Nic nie przebije strojów z sezonu 2010/11. Oddajcie paski.
0
Te koszulki wyglądają jakby ktoś przejechał sprayem przed środek w paincie. Oddajcie paski!
0
Najważniejsze jest to by cieszył się życiem i zdrowiem przez wiele lat. To czy powrócił do piłki to sprawa drugorzędna. Trzymaj się, Abi! :)
0
ZP to nagroda za indywidualne osiągnięcia, a nie za tytuły zdobyte z drużyną. Za to dostaje się medale. Messi jest królem strzelców LM, La Ligi. Pobił rekord wszech czasów w ilości strzelonych goli w jednych sezonie. Strzelił 5 goli w jednym meczu LM. Ma więcej asyst niż Cristiano. Jeśli Cristiano nie ugra nic z Portugalią na Euro to o ZP może zapomieć.
0
Mówicie, że nie powinno się nazywać gry Chelsea antyfutbolem jednak taka jest prawda. Nie mówię, że każda drużyna ma grać ofensywny futbol oparty na technice i wymieniać mnóstwo podań. Można grać defensywnie, ale jest różnica pomiędzy futbolem defensywnym a postawieniem autobusu. Postawić autobus to nie sztuka i taka taktyka mi się nie podoba. Co innego zagrać mądrze w defensywie jak np. Real. Nic przeciwko takiej taktyce nie mam. Autobusy zabijają piękno futbolu. Chelsea miała więcej szczęścia niż umiejętności. Niestety Bayern był nieskuteczny i to się zemściło. Chelsea jakieś większe sukcesy zaczęła odnosić dopiero dzięki kasie ruska. Według mnie na ten puchar nie zasłużyli, piłkarsko znowu byli gorsi, ale niestety futbol nie jest sprawiedliwy. Well paid, Chelsea. :]