3

@lj89 czekaj czekaj, że trzech stoperów? A skąd Ty ich tylu weźmiesz? :v

0

@Strays77 nie mam na myśli Barca - Juve
Chodzi mi o Messi - Ronaldo. To już klasyk, cały świat patrzy na prawdopodobnie ostatnie starcie gigantów

0

Można powiedzieć, że dziś obejrzymy "nowy klasyk"?

2

Brakuje nam Puyola

14

@Damiano27psk czerwiec :v

0

@Cardinale ekhm Ansu Fati?

0

@Elosek ale to nadal tylko Ferencvaros, a i Juventus to też w tym sezonie żadna maszyna, znowu pompowanie balonika się zacznie xd

2

Panowie i panie, ale to tylko Ferencvaros, spokojnie :P

0

@masq a, jak codziennie to słusznie, myślałem że jednorazowo, no to ja nie widzę innego rozwiązania niż kabel niestety

0

@masq yyy... To nie można przestawić pc pod tv lub tv pod pc i nie potrzebujesz 5m kabla?

0

Roberto ma już 28 lat? :o gość tyle co debiutował, drugi Paweł Brożek :P

0

@Homeopata8989 no to fakt, do finału się prześlizgnęli, ale kto by to za 30lat pamiętał?

5

Jak sobie człowiek pomyśli ile Argentynie brakowało w 2014 do złotego pucharu, a idąc dalej Messiemu do miana GOAT już całkiem na spokojnie to aż przykro.

0

@Gosciuu jak masz 2 l letniego i 2 l zimowego to zamiast do -20°C to działa do -10°C :V

0

@oZinho czytałeś pierwszy komentarz?

0

@Herbert no ja bym wolał (oczywiście będąc na miejscu Barcy) zapłacić jakieś śmieszne 3000 Jurków czyli jakieś 0,007% rocznej pensji Leo netto niż się zastanawiać czy za 4 kolejne Messi nie będzie musiał pauzować np. w meczu z Realem :P

0

@budzichmichal nie mówię, że jest to złe dla Barcy, mówię że to jest chore dla Premier League, wynika z tego, że wszyscy młodzi zawodnicy tam mają być wychowankami ich klubów albo być po 18stce, umówmy się, wiele talentów może się zmarnować bo co jak co, ale PL dobrze promuje młodych piłkarzy.

0

@Volk nie byłoby.

0

0

@Herbert raczej odwrotnie

0

@Jinx czyli damskie, mi chodzi o 44 :v pozostaje personalizacja u nike :v

0

@mroofkoi4t zarówno nam jak i Realowi teraz każdy może sprawić niespodziankę :P idąc dalej, co to za niespodzianka ? :p

0

Gdzie kupię Air Maxy 1? Nigdzie nie mogę znaleźć większego wyboru niż jedna wersja kolorystyczna.

3

@FC1899Barca co? Xdd
Ps. Zorza mega zjawisko chciałbym zobaczyć osobiście

6

@Pertezm Cou nie jest skrzydłowym niech to ktoś w Barcelonie wreszcie zrozumie, mamy zbyt wielu zawodników na jednej pozycji

1

Będzie jak z Puyolem, jak kontuzję sprawią że przestanie czuć radość z gry to odpuści i zajmie sie swoim klubem.

0

A gdyby coś takiego na przyszły sezon na wyjazd?

https://www.google.com/amp/s/cdn.footyheadlines.com/amp/1809798714918078938
Oczywiście mam na myśli czarną lub z senyerą, nie wiem jak wrzucić tu link do samych zdjęć :v

1

Przypomnij ktoś jaki majątek BVB wydało na Haalanda? :vv

0

Mascherano wróci do Barcelony w ciagu pięciu lat, za i przeciw i oczywiście argumentacja.
Biorę po 200 od każdej z drużyn i słucham państwa.

0

@Quavosk ogólnie 3.0d w BMW to najlepszy silnik ale o f30 słyszałem same średnie opinie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?