0

@ksobi wziąłem to pod uwagę,ten post jest apelem do tych młodszych o spokój i rozwagę:P

60

Niektórzy tu zbyt poważnie podchodzą do kibicowania odnoszę wrażenie. Jak miałem 15 czy 16 lat to faktycznie porażka Barcy bolała, teraz to jest takie "meh, karawana jedzie dalej", żyję piłką nożną, ale mówić o złym samopoczuciu po przegranym meczu to przesada, co będzie jeśli po zakończeniu kariery przez Leo będziemy ligowymi średniakami jak Milan, United czy Arsenal? Psycholodzy już tu są? Depresje trzeba będzie leczyć. Wyluzujcie, nie mamy nic do powiedzenia, oglądamy mecze i trzymamy kciuki, bardzo łatwo jest kibicować Barcelonie czy Realowi, drużynom które wygrywają od lat i każda porażka to powód do dyskusji. Calma, miłego dnia cules.

0

@Kurpinho biorąc pod uwagę formę Filipa to również nie mam wątpliwości co to tego. Bayern chcąc ściągnąć Sane na pewno nie jest weźmie na kolejny rok Coutinho

0

@zTx raczej nie

0

@DLFCB miałem problemy z łącznikami stabilizatora, klimą czy sprzęgłem, problemy w sensie nie kwestia zużycia, po prostu jak jeździłem nim około pół roku tak dwa razy wymieniałem stabilizatory, oczywiście jest pojemny i przestronny, może marudzę bo to nie mój typ auta i potrzeb, miałem też gorsze auta. Na pewno nie będzie problemu z częściami.

0

@bodziu11arret tzn, że i tak możemy kupić tylko zawodnika z Hiszpanii lub wolnego, w Hiszpanii większość zawodników ma klauzule odstępnego.
Oznacza to tyle, że Barca może wpłacić ustaloną na umowie zawodnika kwotę i zawodnik "wykupuje" się z klubu i podpisuje kontrakt z FCB

0

@DLFCB miałem służbowe, jak sie dba to się ma,ale sobie bym nie kupił

0

@katalonia15 otóż to! Dlatego jakby Coutinho stał sie dyrygentem w tej ekipie stałby sie jak by nie patrzeć niezbędny
@Kurpinho jak za Lucasa Hernandeza dali 80 mln € to dlaczego mieli by nie dać 120 za gościa, który prowadzi akcje czym rozbraja Europę i Bayern wraca na tron? W teorii oczywiście

1

@Kurpinho jakby im rządził na boisku i wygrał LM to by się nie zastanawiali

2

@macio_944 ja z kolei mam inny argument, Leo od narodzin Thiago stał się bardzo rodzinną osobą, a jego rodzina dobrze czuje się w Hiszpanii, Leo odejdzie, ale do Argentyny co najwyżej, jak uzna to za stosowne

0

@DLFCB w czym nie pasuje Ci jego komentarz? :P tam gdzie reszta ma szczyt możliwości, RL dopiero zaczyna, to komplement

0

@Krzysiek_FCB Xiaomi Mi 9 Lite, wyłapałem za 800 a parametry dużo droższych smartfonów,na chwilę obecną jestem zachwycony, a przeniosłem się z Samsunga i Huaweia

0

A ja kiedyś nie wierzyłem w sukces La Rambli :P

10

A kogo by to nie wkurzało? Paparazzi i tak chodzą za tobą wszędzie i jeszcze do szatni ci wlezą, niepoważne są te dokumenty z perspektywy gracza i nie dziwi mnie ich oburzenie.

1

@IronSanHybrid racja, nie spojrzałem w tło, ale to raczej kontrast zwiększony :P

0

@IronSanHybrid a co on taki niebieski?

5

@JohnA to tylko forum dyskusyjne, że tak to ujme, a żółci między ludźmi jakby coś się stało poważnego, żenua imo

4

TRZEBA ZAP... Talent to nie wszystko, na takim poziomie liczy się ciężka praca. W zasadzie na każdym poziomie liczy się ciężka praca, oby nie było tylko za późno i nie okazało się, że mamy za wąską kadrę skoro dopiero w styczniu zaczyna się ciężki zapiernicz pod względem fizycznym

1

Ronaldinho to był gość, który czuł piłkę jak nigdy nigdy wcześniej, widać, że bawił sie z nią od zawsze, uwielbiałem patrzeć na Ronniego z piłką przy nodze, fenomen.

2

@Skaramuczi "eksperci go nienawidzą, znalazł sposób"

6

Czyli jak odpali to go kupią bo 25mln to nie dużo za perełkę, z drugiej strony 50 mln za ukształtowanego, młodego, z doświadczeniem w Bundeslidze (może i w LM?) to nie jest dużo patrząc na cenę De Ligta :)

1

Milionowy wywiad gdzie Messi mówi, że woli kreować grę

1

@AlvaroHanso chyba nie Barcelony :P

1

Valverde zostanie i po wszystkim, przed najbliższym meczem Bartomeu powie, że "Ernesto ma nasze pełne zaufanie i nic nie było na rzeczy w kwestii zwolnienia" :P

3

Jeszcze trochę i o okresie naszych kompromitacji będzie się mówić jak o 1/8 Realu Madryt, smutne.

86

Powiedzmy sobie szczerze, niby za wcześnie na Xaviego, niby nie ma doświadczenia, ale po cichu każdy z nas liczy, że Xavi przyjdzie i mu sie uda. Po prostu logika każe poczekać, bo jeśli to nie wypali to legenda Xaviego będzie mniejsza. Dobranoc. :)

0

@lunas zawsze pozostaje 4-4-2

1

@Ermitano co do tego również nie mam wątpliwości

3

@Ermitano jeśli jest tak jak mówisz, że zarząd chce wpaść w łaski kibiców to ewentualny sukces Xaviego im to zagwarantuje

0

Najlepiej dać szansę Perezowi i Fatiemu, a Antoś na 9

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?