O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BAN!

mod

0

Hahahah ahahahh. fffj ja z tobą nie moge już poprostu hahahahah. Przepraszam was, ale już nie potrafie. To jest komedia, i te "Pozdrawiam!!!" na końcu... No buhahahah.

0

fffj

Ty już lepiej nic nie pisz na tej stronie, bo twoja reputacja spada z każdym, zamieszczonym tutaj przez Ciebie komentarzem.

0

Silent

Thierry Henry jest C-Z-W-A-R-T-Y-M najlepiej opłacanym(...). Pora iść do szkoły, nauczyć się czytać ZE ZROZUMIENIEM. Akurat masz szansę, bo wakacje się kończą...

Tragedia...

0

Jak już spamimy, to spammy porządnie :PP. Mam nadzieję, że nie będziesz miał do mnie urazu co do tego "na głowę". To była taka przenośnia, która wcale nie miała być złośliwa. Poprostu chodziło o to, że jednak ta kompilacja o tematyce finału CL jest >moim< skromnym zdaniem lepsza, od twojej o tej właśnie tematyce, co nie znaczy, że inne są gorsze... Ahhh tłumaczę się, bo coś źle powiedziałem, ale tak to w życiu jest ;].

Zobacz wszystkie

0

Wykonanie filmiku wręcz przepiękne, nie mówiąc już o samej tematyce :). Krzynio, bijesz na głowę Nene ;] I to nie ubliżając nikomu ;] Gratulacje!

0

Na Cyfrowym Polsacie wszyscy mogą znaleść program TVC International. Tam leci mecz. Właśnie go znalazłem. Mam nadzieję, że pomogłem.

0

Nene, robisz także dobre kompilacje. Siedze w tym troszkę i mogę na to spojrzeć troszke innym okiem niż inni :). Szacun także dla Ciebie, za jakże piękne kompilacje, przy których łezka się w oku kręci :).

0

Jak już spamimy, to spammy porządnie :PP. Mam nadzieję, że nie będziesz miał do mnie urazu co do tego "na głowę". To była taka przenośnia, która wcale nie miała być złośliwa. Poprostu chodziło o to, że jednak ta kompilacja o tematyce finału CL jest >moim< skromnym zdaniem lepsza, od twojej o tej właśnie tematyce, co nie znaczy, że inne są gorsze... Ahhh tłumaczę się, bo coś źle powiedziałem, ale tak to w życiu jest ;].

0

Silent

Thierry Henry jest C-Z-W-A-R-T-Y-M najlepiej opłacanym(...). Pora iść do szkoły, nauczyć się czytać ZE ZROZUMIENIEM. Akurat masz szansę, bo wakacje się kończą...

Tragedia...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?