NorbiTBOB
Dołączył/a: luty 2014
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 jak Dembele nogę skręcił
2
@CLionelMessi chłopie, jeszcze trochę i bedzie u nas grać Barca u16, a Ty pytasz dlaczego gra Dembele? XD
1
@Kinginiesta kup inne jeżyki i Ci zbrzydną :P
11
Ej a co u takiego gościa jak Leo Messi? Dobrze rokował, ugrał coś w karierze?
0
@matirix20 szału nie robi, ale ma dopiero 19 lat, jakby miał grać w rezerwach City to faktycznie lepiej się ogrywać w najwyższej krajowej lidze. Wg. TM 18 spotkań 3 asysty w Portugalii, to naprawdę nieźle. Pytanie jak wygląda jego gra.
0
@cata_luna nie chodzi mi tylko o ten jeden przypadek, polityka Polski to dramat, jako kraj gospodarczo przy odpowiednim zarządzaniu powinniśmy być w zupełnie innym miejscu bo jest na to potencjał
1
@A4ron Ty zdajesz sobie sprawę z tego co sie dzieje w Barcy czy sobie nie zdajesz sprawy z tego co sie dzieje w Barcy? XD
0
@barcelonaLM trzeba stąd wyjeżdżać...
0
Moim też, ale nikt do mnie jeszcze z Barcelony nie dzwonił.
1
@Zbyszard no, jeszcze tylko Fabregas na 9, Toure za Busiego, może Iniesta by chciał wrócić i z Xavim by jakieś tiki-taki zagrali. Wiadomo, Mascherano koniecznie i Abidal. A i za Ter Stegena Jose Pinto i mamy Barce Guardioli normalnie. :v
0
@BARCA1899Messi Nie napisałem o prime Leo bo moim zdaniem ciężko powiedzieć kiedy to było :p
1
@BARCA1899Messi Lucho miał tego farta, że miał Neymara, Suareza i Rakiticia w swoich Prime Time'ach. Co do pytania to myślę, że nie wiem. :P
7
@TylkoBarca7273 kup HDMI i podłącz laptopa, będzie elegancko na TV xD
1
@panczo słuszne argumenty, ale nadal uważam że to nie jest nasze najsłabsze ogniwo, niemniej pod całą resztą podpisuję się bez dwóch zdań. Pozdro.
4
@Encore ja tam najbardziej lubiłem jak Barca Guardioli robiła sobie "jaja" z rywali, przynajmniej tak to wyglądało jak wychodzili spod pressingu. Myślę, że granie na 100% do końca to właśnie okazanie szacunku do rywala.
0
@KacperVEB ja wiem, że w dzisiejszych czasach dominuje fizyczność i pomocnik defensywny ma bronić i tak dalej. Ale chyba nie myślisz że Xavi tak będzie chciał grać? Asekuracja przy wyprowadzaniu piłki przez stoperów to max czego będzie Generał wymagał moim zdaniem. Moim zdaniem podkreślam. :P
1
@DonMajkeL a Twoim zdaniem ile Juve zapłaciło Parmie za karte Gigiego?
1
@masq topowi? Za 30? Alisson, Buffon, Ederson, Kepa?
0
@333tricampeones333 czy ja wiem? Gavi, Nico, Pedri, FdJ, Busi. Nie w tym sektorze Barca szuka zawodników
0
@mich_l Ale to logiczne, że chodzi o pierwsze 21 lat i tu gościa wcale nie poniosło, Lewy spokojnie może konkurować z Titim, Eto, Suarezem, Zlatanem, Rooneyem czy Villą. Van Persie, Drogba , Torres, Van Nistelrooy, Inzaghi, Teves, Forlan, Cavani. Mnóstwo było świetnych "9" ale to chyba nie level Roberta. Raula i Nazario nie liczę, trochę nie ta epoka.
0
@panczo najsłabszy punkt? A Mingueza, Lenglet, Cou, Dest? Cały czas powtarzam, że Valdes też nie był bramkarzem z topu, podobnie jak MAtS przegrywał rywalizację w kadrze, a i tak bronił u nas wiele lat i to w czasach najlepszej gry Barçy. Nie skreślam Marca, ale jeśli przyszedłby Onana, a odszedł Neto i Inaki to byłoby ciekawie.
10
@Woland10 uuuu chyba za mocno
1
@eydeem Ślepnąć od świateł
0
@Krystian1588 Stegen nie, w niego nadal wierzę, Valdes też nie był najlepszym bramkarzem świata a u Guardioli bronił.
1
@BarcaSupporter Prawda jest taka, że jak Barca była na topie to większość tych ekspertów jeszcze nie było ekspertami :v
0
Dwa remisy w grupie E.
To wystarczy
2
Co do Dembele to jest on niesprawiedliwe krytykowany. To naprawdę bardzo dobry zawodnik, któremu brakuje ogrania co jest winą kontuzji. A kontuzję winą sztabu medycznego. Teraz jest on inny i Xavi zrobił czystki.
Uważam, że Ousmane przygniata krytyka, w pewnym momencie Leo też padła psychika lekko przez krytykę (m.in. rezygnacja z gry w reprezentacji). Każdego piłkarza, nawet tego z mentalnością Dembele motywuje skandowanie nazwiska przez wielki tłum, a ten ma opinie szklanki i przepłaconego przez media i kibiców.
Mam nadzieję, że Xavi mu pomoże.
2
@Snajper10 Ymbape do Barcelony? A list do Mikołaja wysłałeś?xd
0
@Damiano27psk Gibbs "Czarno na białym" Kukon "Ogrody Mixtape" Kaz Balagane "Cock'oz mixtape" Pro8l3m "Art Brut 2"
0
@DaPidejpi Paweł Brożek