0

@masq Pep, Klopp, Cruyff

0

@mrboom zwłaszcza w piątek na Zakopiance :v

0

@fantom102 nikt nam nie powiedział jak długo będziemy żyć

0

@mrboom nie żebym był bezduszny, ale na której autostradzie? Czeka mnie trasa przez A4 dzisiaj więc jestem ciekaw

0

@Gall Mascherano, Alexis, Adriano, Neymar, Alba, serio takie nieudane te transfery?

0

@VamosGirl ja lubię grać drużynami z niższych lig i szukać szkółką młodych piłkarzy z jak najwyższym potencjałem, potem szybko ich boostować do około 75 ovr i sprzedać lub nim grać, potem awans do Premier League i tak dalej do zrobienia super paki z jakiegoś Coventry City polecam, można się poczuć jak Pep Guardiola :D

0

W mordę jeża co za czas...

2

@Rastafarnianin wow, chyba jeden z lepszych obrazów aż sie pokusiłem o komentarz i sprawdziłem więcej dzieł tego malarza, robi wrażenie @baczmus jego inne prace też trochę jak z WP https://images.app.goo.gl/eLq5W4ZctHE9QoXC6 :D

0

@Technik o 23:45 w tvp

0

@Tomo1989 Bruno?

1

@Encore ponoć o 6

2

@AlexDark00 HAHAHA. nie ma się co śmiać bo frajerzy dekady w Europie to my na równi z PSG, warto zauważyć że my meczu w tej fazie CDR jeszcze nie rozegraliśmy ;)

0

@Tomek54321 dokładniej to powiedział swoim znajomym o transferze, a oni obstawili i zgarnęli ponoć spoko kasę na tym

3

@Lub567 ja staram sie przetrwać dzień po nieprzespanej nocy i stosunkowo wcześnie się położyć dnia następnego, działa

2

@JimMorrisonFCB ja w sumie też

2

Dobranoc lub dzień dobry

2

@MesQueUnClub_87 raczej nie

1

@BigVu ja ;) (znvki)

0

La Ramblo telefonu szukam do powiedzmy 1700zł, liczę na was ;*

1

@Rastafarnianin podbijam, też bym chciał być oznaczany

3

Leo konsekwentnie na przekór Barcy, brak MaTSa kosztem choćby Keylora czy Neuera jest trochę nie fair bo MaTS był kluczową postacią w minionym roku

0

@masq jutro chyba
E: sory, jutro koniec głosowania

0

@Yosemite Nooo Caputo kocur

0

@VenoM Pedri gra bo wystrzelił w presezonie

0

@januszhol myślę że właśnie o to chodziło autorowi z tytułem ;)

0

@paweldunajecfcb nie będzie musiał się zakładać, wyłapie żółtą kartkę na Camp Nou i lota na balety

5

@Kgorecki2500 serio? Xd

2

@Mns21 tak!! Za Lodiego i Gimeneza, albo Felixa, albo w ogóle go do PSG za Neymara, albo do BVB za Haalanda, albo ogólnie za kogoś kto nie dubluje pozycji ;)

0

@Strays77 wiem na czym polega klasyk, zauważ że w każdej lidze jest taki mecz, na potrzebę sytuacji zapożyczyłem nazewnictwo ale kontekst jest jasny - rywalizacja Leo i Cristiano.

2

Leo w tym sezonie przegoni Xaviego w liczbie rozegranych spotkań czy nie? (21 meczy różnicy)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?