0

0

"http://zalukaj.pl/polecony,432836/ zobaczcie nowy pokaz barcy By ja !:D

0

Barcelonista

Co ty gadasz jaki Real?

Real gra bardzo słabo, nie wiem czy coś z niego będzie. Wczoraj grał z Levante UD , wynik zakończył sie wynikiem 0-0. Grali bardzo słabo, mogli wygrać lecz nie umieją wykorzystać sytuacji podbramkowych.

Tak to jest jak w składzie ma sie same gwiazdy.

Pozdrawiam.

0

Każdy ma swój zły dzień, moje zdanie to nie tylko strzelać ale stwarzać i zagrażać bramce przeciwnika jest sztuka.

Fanatyk4 ma racje, za tydzien D.Villa strzeli hat-tricka i bedzie waszym bogiem. Sezonowcy...

Od Kołyski aż po grób Katalońska barcelona to moj klub ! : D

Pozdrawiam wszystkich NORMALNYCH KIBICOW !

vAMOS!

0

Dziekuje Kasiu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!: D

Pintoooo

0

to S. Keita.

0

janek_centrum

Co ty chłopie gadasz... ? Niemcy dobrze napierdalają? Spójrz na przeciwnika Niemców . Chciałbym ich zobaczyć np w Argentyną . Australia to nie przeciwnik dla Niemców.

0

poprawcie blad '' śmieci Antonio Puerty.'' na smierci ;)

0

Pedro o niebo lepszy.

0

Boze po co wam Mou? Mało wam Pep miał swój debiut trenerski bardzo udany. Powiedzcie Mi po co wam Mou? Pep jest bardzo utelnetowaną "gwizdka" trenerska.

0

O ktorej Mecz argentny z kanda? Mozne prosic link?

0

To co on mówił że nie odejdzie było na konferencji prasowej Więc dlatego może nie pwoeidział że odejdzie . Może było mu głupio, Głupio bo wyrzucił kase praktycznie w błoto. Sprzedać go, nie sparwdził się u nas. Drugiej szansy mieć nie będzie. Sa tez inny zawodnicy którzy chcą grać . Dlatego moim zdaniem powinni go sprzedać, ale nie do realu. Juventus to dobry zespół jak na jego obecną forme.

0

Pomocnik FC Barcelony Yaya Toure wyznał, że nie jest zainteresowany transferem do londyńskiego Arsenalu - poinformował Dymitr Seluk, agent reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej. Prasa spekulowała, że pomocnik katalońskiego klubu mógłby odejść do stolicy Anglii w transakcji łączonej z Ceskiem Fabregasem. Wszystko wskazuje jednak na to, że do takiego transferu nie dojdzie, ponieważ Toure otrzymał lepsze oferty z innych zespołów.

- Mój klient nie zastąpi Fabregasa, a także nie zagra dla Arsenalu - odparł agent zawodnika. - Interesują się nim wielkie kluby i te opcje bardziej nam sprzyjają - dodał.

Przypomnijmy, że Yaya Toure w minionym sezonie zaliczył 34 występy, zdobywając jednego gola w barwach Barcelony.

0

Jeżeli nie On jest jescze wiele utalentowanych środkowych pomocników . Ja osobiście Zmiast fabregasa chciałbym Zobaczyć Sillve . Jest na pewno tańszy niż fabregas No i Villa miałby Kolege z poprzedniej drużyny . Latwiej byłyby mu się zaklimatyzować .

0

Moim Zdaniem Barca powinna dać wczesniej 40 mln. Wiadome że arsnal nie zgodziłby się sprzedać najważniejszego zawodnika tej drużyny za 30mln. Jest jeden plus jeżeli Cesc nie przejdzie Yaya Zostanie u nas . Wiec jeszcze raz YAYA U nAS !!! Barcelona niech nie daje wiecej niz 40mln za niego.

0

Gdyby nie Valdes było by źle. Massi Słaba skuteczność. Nie możemy grać tak z Arsenalem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?