0

Gra Chelsea była dla mnie żenująca. Nie rozumiem jakim cudem udało im się wygrać to spotkanie. Mieli niesamowite szczęście. Żenujące jest to, że przez większość meczu bronili się w 10 we własnym polu karnym. Jeśli tak ma wyglądać gra klubu, który gra w półfinale LM to ja dziękuję. Jak pod koniec meczu zobaczyłam Drogbę broniącego to myślałam, że padnę. Wiem, że otwarta gra z Barcą to w 95% samobójstwo, no ale bez przesady. Zagrali na poziomie ligowego średniaka. Wstyd i jeszcze raz wstyd. Jak można tak grać w prestiżowej LM. Wszyscy się podniecają tym, że Chelsea wygrała. Chcieli się zemścić, ale i tak im się nie udało. Żeby się zemścić muszą zagrać lepiej niż Barca, a do tego jeszcze daleka droga.

0

Widzę, że po tym jak większość z nas ochłonęła, a sezonowcy poszli spać lub zmienili klub pojawiają się sensowne komentarze. Barca zagrała dzisiaj dobrze, ale trzeba poprawić jedną rzecz, a mianowicie skuteczność. Jeśli Barca zagra na CN na 100% i będzie miała swój dzień to żadne autobusy jej nie zatrzymają. Szczerze mówiąc właśnie w takich chwilach bardziej czuję się kibicem i bardziej kocham Barcę niż po tych łatwo strzelonych manitach. Cules wierzymy! VeB!

0

Wpis Rooneya na Twitterze mówi wszystko: "Drogba. Your a good player but pls get up"

0

Na CN Barca da z siebie wszystko i będzie walczyła do ostatniego gwizdka. Wierzę w awans, ale boli mnie to, że nie strzeliliśmy żadnego gola mając tyle okazji. Boli mnie to, że dominując przez cały mecz i grając lepiej niż Chelsea przegraliśmy. No ale głowa do góry. Barca jeszcze nie raz zamknie usta wszystkim niedowiarkom. VeB!

0

Do wszystkich, którzy całym skład sadzają na ławce, a Pepa chcą wyrzucić: jak wam się coś nie podoba to nikt was tu nie trzyma. Nie mogę znieść tego, że jedzie po Guardioli, Pedro i Fabregasie. Owszem może dzisiaj im nie wyszło, ale do cholery jasnej tyle im zawdzięczacie, więc zamknijcie mordy! Widać ile jest sezonowców. Jedna przegrana Barcy i już na wszystkich narzekacie. Idźcie kibicować Realowi albo Chelsea skoro Barca jest taka słaba. Nie mam słów na określenie tego jak gardzę takimi pieprzonymi "kibicami".

0

Spokojnie jest jeszcze jedna połowa i rewanż na CN. To jest pierwsza i ostatnia bramka jaką Chelsea strzeli w tym dwumeczu. :)

0

Alexis gra na szpicy genialnie. Czuję, że będzie dobrze. :)

0

Nigdy nie zapomnę gola Iniesty. Dla mnie ta bramka jest ważniejsza niż te manity, oczywiście oprócz tej z Realem. :D

0

Chyba Mou znowu musi dostać manitę na CN, bo odkąd 2 razy awansowali z 1/8 finału to myślą, że są najlepsi. Bitch please.

0

Całe szczęście, że Mou nie trafił do nas. W każdym klubie, który trenuje robi syf i zostawia go po sobie. Do tego jest tchórzem, hipokrytą i człowiekiem bez honoru. Dla mnie jest bardziej najemnikiem niż trenerem.

0

Zobaczyłam powtórkę faulu Marcelo. On jest na serio głupszy niż ustawa przewiduje. Jakiś cud, że nie dostał czerwonej kartki. Chyba tylko Pepe jest większym idiotą niż on.

0

Webb sędziował na bardzo wysokim poziomie. Szkoda, że nie mamy takich sędziów w Hiszpanii. Chcę żeby sędziował w finale.

0

Mourinho pewnie już na parking biegnie. :D

0

Nawet jeśli Real awansuje do finału to się tak wykartkuje, że nie wiem jak Mourinho wystawi mocny skład. :D

0

Kolejny ważny mecz, w którym jedyny powód z jakiego Cristiano jest widoczny to jego buty? :D

0

Odwiedził po prostu swoich znajomych, a prasa od razu transferu szuka. Wydaje mi się, że zostanie w Arsenalu, a jak nie to mimo iż jest bardzo dobry to nie widzę go w Barcelonie.

0

Na SB musimy ugrać co najmniej remis, a najlepiej wygrać. Wierzę w zwycięstwo. VeB!

0

Patryk23FCB
Nie napisałam nigdzie, że Cuenca ma więcej zwód niż Tello tylko, że swoją grą więcej wnosi do zespołu. Chociażby wtedy kiedy trzeba rozciągnąć grę, gdy przeciwnik muruje bramkę. Tello jest bardzo dobry na zmęczonego rywala, ponieważ jest szybki. Skoro Pep częściej wystawia Cuence niż Tello to coś w tym jest i widzi w nim coś czego nie każdy z nas potrafi zauważyć. Ufam jego decyzją, bo już niejeden talent z La Masii odkrył.

0

Czemu mówicie, że Alexis też nurkuje? Nie przypominam sobie sytuacji, w której Alexis wywalczyłby rzut karny ewidentnie nurkując. Jeśli takowe były to proszę o przypomnienie. :) Co do Cuenki to bardzo lubię oglądać go na boisku, umie grać zespołowo i dobrze wykonuje założenia taktyczne. Dla mnie jest lepszym zawodnikiem od Tello, który ma jeden zwód i każdy strzał strzał oddaje w taki sam sposób. Poza tym Tello niekiedy gubi się na boisku i nie wie co ma zrobić w niektórych momentach. Jedyne co mnie irytuje w Cuence to to, że przy najmniejszym kontakcie pada na ziemię. Wiem, że Messim nie jest no ale bez przesady.

0

Nie martwi mnie to, że w ostatnich pięciu meczach z Chelsea nie wygraliśmy. Gramy teraz o wiele lepiej niż w 2006 i 2009 roku. W 2006 roku były to spotkania w grupie o mniejszej wadze niż półfinał jaki nas czeka. Chelsea już nie jest tak silną drużyną jak w 2009. Nie mówię, że to będzie spacerek, ale jeśli Barca będzie miała swój dzień i nic jej nie przeszkodzi wtedy jestem pewna, że uda nam się zwyciężyć na SB. Btw, Iniesta potrafi tam wbijać gole, więc może wyręczyć Messiego. :D

0

Obojętnie skąd będzie pochodzi sędzia byleby nie z Hiszpanii. :D

0

Ten tydzień będzie decydujący. Chelsea-Real-Chelsea. Albo zyskamy wszystko (finał LM i tylko 1 pkt straty do Realu), albo nic. Zna ktoś coś na uspokojenie, bo chyba podczas meczów zejdę na zawał. :D

0

Pep powiedział, że mecze z Levante i Rayo zadecydują o lidze. Spodobało mi się, że wystawił silną jedenastkę mimo iż gramy w środę z Chelsea. Damy radę. Hiszpania będzie bordowo-granatowa, a nie biała. VeB!

0

Jak zwykle kibice Realu muszą udowodnić swoją inteligencję. Oczywiście o niesłusznym karnym dla Levante nikt nie mówi, ale o karnych dla Barcy to wszyscy trąbią. Skoro jesteście takimi znawcami to sami zostańcie sędziami, ale teraz wypad na Waszą stronę, bo nikt Was tu nie chce. Zapraszam do nas po GD zobaczymy czy dalej będziecie tacy mądrzy. ;]

0

Takie mecze pokazują charakter Barcy i to, że walczy do końca. Lepiej smakuje takie zwycięstwo niż jakieś manity (chociaż nie mówię, że one nie cieszą :D). Szczerze mówiąc mimo takiego przebiegu meczu czułam jakiś wewnętrzny spokój i wiedziałam, że wygramy. Wtedy jak w ostatnich minutach Levante strzeliło na naszą bramkę wiedziałam, że Valdes to wybroni. Zazwyczaj w takich sytuacjach mam mini zawały, ale teraz było inaczej. Nie wiem czy to kwestia tego, że w bardzo wierzę w Barcę czy czegoś innego. :)

0

Nie zagraliśmy dzisiaj genialnie, ale Messi robi różnicę.

0

Cuenca gra dzisiaj genialnie. Od jego wejścia gra się poprawiła i wyszliśmy na prowadzenie. Bardzo dobra zmiana!

0

Zastanawiam się czy kiedykolwiek doczekam się meczu, w którym przeciwnik zagra z nami normalnie bez tirów i obrony Częstochowy. Chyba nie...

0

Ludzie to jest dopiero pierwsza połowa, a Wy reagujecie jakby był już koniec meczu. Guardiola pewnie w przerwie im powie co robią źle, wprowadzi jakieś zmiany i gra będzie wyglądała lepiej. Teraz jedziecie po Pedro i Alexisie, ale jak wbiją gola to od razu będziecie ich wielbić. Ogarnijcie się i trochę więcej wiary.

0

Barca to drużyna, która jest w stanie wygrać każdy mecz, ale niestety przed te głupie remisy Real jest pierwszy. Damy radę wygrać tylko koniec z opieprzaniem się po wbiciu jednego gola. :D VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?