NorbiTBOB
Dołączył/a: luty 2014
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@icon3520 co za Grizi grał w Athletico?
0
@Hiacynk to zawodnicy będą zajechani, kończyć sezon w czasie planowanego EURO i Copa America, potem cały następny sezon, właściwe EURO i CA i znowuż cały sezon, 2022 byłby w takim razie ciekawym rokiem w piłce.
0
Wracając do meczu LFC - ATM, gdyby zagrał Alisson to Liverpool grałby dalej.
1
@FafitFCB miałem i BMW i Audi i Mercedesa, deklasacja BMW i tyle
0
@BarcaInfo świetne te gradienty, gdyby jeszcze logo Rakuten było żółte to miód
0
@Lord_Vader wesołych świąt
2
@Mario96w pozdrowienia z budowy auuu
6
Głowa w betoniarce auuu ┏(^0^)┛
1
@Chwytliwy od Semedo dzisiaj won, gdyby nie on to by było co najmniej 4:0
3
W punkcie 10. - kajdanki Pique pokazał właśnie w ostatniej minucie meczu, a nie po zakończeniu go, natomiast po meczu zawodnicy Barcy faktycznie okrążyli sędziego, a Valdes dostał żółtą, a następnie czerwoną kartke.
0
@Danny Gaucho świetna inicjatywa
5
@AllBundy Wszystko ma swoje wady
1
@dorkizos 8 wychowanków na światowym poziomie (Puig, Alena, Fati, Araujo, oczywiście Leo) + Emerson, Frenkie i MatS. Taką ekipą bym chciał wygrać LM :P
0
@DonAndresFCB nie wiemy tak naprawdę czy po Bartomeu będzie lepiej, tego też nie da sie przewidzieć. I niech nikt nie wmawia, że nie może być gorzej niż za Bartomeu bo co jak co, ale po każdym sezonie coś do gabloty wpada
31
Jezu jaki ten De Bruyne jest dobry! On jest wszędzie, on jest jak nieco mniej kompletna wersja Messiego. Kosmos!
0
Barcelonie lepiej sie gra z ofensywnie nastawionym rywalem. Fakt, nie opinia, od lat.
0
Myślicie, że gdyby nie pojawił się Messi, wróć. Załóżmy, że Messi nigdy nie grał w piłkę, a Barcelona wygrała te wszystkie puchary przez te 15lat, po prostu bez legendy Messiego, czy Diego Armando Maradona cały czas utożsamiał się w takim stopniu z Napoli, zamiast Barceloną?
2
@NGTRX CO? XDDD
A my to jakiś super futbol gramy? Oceniasz po pierwszych meczach 1/8 LM? XD mało wiesz o sportach drużynowych, hipokryzja i ignorancja pełną parą, poczekamy, zobaczymy, ktoś wygrać musi
0
@Hiacynk myślę że nie raz
1
Ciekawe jak bardzo otwarcie krytykować obecny zarząd będą piłkarze jak już ktoś inny będzie tu rządził.
1
@VenoM pierwsza sekunda, po ciężkim dniu pracy "Florek sie zwolnił?" Xd
0
Jak to jest z Sao Paulo? Juanfran gra na PO?
3
Seny, pit y collons!!
Ktoś naszym powinienem o tym przypomnieć
3
@DonAndresFCB na 3-4 sezony opcja bardzo dobra, na pewno lepsza niz Rakitic
0
@Jakchcesz Dani Alves*
*Wysłane z internet Explorer
2
@BarcaInfo obrona Barcelony w tym sezonie :P
0
@matirix20 w zależności od stanu zawieszenia i napędu z tyłu ok. 15k oczywiście licząc oddanie auta do fachowców
0
Stabilny link ktoś ma?
1
https://www.instagram.com/p/B8PWSoBAazk/?igshid=1vizgswyzpu77
Neymar coraz bardziej przypomina araba czy mi sie wydaje?
2
@KamQiX słusznie, ale wychodzę z założenia, że nie mam czasu po prostu tego rozpamiętywać. Podany przez Ciebie przykład brazylijczyka, gdzie u nich joga bonito to tradycja od pokoleń jest nieco inną sytuacją, niż nasza. Piłka nożna to też i moja pasja, gram i oglądam odkąd pamiętam, nie insynuuj, że mnie nie bolą porażki, też mnie denerwują, tak samo jak durne zachowania piłkarzy i złe decyzje, ale po ostatnim gwizdku trzeba spuścić ciśnienie i obserwować co się wydarzy, a nie chodzić cały dzień ze spuszczoną głową. Może to po prostu kwestia mojej mentalności, lubię wszystko brać na chłodno i spokojnie.