2

@FC1899Barca równie dobrze może to być zagrywka na uciszenie spekulacji dotyczących jego następcy, a oficjalnie później powiedzą, że zmieniło się coś od tego czasu, media muszą uciszyc by nie węszyli

0

Fajnie jakby okazał sie talentem na klasę światową i Barca by go za wczasu wyjęła

1

@NaFazieHitman myślę, że ta decyzja o podłożu sportowym polega na coraz większe stawianie na młodszych (De Jong, Arthur) kosztem minut bardziej doświadczonych piłkarzy (Rakitic, Vidal), pewnie plan był taki, że powiedzieli im o tym, że minut będzie mniej, bo chcą ogrywać młodzież i mogą zostać rywalizować z młodszymi, ale wtedy musieliby grać na niesamowicie wysokim poziomie. Uważam, że gdyby wyniki i gra wyglądały na miarę oczekiwań to Rakitic naturalnie nadal byłby w pierwszym składzie, a młodych wprowadzaloby sie bardziej stopniowo.

0

@BarcaSupporter użył liczby mnogiej, dyrekcja wie, że nie jest dobrze

12

Odnoszę wrażenie, że ominęła mnie pewna wymiana pokoleniowa w piłce, piłkarze którzy dla mnie jeszcze "niedawno" byli top już nie grają w piłkę, albo kończą kariery, jakby same nowe nazwiska w piłce, moja sentymentalna dusza tego nie lubi :P

1

Weźcie te reklamy ogarnijcie, dziękuję :)

80

A dla mnie kebab z piwem za 15zl to okazja życia :P

1

@Phatro no i Krychowiak jak na moje tam nie pasuje, w Sevilli kot jeszcze lepszy niż na Euro

1

@OzzyFCB też miałem Megane, dramat, Focus MK1 kombi 1.8 LPG najlepiej wspominam jak narazie 120k w 2 lata i nic poza eksploatacją, Mondeo MK3 2.5 V6 dramat, BMW e36 2.0 wiadomo zabawka, Peugeot 407 SW 1.6 HDI panorama dach coś pięknego i przyjemne w trasy, obecnie BMW e39 530d po lifcie, a na celowniku F10, aut było dużo więcej, ale co powiem o aucie którym jeździ sie miesiąc? :P

1

@Skaramuczi @Avada Kedavra @tbas to są przykłady, chyba nie powiecie, że Ansu by nie mógł zagrać w tym meczu bo wypadłby gorzej na tle drużyny

2

Na takie mecze jak ze Slavią trzeba puszczać młodych, głodnych gry (Ansu, Alena), ewentualnie tych, którym ranga rywala nie ma znaczenia i walczą (Vidal), wtedy byłoby i zaangażowanie i te brakujące 15km, wynik raczej nie byłby gorszy

0

Pozdrawiam budowlańców, piątek i 950km do domu :D

2

@xavi890 bez Messiego byśmy prawdopodobnie nie wygrali tylu tych pucharów więc...

3

@Chwytliwy jak od 15 lat Messi jest na szczycie to dziwne żeby sie nie znudzić tym

0

@Antimadridista~ złamałbym zasadę związku przyczynowo-skutkowego, to, że Fati to crack nie zmienia przyszłości dziś :P @MesQueUnClub_87 z tego co słyszałem to śnieg pada cały czas gdzieś na ziemi :O @KorNick w 2020 :)

1

Piszę z przyszłości, Fati to crack!!

0

@Socjopata polać mu

0

@A_Gomesinho_21 Iniesta do końca u nas był jednym z najlepszych pomocników na świecie, był po prostu czas, że był najlepszy, to stworzyło jego legendę

1

@komentejtor Roberto to jest zawodnik rotacyjny, na najważniejsze mecze w sezonie myślę, że wyjdzie Busi, FDJ i Arthur/Rakitić, na Villareal Roberto w sam raz i tu nie ma co szukać wytłumaczenia, taka kadra powinna spokojnie iść przez ligę, coś nie trybi, ale za Lucho też ruszyło dopiero po dramacie na Anoeta

0

@Jakchcesz on zna już nowego (mam nadzieję) trenera, przecież Xavi bardzo lubi Neymara :)

0

@koksik2700 nie, myślę, że Xavi z Arthurem i De Jongiem zrobiłby środek pola 2.0, jeśli doszłoby to zmiany na ławce to czemu nie on? Guardiola też wielkiego doświadczenia nie miał, a Lucho wielkich wyników

0

@msmsms łatwiej niż żuć gume? XD

0

@Kenxu raczej nie ma taryfy ulgowej, granie przeciwko Leo czyni zawodnika lepszym

0

No tak, bo La Rambla lepiej wie, że Valverde sie nie nadaje niż D10S xd

1

@Terabajt jednym słowem XD

0

Wrócę do tematu Neymara :P
A co jeśli PSG w tym roku wygra Ligę Mistrzów, a Neymar zdobędzie zwycięską bramkę?

0

@Rewolucja123 pokażmy Bartomeu, że nie z nami te numery!! XD

1

Wrócę na LR 2 września bo to bez sensu XD

0

@MesQueUnClub_87 słuszne spostrzeżenie

0

La Rambla umrze jak skończy sie okno transferowe :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?