Norbercik123
Dołączył/a: styczeń 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cieszy bramka Paco! Powinien grać więcej bo powoli na prawdę się rozkręca.
0
Z jednej strony szkoda że odchodzi ale z drugiej zmiana jest potrzebna ponieważ Lucho się wypalił. Dzięki Lucho za wszystko.
1
ŻYCZE POWODZENIA MATS
0
Sedzia zrobił wczoraj swoje teraz czas na Barce niestety...
0
Szkoda Mathieu bo ostatnio dobrze grał. No ale cóż miał zrobić jak został tak brutalnie zaatakowany nie jego wina. Zdrowiej Jeremy!!!
0
Chyba nie pamiętasz kolego jak ważnym zawodnikiem był w tamtym sezonie dla nas Rakitić. To że ten sezon jest dla niego fatalny to nie znaczy że nie nadaje się do gry w Barcelonie. Nikt tak jak on nie potrafił by się tak poświęcił taktycznie jak Ivan więc troche szacunku.
0
Według mnie powinien być karny dla nas za faul na Umtitim.
0
Niech mu służy jutro ten stadion
0
Lucho nie ma racji ten mecz jest dla naszej drużyny kluczowy jeśli chcemy nadal myśleć o wygraniu ligi.
0
Xaviego nie da sie zastąpić. Troche szkoda Fabregasa bo nie potrzebnie grał u nas jako napastnik no ale cóż...
0
Karny był oczywisty więc koniec dyskusji.
0
Meunier zagrał wczoraj bardzo dobry mecz można pomyśleć o sprowadzeniu go do Barcy.
1
Umtiti- skała i ostoja defensywy. Bardzo dobry mecz
Cilessen- perfekcyjny w grze nogami i potrafił nas uratować w ciężkich chwilach
Gomes- bardzo dobra pierwsza połowa lecz w drugiej troche słabiej ale widać że powoli łapie styl Barcy
Roberto- zdecydowana obniżka formy, musi wziąć się do ciężkiej pracy
Denis- spodziewałem się po nim czegoś więcej no ale cóż...słaby mecz
Rakitić- powoli wraca do formy w tym meczu solidny
Turan- troche słabo jak na jego możliwości ale tragicznie nie było.
0
Messi>RONALDO
0
no to trzeba będzie na niego uważać.
0
Mam nadzieje, że Paco dzięki tej bramce nabierze pewności siebie i w następnych meczach będzie grał coraz lepiej oraz więcej strzelał.
0
Messi najlepszy piłkarz w historii.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Szkoda że Deulofeu nie rozwinął się na miare swojego talentu.
0
Troche lepszą ocene powinien dostać Gomes bo chłopak powoli łapie styl Barcy i z meczu na mecz jego gra wygląda coraz lepiej.
0
Krysia na pewno by się niezdecydowała oddać karnego np. Benzemie:-)
0
Na pewno dużo dojrzalszy niż Neymar.
0
Gdy Cristiano zobaczy że Marca pisze o kontrakcie Leo to sie załamie bo to nie on będzie na czele okładki tylko właśnie Leoś.
0
Oj cr11 załamany dopiero 20 miejsce :-D
0
A gdzie Teodorczyk? :-D
2
Messi jest najlepszy na świecie a Ronaldo ma najlepsze mięśnie brzucha:-D
1
Reakcja kibiców Sevilli na samobója Ramosa bezcenna:-D
1
Ramos mistrz końcówek:-D
1
Koszykarzem to Arda nie zostanie:-)
0
Neymar to znakomity piłkarz ale niestety dzieciak, który nie nadaje się na kapitana. Moim zdaniem opaskę powinien nosić Thiago Silva ale to już wybór selekcjonera.