NoBarcaNoLive
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Świętochłowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN!
mod
0
Hahahah ahahahh. fffj ja z tobą nie moge już poprostu hahahahah. Przepraszam was, ale już nie potrafie. To jest komedia, i te "Pozdrawiam!!!" na końcu... No buhahahah.
0
fffj
Ty już lepiej nic nie pisz na tej stronie, bo twoja reputacja spada z każdym, zamieszczonym tutaj przez Ciebie komentarzem.
0
Silent
Thierry Henry jest C-Z-W-A-R-T-Y-M najlepiej opłacanym(...). Pora iść do szkoły, nauczyć się czytać ZE ZROZUMIENIEM. Akurat masz szansę, bo wakacje się kończą...
Tragedia...
0
Jak już spamimy, to spammy porządnie :PP. Mam nadzieję, że nie będziesz miał do mnie urazu co do tego "na głowę". To była taka przenośnia, która wcale nie miała być złośliwa. Poprostu chodziło o to, że jednak ta kompilacja o tematyce finału CL jest >moim< skromnym zdaniem lepsza, od twojej o tej właśnie tematyce, co nie znaczy, że inne są gorsze... Ahhh tłumaczę się, bo coś źle powiedziałem, ale tak to w życiu jest ;].
0
Nene, robisz także dobre kompilacje. Siedze w tym troszkę i mogę na to spojrzeć troszke innym okiem niż inni :). Szacun także dla Ciebie, za jakże piękne kompilacje, przy których łezka się w oku kręci :).
0
Wykonanie filmiku wręcz przepiękne, nie mówiąc już o samej tematyce :). Krzynio, bijesz na głowę Nene ;] I to nie ubliżając nikomu ;] Gratulacje!
0
Na Cyfrowym Polsacie wszyscy mogą znaleść program TVC International. Tam leci mecz. Właśnie go znalazłem. Mam nadzieję, że pomogłem.
0
Alves kontuzja... Omfg... ;(
0
Jaja się rozgrzewają ^^ Będzie ładnie ;]
0
Goool!! Henry!!!
0
A/B nie rozśmieszaj mnie. Mówisz, że się "posrają" przy waszym dopingu... Ale mam z Ciebie beke... Te wasze marne... 14 tysięcy miejsc? Na Camp Nou gdyby każda osoba sobie leciutko nuciła, to i tak przebiło by to wasz "doping". Piłkarze Barcy są przyzwyczajeni do takiego dopingu, o którym ty chyba jeszcze nie wiesz... To przykre. Chyba powinienes się martwić, czy któraś z waszych "gwiazdeczek" nie nabawi się kontuzji gdy potknie się ze zdziwienia o schody wychodząc z szatni Camp Nou... Ale mam z ciebie Beke człowieku...
0
Zapomniałem dodać... Zostaje tylko przeżyć studia w Polsce i uuucieeekać z tego kraju jak najdalej na zachód. Ten kraj nie ma przyszłości. Pozdrawiam.
0
wujo444 ma rację. Żeby cokolwiek się zmieniło w polskiej piłce trzeba cały zarząd wywalić i zbudować wszystko od nowa. To przynajmniej moje zdanie. A co do patriotyzmu i wstydu, że polski klub przegra to mnie to jest nawet na rękę :). Polski kraj jest chory. Jak dla mnie to wisła powinna dostać nawet te w dupe 10:0 i odpaść, a Barca powinna pokazać polakom jak sie gra i na jakich stadionach się gra. Polakom to wogole powinno się zabronić grać w piłkę nożną i wymazać ten kraj z mapy europy. Zapewne lepiej by nam sie żyło jako Niemcom niż jako Polakom... Ale cóż...
0
Ide sie upić ze szczęścia :D:D. VeB! VeEto'o! VePep! ;] Wszystko poszło tak jak chciałem ;].