NorbiTBOB
Dołączył/a: luty 2014
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq Pep, Klopp, Cruyff
0
@mrboom zwłaszcza w piątek na Zakopiance :v
0
@fantom102 nikt nam nie powiedział jak długo będziemy żyć
0
@mrboom nie żebym był bezduszny, ale na której autostradzie? Czeka mnie trasa przez A4 dzisiaj więc jestem ciekaw
0
@Gall Mascherano, Alexis, Adriano, Neymar, Alba, serio takie nieudane te transfery?
0
@VamosGirl ja lubię grać drużynami z niższych lig i szukać szkółką młodych piłkarzy z jak najwyższym potencjałem, potem szybko ich boostować do około 75 ovr i sprzedać lub nim grać, potem awans do Premier League i tak dalej do zrobienia super paki z jakiegoś Coventry City polecam, można się poczuć jak Pep Guardiola :D
0
W mordę jeża co za czas...
2
@Rastafarnianin wow, chyba jeden z lepszych obrazów aż sie pokusiłem o komentarz i sprawdziłem więcej dzieł tego malarza, robi wrażenie @baczmus jego inne prace też trochę jak z WP https://images.app.goo.gl/eLq5W4ZctHE9QoXC6 :D
0
@Technik o 23:45 w tvp
0
@Tomo1989 Bruno?
1
@Encore ponoć o 6
2
@AlexDark00 HAHAHA. nie ma się co śmiać bo frajerzy dekady w Europie to my na równi z PSG, warto zauważyć że my meczu w tej fazie CDR jeszcze nie rozegraliśmy ;)
0
@Tomek54321 dokładniej to powiedział swoim znajomym o transferze, a oni obstawili i zgarnęli ponoć spoko kasę na tym
3
@Lub567 ja staram sie przetrwać dzień po nieprzespanej nocy i stosunkowo wcześnie się położyć dnia następnego, działa
2
@JimMorrisonFCB ja w sumie też
2
Dobranoc lub dzień dobry
2
@MesQueUnClub_87 raczej nie
1
@BigVu ja ;) (znvki)
0
La Ramblo telefonu szukam do powiedzmy 1700zł, liczę na was ;*
1
@Rastafarnianin podbijam, też bym chciał być oznaczany
3
Leo konsekwentnie na przekór Barcy, brak MaTSa kosztem choćby Keylora czy Neuera jest trochę nie fair bo MaTS był kluczową postacią w minionym roku
0
@masq jutro chyba
E: sory, jutro koniec głosowania
0
@Yosemite Nooo Caputo kocur
0
@VenoM Pedri gra bo wystrzelił w presezonie
0
@januszhol myślę że właśnie o to chodziło autorowi z tytułem ;)
0
@paweldunajecfcb nie będzie musiał się zakładać, wyłapie żółtą kartkę na Camp Nou i lota na balety
5
@Kgorecki2500 serio? Xd
2
@Mns21 tak!! Za Lodiego i Gimeneza, albo Felixa, albo w ogóle go do PSG za Neymara, albo do BVB za Haalanda, albo ogólnie za kogoś kto nie dubluje pozycji ;)
0
@Strays77 wiem na czym polega klasyk, zauważ że w każdej lidze jest taki mecz, na potrzebę sytuacji zapożyczyłem nazewnictwo ale kontekst jest jasny - rywalizacja Leo i Cristiano.
2
Leo w tym sezonie przegoni Xaviego w liczbie rozegranych spotkań czy nie? (21 meczy różnicy)