O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 16
  • Polecenia 0

Komentarze

0

0

"http://zalukaj.pl/polecony,432836/ zobaczcie nowy pokaz barcy By ja !:D

0

Barcelonista

Co ty gadasz jaki Real?

Real gra bardzo słabo, nie wiem czy coś z niego będzie. Wczoraj grał z Levante UD , wynik zakończył sie wynikiem 0-0. Grali bardzo słabo, mogli wygrać lecz nie umieją wykorzystać sytuacji podbramkowych.

Tak to jest jak w składzie ma sie same gwiazdy.

Pozdrawiam.

0

Każdy ma swój zły dzień, moje zdanie to nie tylko strzelać ale stwarzać i zagrażać bramce przeciwnika jest sztuka.

Fanatyk4 ma racje, za tydzien D.Villa strzeli hat-tricka i bedzie waszym bogiem. Sezonowcy...

Od Kołyski aż po grób Katalońska barcelona to moj klub ! : D

Pozdrawiam wszystkich NORMALNYCH KIBICOW !

vAMOS!

0

Dziekuje Kasiu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!: D

Pintoooo

Zobacz wszystkie

0

"http://zalukaj.pl/polecony,432836/ zobaczcie nowy pokaz barcy By ja !:D

0

0

Barcelonista

Co ty gadasz jaki Real?

Real gra bardzo słabo, nie wiem czy coś z niego będzie. Wczoraj grał z Levante UD , wynik zakończył sie wynikiem 0-0. Grali bardzo słabo, mogli wygrać lecz nie umieją wykorzystać sytuacji podbramkowych.

Tak to jest jak w składzie ma sie same gwiazdy.

Pozdrawiam.

0

to S. Keita.

0

janek_centrum

Co ty chłopie gadasz... ? Niemcy dobrze napierdalają? Spójrz na przeciwnika Niemców . Chciałbym ich zobaczyć np w Argentyną . Australia to nie przeciwnik dla Niemców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?