NorbiTBOB
Dołączył/a: luty 2014
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM kox
1
@Yosemite mi się podoba, trzeba trochę świeżości
2
@HighestInTheRoom Chyba żartujesz lato na szczyt B-)
0
@Kamiloza91 nie słyszałeś o Ibrahimoviciu? :p
2
@norbercikvisca2007 bleee OGRODY na zawsze
0
A kto miał pierwszy wynik w Barcelonie? Zakładam że FDJ, słusznie?
1
Pięknie gość wchodzi w naprawdę ciężkie buty i narazie mi bardzo imponuje
0
@tomek8756 ależ ona jest piękna :P
0
https://www.instagram.com/p/CSlmdSnDU76/?utm_medium=copy_link
"Ej, powinniśmy zadzwonić do Suareza?"
0
@pioz123 ja przeczytałem tylko pierwszy akapit i mnie szlag trafia jak czytam takie coś. To jest strona o piłce nożnej tak? Więc dyskusje na temat taktyk, negocjacji, składów, planów, ruchów, wszystkiego co związane z piłką nożną są na porządku dziennym tak? O to tutaj chodzi. Ale nie, lepiej pisać o tym kto kogo lubi na LR kto pisze głupoty i czy prezes Kaczyński robił dziś kupe... God damn...
2
"Kiedyś grał tu pewien Argentyńczyk i on to by *tu wstaw dowolny element*" Już za dwa dni :P
2
Szkoda że Denis i Luis Suarezowie już nie grają w Barcy bo Szpakowski by zwariował xD
52
Hernandez Hernandez i Gonzalez Gonzalez XD
0
@nawy12 gdyby Laporta zatrzymał Leo zadłużając klub i nic nie wygrał to by było szambo ale gdyby przyszłoby pasmo sukcesów to o tym długu by nikt nie mówił imo
3
Tylko Leo może wejść do drużyny i z marszu stać się jej liderem :P
0
@hayek ja mam nadzieję że L1 w tym roku Lyon, puchar Marsylia a LM jak nie Barca to City/United
2
Fati, Pedri, De Jong, Gavi, Nico, Garcia, Demir, Dest, Balde, Emerson, Araujo, Mingueza, dość liczne to nasze nowe pokolenie, jest potencjał na choć część sukcesów ery amigosów?
0
Swoją drogą, Messi wygrał Copa America jako piłkarz Barcelony czy jak? W sensie gdy pojawi sie statystyka wygranych CA przez graczy poszczególnych klubów to Messi w tym zestawieniu będzie gdzie?
9
Żeby zdać sobie sprawę kim jest Messi wystarczy zobaczyć jak cały Paryż podnieca się jego prawdopodobnym przybyciem, są przygotowani ze wszystkim, szejkowie jeszcze trochę i zmienią nazwę klubu i herb na podobiznę Leo. Dywany, przywitania, kibice dosłownie szalejący pod lotniskiem. Jaki inny piłkarz kiedykolwiek był tak pożądany? Przecież jeszcze tydzień temu nikt na świecie nie wyobrażał sobie zobaczyć Leo w innych barwach, od zawsze w jednej koszulce. To zrozumiałe bo nawet tuzy jak Maradona, Pele czy Cruyff zmieniali barwy. Naprawdę ewenement. Z perspektywy czasu będziemy mówić, że do PSG Leo poszedł dorobić sobie do emerytury, jego historia zawsze będzie kojarzona z FC Barceloną i to jest dla nas - cules - najważniejsze. Ochłonąłem wreszcie po tym trzęsieniu ziemi, zaczynamy nową erę w historii klubu i bardzo liczę na młodych, którzy dokończą przemianę pokoleniową. ¡Vamos Barca!
5
Chyba jasnym się staje, że nikt w tym sezonie nie założy koszulki z numerem "10" , odejdzie Pjanić to 8 zabiera Pedri, Mingueza i Garcia raczej 24 i 25.
A gdyby taka historia, że Leo ustala klauzule z P$G że po sezonie może odejść gdzie chce i wraca do Barcelony? Jestem piłkarskim romantykiem, wybaczcie moje abstrakcyjne fantazje. :p
0
@kamilop pod pierwszym zdaniem sie podpisuje obojgiem rąk, natomiast dalej to trochę przesłodzone, pozdrawiam
20
Tylko ja czekam jak dureń z nadzieją na info w stylu "kolejny zwrot w sprawie Leo Messiego"??
2
Leo to jest taka legenda że w 10 minucie każdego meczu stadion powinien wywoływać jego nazwisko
0
Tebas się ugnie? Jak myślicie?
1
Jakie są szanse że sytuacja się odwróci i Leo zostanie w Barcelonie?
0
Puyol, Xavi, Iniesta, Messi
Jak mówisz o Barcy to ja myślę o tych czterech gościach.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy
2
Nadal mamy w kadrze Coutinho więc nie do końca taki czwarty
0
Leo Messi fichado?!
4
Czej czej czej, przecież on nawet teraz nie gra w silnym zespole xd
8
@Krzychu1010 idź, bo ze składnią to tak średnio bym powiedział.