0

Cieszy bramka Paco! Powinien grać więcej bo powoli na prawdę się rozkręca.

0

Z jednej strony szkoda że odchodzi ale z drugiej zmiana jest potrzebna ponieważ Lucho się wypalił. Dzięki Lucho za wszystko.

1

ŻYCZE POWODZENIA MATS

0

Sedzia zrobił wczoraj swoje teraz czas na Barce niestety...

0

Szkoda Mathieu bo ostatnio dobrze grał. No ale cóż miał zrobić jak został tak brutalnie zaatakowany nie jego wina. Zdrowiej Jeremy!!!

0

Chyba nie pamiętasz kolego jak ważnym zawodnikiem był w tamtym sezonie dla nas Rakitić. To że ten sezon jest dla niego fatalny to nie znaczy że nie nadaje się do gry w Barcelonie. Nikt tak jak on nie potrafił by się tak poświęcił taktycznie jak Ivan więc troche szacunku.

0

Według mnie powinien być karny dla nas za faul na Umtitim.

0

Niech mu służy jutro ten stadion

0

Lucho nie ma racji ten mecz jest dla naszej drużyny kluczowy jeśli chcemy nadal myśleć o wygraniu ligi.

0

Xaviego nie da sie zastąpić. Troche szkoda Fabregasa bo nie potrzebnie grał u nas jako napastnik no ale cóż...

0

Karny był oczywisty więc koniec dyskusji.

0

Meunier zagrał wczoraj bardzo dobry mecz można pomyśleć o sprowadzeniu go do Barcy.

1

Umtiti- skała i ostoja defensywy. Bardzo dobry mecz
Cilessen- perfekcyjny w grze nogami i potrafił nas uratować w ciężkich chwilach
Gomes- bardzo dobra pierwsza połowa lecz w drugiej troche słabiej ale widać że powoli łapie styl Barcy
Roberto- zdecydowana obniżka formy, musi wziąć się do ciężkiej pracy
Denis- spodziewałem się po nim czegoś więcej no ale cóż...słaby mecz
Rakitić- powoli wraca do formy w tym meczu solidny
Turan- troche słabo jak na jego możliwości ale tragicznie nie było.

0

Messi>RONALDO

0

no to trzeba będzie na niego uważać.

0

Mam nadzieje, że Paco dzięki tej bramce nabierze pewności siebie i w następnych meczach będzie grał coraz lepiej oraz więcej strzelał.

0

Messi najlepszy piłkarz w historii.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Szkoda że Deulofeu nie rozwinął się na miare swojego talentu.

0

Troche lepszą ocene powinien dostać Gomes bo chłopak powoli łapie styl Barcy i z meczu na mecz jego gra wygląda coraz lepiej.

0

Krysia na pewno by się niezdecydowała oddać karnego np. Benzemie:-)

0

Na pewno dużo dojrzalszy niż Neymar.

0

Gdy Cristiano zobaczy że Marca pisze o kontrakcie Leo to sie załamie bo to nie on będzie na czele okładki tylko właśnie Leoś.

0

Oj cr11 załamany dopiero 20 miejsce :-D

0

A gdzie Teodorczyk? :-D

2

Messi jest najlepszy na świecie a Ronaldo ma najlepsze mięśnie brzucha:-D

1

Reakcja kibiców Sevilli na samobója Ramosa bezcenna:-D

1

Ramos mistrz końcówek:-D

1

Koszykarzem to Arda nie zostanie:-)

0

Neymar to znakomity piłkarz ale niestety dzieciak, który nie nadaje się na kapitana. Moim zdaniem opaskę powinien nosić Thiago Silva ale to już wybór selekcjonera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?