3

@SHIBA czy tylko ja widząc nazwiska przyporządkowuje piłkarzy w głowie? :D

1

[03:28] Właśnie sobie przypomniałem, że w Barcelonie jest ktoś taki jak Braithwaite.


3

@Rudi35 ja jestem niewierzący, i co? Jestem zdecydowanie za eutanazją. Przychodzimy na świat, przychodzi taki moment, że wydajemy na ten świat potomstwo (przykład oczywiście ogólny) i tu się nasuwa pytanie: po co? Odpowiedzi może być multum, ale w mojej definicji nie po to by na starość skupiać na sobie niemal całą ich uwagę by utrzymać mnie przy jakimś tam życiu. Chciałbym by moje dzieci żyły pełnią życia i nikt mi nie wmówi, że podcieranie tyłka,karmienie i dziesiątki innych obowiązków względem ojca czy dziadka da komukolwiek życiową satysfakcję. Życie jest po to by je przeżyć, zaznaczam że to moje zdanie.

0

Jeśli kolor - to zieleń
Jak buty - to stare

0

@ViscaDelFritz1983 tego sie tak nie przelicza

2

Powie ktoś tym geniuszom, że nie muszą sprzedawać Todibo, jeśli za rok będą mieli zamiar szukać następcy Pique za 80 baniek?

4

@DaPi myślałeś o Instagramie? ¯\_(ツ)_/¯

0

@Chaoss nawet bardzo, tych wszystkich "rzadkich" jest najczęściej :P

0

@Bykunn @Szreko no chyba żartujecie, w czasie, kiedy ten film wyszedł, a szczególnie mówiąc o czasach, w których rozgrywa się akcja to jest to bardzo ważna tematyka i zarówno książka jak i film to klasyk.
No, chyba, że preferujecie Avengersów czy inne bajki, to nawet nie wdaje się w dyskusje. Uważajcie na siebie i nie wychodźcie z domu.

1

Zielona Mila na TV Puls, cóż to jest za majstersztyk, jeśli film porównać do Barcy Guardioli to jest to właśnie ten. Dodam, że to 1999rok. Tom Hanks top5 ever.

5

Nie było mnie kilka dni i moim zdaniem nowa forma Tiki-taki jest podobnie jak ta Ernesto, słabsza. Pozdrawiam cieplutko, zostańcie w domu. \(^o^)/

1

Gość jest mentalnie kilka poziomów wyżej od większości gwiazd pokroju Neymara, pod każdym względem. Oby został legendą klubu.

0

@jacobFCB owczarek niemiecki na zawsze dla mnie: rodzinny, obronny, inteligentny, wygląda mega rasowo, wychowywałem się razem z nim, cudowne psiaki i nigdy nie chcę innego psa

0

@HansLanda ogólnie chodzę do kin, ale 35 blach za obejrzenie filmu na smartfonie to co innego niż obejrzenie go na dużym ekranie

0

Gdzie obejrze nową Sale Samobójców bez opłaty? ¯\_(ツ)_/¯

1

Moja historia z Ronaldinho była bardzo podobna, pokochałem ten sport jak zobaczyłem magię Ronniego, na zawsze dla mnie najlepszy na świecie, właśnie dlatego, że był sobą, nie kalkulował, bardzo żałuję że tak sie potoczyła jego kariera.

0

@JimMorrisonFCB Torres?

0

@kolo123 TWD z sezonu na sezon coraz gorsza forma

0

@KingMessi według mnie Martin jeszcze nic nie pokazał, Messi i Fati to skrzydła, Griezmann u nas też bardziej na skrzydle, Suarez ma swoje lata, jak miałby przyjść Neymar to Aubameyanga bym u nas widział, chyba że będą fundusze na kogoś z topu.

0

@Explode @chavez @Hiacynk dzięki za szybką reakcję (•‿•) niby oczywiste,ale trzeba brać pod uwagę różne opcje :P

0

To teraz pojawia się pytanie.
Następne EURO będzie w 2025??
Przyszłoroczne będzie się nazywało EURO 2021??
Czy może będzie ono rozegrane jako tegoroczne i normalnie w 2024 następne?

5

Nie rozumiem jak można tłumaczyć słabą passę strzelecką rozkojarzeniem związanym z zainteresowaniem jakiegoś klubu.

0

@KingMessi 40 baniek za Aubameyanga to dużo? Oddać Brajtłajta z zyskiem za wypromowanie (xd) i PEA przychodzi za grosze. Jestem za, ale nie kosztem innych transferów do ataku.

1

@Lama20 MTS Technik w swojej półce cenowej zawsze jest dobrą opcją

1

@lukas10 nie jest seryjne, jest obniżone i sztywniejsze

1

@Lama20 zakładając oczywiście, że chcesz gwint? To wyżej możesz regulować wysokościowo

1

@Kubox pracując w branży i jednocześnie studiując zapewniam Cię, że naszą branżę od kilku lat straszy się spadkami, a słupki nadal rosną, po prostu w różnych sektorach, wkrótce skończy sie masowe budowanie bloków, ale nadal mamy mnóstwo dróg do zbudowania i wyremontowania, wiele budynków w planie ma modernizację. Póki gonimy zachód to budownictwo nie ma co się martwić

0

@Kubox skąd wniosek o krachu w budowlance?

1

@messiandiniesta budownictwo ma się dobrze :)

0

@Uukasz_93 strach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?