1

Przecież to poruwnanie jest bez sensu ponieważ obaj bramkarze grają w innych ligach. Bravo i tak jest lepszym bramkarzem niz Mats.

17

Ten ranking jest bez sensu i tak Messi jest najcenniejszy!!! Ale rozumiem jakimi kryteriami się kierowano. Gratulacje Ney!!!

0

Bardzo dobry mecz Aleixa Vidala brawo Lucho!!! na plus takze Andre Gomes !!!

0

Odpowiedni pomocnik grał już w naszej drużynie jest nawet naszym wychowankiem mowa tu o Thiago. No ale niestety w naszym klubie nie daje się zbyt wielu szans młodym perspektywicznym graczą i zbieramy tego owoce.

0

No niestety nie interesuje ich zdrowie piłkarzy tylko kasa. Jest to straszne że teraz pieniądze odgrywają aż tak dużą role w piłce.

9

Czy ty człowieku wogóle myślisz? Przecież to mogło skończyć się tragicznie i to właśnie dla tego trzeba drążyć ten temat aby takich boiskowych chamów jak Aduriz karać!!!

0

Piłkarz wybitny ale widać że trawka zrobiła swoje.

0

Niech zje banana sobie chłopak :-)

0

Kibice mieli bardzo dużo racji po prostu znają się na rzeczy!

0

Gdyby nie Messi to Argentyna na żadnym turnieju nie wyszłaby nawet z grupy. Nie rozumiem tego jak można nieszanować człowieka któremu tyle zawdzięczają no ale cóż... A co do zniszczonego pomnika mam nadzieje że sprawcy zostaną odnalezieni i ukarani bo to jest już szczyt chamstwa i prostactwa.

0

Kolejna piękna bramka Messiego z wolnego! Czekam na więcej takich bramek najlepszego piłkarza w historii.

3

"Nagroda The Best była dla the best, czyli dla mnie" ten gościu nigdy nie nabierze pokory.

1

Mam nadzieje że ktoś zajmie się tą mafią bo to naprawde jest już żałosne. Ile można patrzeć na to jak traktowana jest Barcelona , przez sędziów!!!. Co do Pique to chłop powiedział to co myśli i dzięki temu można dostrzec prawdziwego lidera. Chciałbym aby w przyszłości został prezydentem tego klubu, ponieważ ma odpowiednią harymę i bronił by do upadłego ukochanego klubu przed tymi sprzedawczykami:-$

0

Wygrał gościu który nic nie wnosił do gry realu w tum roku oprucz bramek na pustaka oraz karnych. Szkoda gadać!!!

1

Może Rakitić nie jest ostatnio w najwyższej formie ale to nie powód aby nie którzy "znawcy" już go sprzedawali. Może nie gra porywająco do przodu ale to wynika z tego że u nas gra bardziej defensywnie i ma inne zadania niż reszta pomocników. Ivan w odpowiedniej formie da jeszcze bardzo dużo tej drużynie.

0

No i bardzo dobrze niech nie lecą trzeba przygotować się do meczu z Bilbao aby awansować do kolejnej rundy Pucharu Hiszpanii. A co do nagrody to pewnie dostanie ją gościu który prawie cały sezon grał piach(cr11).

0

Niech gościu się nie kompromituje. Na każdej powrórce widać że zrobił to umyślnie!!!



2

Wydaje mi się że czas Lucho dobiegł końca w Barcelonie. Tutaj potrzeba świeżej krwi na ławce trenerskiej , ponieważ Enrique nie ma pomysłu taktycznego na tą drużynę i dlatego gramy wolno i mizernie oraz jesteśmy bardzo przewidywalni a nowy trener posiadający więcej pomysłów taktycznych mógłby urozmaicić naszą gre i wszczepić coś nowego

39

Coś czuje że za te słowa wypowiedziane do tebasa Pique nie uniknie kary. Ale w moim odczuciu zrobił to co należało ile przecież można patrzeć na to jak sędziowie robią z nas wała?

0

Nie oszukujmy się sędziowanie w Ekstraklasie stoi na wyższym poziomie niż w Lidze hiszpańskiej.

0

Naszym problemem jest to że gramy jedną taktyką i niestety jesteśmy bardzo przewidywalni. Przyglądam się ostatnio Liverpoolovi oni grają prawie w każdym meczu inaczej, mają różne warianty taktyk czego ostatnimi czasy brak naszej drużynie i dlatego wyglądamy w większości meczach mizernie. Lucho nie ma już pomysłu na drużyne po ptostu coś się wypaliło. Mam nadzieje że do klubu przyjdzie trener z nowymi pomysłami i ulepszy grę Barcelony bo to jest potrzebne tej drużynie jak tlen. Moim faworytem na trenera jest Valverde bądź Kloop chodziaż ten drugi jest raczej nie realny.

0

Lepszy Coutinho albo Eriksen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?