NorbiTBOB
Dołączył/a: luty 2014
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@lj89 czekaj czekaj, że trzech stoperów? A skąd Ty ich tylu weźmiesz? :v
0
@Strays77 nie mam na myśli Barca - Juve
Chodzi mi o Messi - Ronaldo. To już klasyk, cały świat patrzy na prawdopodobnie ostatnie starcie gigantów
0
Można powiedzieć, że dziś obejrzymy "nowy klasyk"?
2
Brakuje nam Puyola
14
@Damiano27psk czerwiec :v
0
@Cardinale ekhm Ansu Fati?
0
@Elosek ale to nadal tylko Ferencvaros, a i Juventus to też w tym sezonie żadna maszyna, znowu pompowanie balonika się zacznie xd
2
Panowie i panie, ale to tylko Ferencvaros, spokojnie :P
0
@masq a, jak codziennie to słusznie, myślałem że jednorazowo, no to ja nie widzę innego rozwiązania niż kabel niestety
0
@masq yyy... To nie można przestawić pc pod tv lub tv pod pc i nie potrzebujesz 5m kabla?
0
Roberto ma już 28 lat? :o gość tyle co debiutował, drugi Paweł Brożek :P
0
@Homeopata8989 no to fakt, do finału się prześlizgnęli, ale kto by to za 30lat pamiętał?
5
Jak sobie człowiek pomyśli ile Argentynie brakowało w 2014 do złotego pucharu, a idąc dalej Messiemu do miana GOAT już całkiem na spokojnie to aż przykro.
0
@Gosciuu jak masz 2 l letniego i 2 l zimowego to zamiast do -20°C to działa do -10°C :V
0
@oZinho czytałeś pierwszy komentarz?
0
@Herbert no ja bym wolał (oczywiście będąc na miejscu Barcy) zapłacić jakieś śmieszne 3000 Jurków czyli jakieś 0,007% rocznej pensji Leo netto niż się zastanawiać czy za 4 kolejne Messi nie będzie musiał pauzować np. w meczu z Realem :P
0
@budzichmichal nie mówię, że jest to złe dla Barcy, mówię że to jest chore dla Premier League, wynika z tego, że wszyscy młodzi zawodnicy tam mają być wychowankami ich klubów albo być po 18stce, umówmy się, wiele talentów może się zmarnować bo co jak co, ale PL dobrze promuje młodych piłkarzy.
0
@Volk nie byłoby.
0
@budzichmichal chore
0
@Herbert raczej odwrotnie
0
@Jinx czyli damskie, mi chodzi o 44 :v pozostaje personalizacja u nike :v
0
@mroofkoi4t zarówno nam jak i Realowi teraz każdy może sprawić niespodziankę :P idąc dalej, co to za niespodzianka ? :p
0
Gdzie kupię Air Maxy 1? Nigdzie nie mogę znaleźć większego wyboru niż jedna wersja kolorystyczna.
3
@FC1899Barca co? Xdd
Ps. Zorza mega zjawisko chciałbym zobaczyć osobiście
6
@Pertezm Cou nie jest skrzydłowym niech to ktoś w Barcelonie wreszcie zrozumie, mamy zbyt wielu zawodników na jednej pozycji
1
Będzie jak z Puyolem, jak kontuzję sprawią że przestanie czuć radość z gry to odpuści i zajmie sie swoim klubem.
0
A gdyby coś takiego na przyszły sezon na wyjazd?
https://www.google.com/amp/s/cdn.footyheadlines.com/amp/1809798714918078938
Oczywiście mam na myśli czarną lub z senyerą, nie wiem jak wrzucić tu link do samych zdjęć :v
1
Przypomnij ktoś jaki majątek BVB wydało na Haalanda? :vv
0
Mascherano wróci do Barcelony w ciagu pięciu lat, za i przeciw i oczywiście argumentacja.
Biorę po 200 od każdej z drużyn i słucham państwa.
0
@Quavosk ogólnie 3.0d w BMW to najlepszy silnik ale o f30 słyszałem same średnie opinie