Niki13
Dołączył/a: styczeń 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Y4Qb
Nie Jezus, Messjasz xd
0
kacperowski20
właśnie dzieci będą mówić bo prawdziwi sportowcy i ludzie którzy znają się na piłce tego nie skomentują
0
dani.alves2
Ważne że umiesz się przyznać do błędu
0
Men Tower oj a czy ja mówię do ciebie ?
0
czytaliście dzieci ze Xavi ma problemy z nogą ? Nie może się teraz forsować
0
Ale nic jeszcze nie jest przesądzone. Znając Barcę uda nam się to odrobić
0
shoutbox musiałby być w dużym oknie bo w małym to się nie ogarnie
0
http://pl-sport.tv/index.html
0
dani.alves.2
komu ty kibicujesz ?
0
BrodnicaFCB
widzisz są takie dzieci którym wydaje się że są w domu i mogą sobie tak mówić bez konsekwencji
0
Ciekawi mnie tylko kto ciągle minusuje. Każda wypowiedź gdzie jest zagrzanie do walki, ma jakiegoś minusa. Ogarnijcie się ludzie. Zapewne to jakiś kibic realu minusuje co popadnie. A Barca i tak jest mistrzem.
0
Jest jakaś granica wiekowa dla graczy? Tzn ile może mieć najmłodszy gracz, taki zawodowy?
0
Mi podobają się te stroje co są teraz, ale zgadzam się z Xavi6:), że nieważne w czym grają zawodnicy Barcy, ale ważne co sobą reprezentują i jak grają.
0
Nie interesuję się piłką od dawna i tak naprawdę dopiero poznaję możliwości zawodników Barcy, ale wiem że ludzie potrafią zaskakiwać i dają z siebie wszystko jeśli im na czymś zależy. Nie można od razu mówić, że ktoś nie da rady albo że zawali. Jeśli Pep wystawił tak zespół to znaczy, że wierzy w tych ludzi.