1

1

@Yosemite mi się podoba, trzeba trochę świeżości

2

@HighestInTheRoom Chyba żartujesz lato na szczyt B-)

0

@Kamiloza91 nie słyszałeś o Ibrahimoviciu? :p

2

@norbercikvisca2007 bleee OGRODY na zawsze

0

A kto miał pierwszy wynik w Barcelonie? Zakładam że FDJ, słusznie?

1

Pięknie gość wchodzi w naprawdę ciężkie buty i narazie mi bardzo imponuje

0

@tomek8756 ależ ona jest piękna :P

0

https://www.instagram.com/p/CSlmdSnDU76/?utm_medium=copy_link

"Ej, powinniśmy zadzwonić do Suareza?"

0

@pioz123 ja przeczytałem tylko pierwszy akapit i mnie szlag trafia jak czytam takie coś. To jest strona o piłce nożnej tak? Więc dyskusje na temat taktyk, negocjacji, składów, planów, ruchów, wszystkiego co związane z piłką nożną są na porządku dziennym tak? O to tutaj chodzi. Ale nie, lepiej pisać o tym kto kogo lubi na LR kto pisze głupoty i czy prezes Kaczyński robił dziś kupe... God damn...

2

"Kiedyś grał tu pewien Argentyńczyk i on to by *tu wstaw dowolny element*" Już za dwa dni :P

2

Szkoda że Denis i Luis Suarezowie już nie grają w Barcy bo Szpakowski by zwariował xD

52

Hernandez Hernandez i Gonzalez Gonzalez XD

0

@nawy12 gdyby Laporta zatrzymał Leo zadłużając klub i nic nie wygrał to by było szambo ale gdyby przyszłoby pasmo sukcesów to o tym długu by nikt nie mówił imo

3

Tylko Leo może wejść do drużyny i z marszu stać się jej liderem :P

0

@hayek ja mam nadzieję że L1 w tym roku Lyon, puchar Marsylia a LM jak nie Barca to City/United

2

Fati, Pedri, De Jong, Gavi, Nico, Garcia, Demir, Dest, Balde, Emerson, Araujo, Mingueza, dość liczne to nasze nowe pokolenie, jest potencjał na choć część sukcesów ery amigosów?

0

Swoją drogą, Messi wygrał Copa America jako piłkarz Barcelony czy jak? W sensie gdy pojawi sie statystyka wygranych CA przez graczy poszczególnych klubów to Messi w tym zestawieniu będzie gdzie?

9

Żeby zdać sobie sprawę kim jest Messi wystarczy zobaczyć jak cały Paryż podnieca się jego prawdopodobnym przybyciem, są przygotowani ze wszystkim, szejkowie jeszcze trochę i zmienią nazwę klubu i herb na podobiznę Leo. Dywany, przywitania, kibice dosłownie szalejący pod lotniskiem. Jaki inny piłkarz kiedykolwiek był tak pożądany? Przecież jeszcze tydzień temu nikt na świecie nie wyobrażał sobie zobaczyć Leo w innych barwach, od zawsze w jednej koszulce. To zrozumiałe bo nawet tuzy jak Maradona, Pele czy Cruyff zmieniali barwy. Naprawdę ewenement. Z perspektywy czasu będziemy mówić, że do PSG Leo poszedł dorobić sobie do emerytury, jego historia zawsze będzie kojarzona z FC Barceloną i to jest dla nas - cules - najważniejsze. Ochłonąłem wreszcie po tym trzęsieniu ziemi, zaczynamy nową erę w historii klubu i bardzo liczę na młodych, którzy dokończą przemianę pokoleniową. ¡Vamos Barca!

5

Chyba jasnym się staje, że nikt w tym sezonie nie założy koszulki z numerem "10" , odejdzie Pjanić to 8 zabiera Pedri, Mingueza i Garcia raczej 24 i 25.
A gdyby taka historia, że Leo ustala klauzule z P$G że po sezonie może odejść gdzie chce i wraca do Barcelony? Jestem piłkarskim romantykiem, wybaczcie moje abstrakcyjne fantazje. :p

0

@kamilop pod pierwszym zdaniem sie podpisuje obojgiem rąk, natomiast dalej to trochę przesłodzone, pozdrawiam

20

Tylko ja czekam jak dureń z nadzieją na info w stylu "kolejny zwrot w sprawie Leo Messiego"??

2

Leo to jest taka legenda że w 10 minucie każdego meczu stadion powinien wywoływać jego nazwisko

0

Tebas się ugnie? Jak myślicie?

1

Jakie są szanse że sytuacja się odwróci i Leo zostanie w Barcelonie?

0

Puyol, Xavi, Iniesta, Messi
Jak mówisz o Barcy to ja myślę o tych czterech gościach.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy

2

Nadal mamy w kadrze Coutinho więc nie do końca taki czwarty

0

Leo Messi fichado?!

4

Czej czej czej, przecież on nawet teraz nie gra w silnym zespole xd

8

@Krzychu1010 idź, bo ze składnią to tak średnio bym powiedział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?