NorbiTBOB
Dołączył/a: luty 2014
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FC1899Barca równie dobrze może to być zagrywka na uciszenie spekulacji dotyczących jego następcy, a oficjalnie później powiedzą, że zmieniło się coś od tego czasu, media muszą uciszyc by nie węszyli
0
Fajnie jakby okazał sie talentem na klasę światową i Barca by go za wczasu wyjęła
1
@NaFazieHitman myślę, że ta decyzja o podłożu sportowym polega na coraz większe stawianie na młodszych (De Jong, Arthur) kosztem minut bardziej doświadczonych piłkarzy (Rakitic, Vidal), pewnie plan był taki, że powiedzieli im o tym, że minut będzie mniej, bo chcą ogrywać młodzież i mogą zostać rywalizować z młodszymi, ale wtedy musieliby grać na niesamowicie wysokim poziomie. Uważam, że gdyby wyniki i gra wyglądały na miarę oczekiwań to Rakitic naturalnie nadal byłby w pierwszym składzie, a młodych wprowadzaloby sie bardziej stopniowo.
0
@BarcaSupporter użył liczby mnogiej, dyrekcja wie, że nie jest dobrze
12
Odnoszę wrażenie, że ominęła mnie pewna wymiana pokoleniowa w piłce, piłkarze którzy dla mnie jeszcze "niedawno" byli top już nie grają w piłkę, albo kończą kariery, jakby same nowe nazwiska w piłce, moja sentymentalna dusza tego nie lubi :P
1
Weźcie te reklamy ogarnijcie, dziękuję :)
80
A dla mnie kebab z piwem za 15zl to okazja życia :P
1
@Phatro no i Krychowiak jak na moje tam nie pasuje, w Sevilli kot jeszcze lepszy niż na Euro
1
@OzzyFCB też miałem Megane, dramat, Focus MK1 kombi 1.8 LPG najlepiej wspominam jak narazie 120k w 2 lata i nic poza eksploatacją, Mondeo MK3 2.5 V6 dramat, BMW e36 2.0 wiadomo zabawka, Peugeot 407 SW 1.6 HDI panorama dach coś pięknego i przyjemne w trasy, obecnie BMW e39 530d po lifcie, a na celowniku F10, aut było dużo więcej, ale co powiem o aucie którym jeździ sie miesiąc? :P
1
@Skaramuczi @Avada Kedavra @tbas to są przykłady, chyba nie powiecie, że Ansu by nie mógł zagrać w tym meczu bo wypadłby gorzej na tle drużyny
2
Na takie mecze jak ze Slavią trzeba puszczać młodych, głodnych gry (Ansu, Alena), ewentualnie tych, którym ranga rywala nie ma znaczenia i walczą (Vidal), wtedy byłoby i zaangażowanie i te brakujące 15km, wynik raczej nie byłby gorszy
0
Pozdrawiam budowlańców, piątek i 950km do domu :D
2
@xavi890 bez Messiego byśmy prawdopodobnie nie wygrali tylu tych pucharów więc...
3
@Chwytliwy jak od 15 lat Messi jest na szczycie to dziwne żeby sie nie znudzić tym
0
@Antimadridista~ złamałbym zasadę związku przyczynowo-skutkowego, to, że Fati to crack nie zmienia przyszłości dziś :P @MesQueUnClub_87 z tego co słyszałem to śnieg pada cały czas gdzieś na ziemi :O @KorNick w 2020 :)
1
Piszę z przyszłości, Fati to crack!!
0
@Socjopata polać mu
0
@A_Gomesinho_21 Iniesta do końca u nas był jednym z najlepszych pomocników na świecie, był po prostu czas, że był najlepszy, to stworzyło jego legendę
1
@komentejtor Roberto to jest zawodnik rotacyjny, na najważniejsze mecze w sezonie myślę, że wyjdzie Busi, FDJ i Arthur/Rakitić, na Villareal Roberto w sam raz i tu nie ma co szukać wytłumaczenia, taka kadra powinna spokojnie iść przez ligę, coś nie trybi, ale za Lucho też ruszyło dopiero po dramacie na Anoeta
0
@Jakchcesz on zna już nowego (mam nadzieję) trenera, przecież Xavi bardzo lubi Neymara :)
0
@koksik2700 nie, myślę, że Xavi z Arthurem i De Jongiem zrobiłby środek pola 2.0, jeśli doszłoby to zmiany na ławce to czemu nie on? Guardiola też wielkiego doświadczenia nie miał, a Lucho wielkich wyników
0
@msmsms łatwiej niż żuć gume? XD
0
@Kenxu raczej nie ma taryfy ulgowej, granie przeciwko Leo czyni zawodnika lepszym
0
No tak, bo La Rambla lepiej wie, że Valverde sie nie nadaje niż D10S xd
1
@Terabajt jednym słowem XD
0
Wrócę do tematu Neymara :P
A co jeśli PSG w tym roku wygra Ligę Mistrzów, a Neymar zdobędzie zwycięską bramkę?
0
@Rewolucja123 pokażmy Bartomeu, że nie z nami te numery!! XD
1
Wrócę na LR 2 września bo to bez sensu XD
0
@MesQueUnClub_87 słuszne spostrzeżenie
0
La Rambla umrze jak skończy sie okno transferowe :P