Niki13
Dołączył/a: styczeń 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
aDiQ
Jemu wolno wszystko xd
0
Pieński
A co to niby kobiety są gorsze ? W czym ustępują mężczyzną? Tak samo mogę powiedzieć że facet do kuchni się nie nadaje, a często to właśnie faceci są najlepszymi kucharzami. Kobiety mają prawo uprawiać sport jaki chcą i nikt nie ma prawa mówić czy pisać w ten sposób co ty! Żyjemy w XXI wieku człowieku
0
w nocy z soboty na niedzielę, ale 00:00 to już niedziela
0
Ponieważ to był luźny mecz i mieli różne numery, które w przyszłości ulegną zmianie
0
kozik818,
doczytaj sobie artykuł o jego kontuzji
0
niezła kasa..
asiulka199514
Jeśli chcesz komentować, to przeżuć się na tą stronkę, tam wszyscy komentują mecz na gorącą xd
http://www.fcbarca.com/43193-hsv-barcelona-sklady.html
0
Wik Ziomek
Niestety nie jest to takie proste. Mecz o Superpuchar Hiszpanii musi się odbyć. Kiedyś był już taki przypadek że wygraliśmy jedno i drugie, więc musieliśmy rozegrać mecz z mniej ważną drużyną. Ciekawe co by było gdyby to oni wygrali mecz o Superpuchar... XD
0
Ja uważam że Tito powinien wykorzystać wychowanków La masii.
0
To bardzo dojrzała decyzja..., miejmy nadzieję, że po odpoczynku powróci po kolejne puchary... :)
0
Ktoś śledzący tą sytuację z innej perspektywy mógłby przypuszczać, że Pep chciał przedłużyć kontrakt, ale po tych przegranych zwątpił i postanowił odejść... Ale my, kibice wiemy, że on nie jest tchórzem i strasznie szkoda jego decyzji, ale trzeba to uszanować....
0
Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, lubić kogo chce, myśleć co mu się podoba... Niestety nie zawsze można wypowiadać swoje zdanie głośno, a już na pewno nie jeśli jest się osobą publiczną. Cóż Pele uważa Neymara za lepszego? Nie do końca. Może ma talent, ale fakt że stawia go nad Messimi tylko go skrzywdzi. Chłopak stanie się zbyt pewnym siebie narcyzem, a to w footballu może być problemem.
0
Link jest w artykule wyżej
0
Majcher
Ja cię proszę człowieku nie denerwuj mnie. Przecież Bruma napisał: operacja trwa. Nie dopytuj się ciągle jeśli coś się zmieni to cię poinformują. Wszyscy chcemy dobrego zakończenia i nas też interesuje stan Abiego ale nie przeginaj.
0
taaa debilna XD
0
"Zabrakło mu boiska " to czemu robią takie małe boiska ? XD
0
coś jakoś dzisiaj tu cicho ...
0
Tam latają różne rzeczy XD
Najczęściej reklamówki
0
Trochę głupio że taki dobry piłkarz jak Messi, pozwala sobie na takie zagrania ręką i tylko niepotrzebnie zbiera żółtka...
0
http://pl-sport.tv/index.html
0
To teraz wiemy o co chodzi z tekstem " Został obsłużony zszywaczem" xd Twardy zawodnik, nie bez powodu jest kapitanem
0
Orłoś
TO po co tam wchodzisz ? Na ich stronę. Chyba że masz niskie ciśnienie to można tam wejść...
0
No chyba że tak...
0
Taaaa teraz Xaviego ? Po co ?
0
Saragossa też ma dość Pedro xd
0
czym obsłużony ??
0
M4G1K
Masz fantazję człowieku i wyczucie czasu
0
Znowu Keita (facepalm)
0
Radek Barcelona
świetna teoria xd :)
0
Kludi no właśnie tak samo nie pamiętają że Osasuna nas pokonała i wtedy to "sędzia nam nie pomagał"
0
ja mam 1 mg i ogl noemalnie