Real gra bardzo słabo, nie wiem czy coś z niego będzie. Wczoraj grał z Levante UD , wynik zakończył sie wynikiem 0-0. Grali bardzo słabo, mogli wygrać lecz nie umieją wykorzystać sytuacji podbramkowych.
Real gra bardzo słabo, nie wiem czy coś z niego będzie. Wczoraj grał z Levante UD , wynik zakończył sie wynikiem 0-0. Grali bardzo słabo, mogli wygrać lecz nie umieją wykorzystać sytuacji podbramkowych.
Co ty chłopie gadasz... ? Niemcy dobrze napierdalają? Spójrz na przeciwnika Niemców . Chciałbym ich zobaczyć np w Argentyną . Australia to nie przeciwnik dla Niemców.
Komentarze
0
http://zalukaj.pl/polecony,432836/ poprawiam link.
0
"http://zalukaj.pl/polecony,432836/ zobaczcie nowy pokaz barcy By ja !:D
0
Barcelonista
Co ty gadasz jaki Real?
Real gra bardzo słabo, nie wiem czy coś z niego będzie. Wczoraj grał z Levante UD , wynik zakończył sie wynikiem 0-0. Grali bardzo słabo, mogli wygrać lecz nie umieją wykorzystać sytuacji podbramkowych.
Tak to jest jak w składzie ma sie same gwiazdy.
Pozdrawiam.
0
Każdy ma swój zły dzień, moje zdanie to nie tylko strzelać ale stwarzać i zagrażać bramce przeciwnika jest sztuka.
Fanatyk4 ma racje, za tydzien D.Villa strzeli hat-tricka i bedzie waszym bogiem. Sezonowcy...
Od Kołyski aż po grób Katalońska barcelona to moj klub ! : D
Pozdrawiam wszystkich NORMALNYCH KIBICOW !
vAMOS!
0
Dziekuje Kasiu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!: D
Pintoooo
0
"http://zalukaj.pl/polecony,432836/ zobaczcie nowy pokaz barcy By ja !:D
0
http://zalukaj.pl/polecony,432836/ poprawiam link.
0
Barcelonista
Co ty gadasz jaki Real?
Real gra bardzo słabo, nie wiem czy coś z niego będzie. Wczoraj grał z Levante UD , wynik zakończył sie wynikiem 0-0. Grali bardzo słabo, mogli wygrać lecz nie umieją wykorzystać sytuacji podbramkowych.
Tak to jest jak w składzie ma sie same gwiazdy.
Pozdrawiam.
0
to S. Keita.
0
janek_centrum
Co ty chłopie gadasz... ? Niemcy dobrze napierdalają? Spójrz na przeciwnika Niemców . Chciałbym ich zobaczyć np w Argentyną . Australia to nie przeciwnik dla Niemców.