5

Za niskie progi dla Jaspera

0

Panowie (i Panie oczywiście), zawiódł brak Dembele w swojej formie zamiast Coutinho - którego swoją drogą zawsze broniłem

0

Nie byłbym tego taki pewien

0

1. Ronnie
2. Messi
3. CR7

0

Myślę że wejście Dembele będzie odpowiedzią na wejście Firmino

0

Mordo nie musisz mi wierzyć, w domu o tej porze, która jest w Polsce dawno bym spał. :P

0

Sory, przebywam w Kanadzie przez święta, troszkę się zakręciłem.
Ale takiej ewentualności chyba nie przewidziałeś

1

Już popite? Dopiero czwartek :P

2

Wiadomo, że każdy powie, że sam, ale jakby ojciec miał drzewa z pieniędzmi to by owoce zbierali XD
Oczywiście z przymrużeniem oka, nie wrzucam wszystkich do jednego wora.

0

Zgadza się, ale nabiera cennego doświadczenia, ryzyko kontuzji pojawia się w każdym meczu, jest młody jak już mówiłem powinien grać na najwyższym poziomie

0

Jest młody i głodny gry, wyjdzie mu to na dobre moim zdaniem

0

Zgadzam się, Malcom zasługuje na minuty Cou, powinien posiedzieć na ławce może by mu na dobre wyszło.

4

Akurat Alba i Lenglet rozgrywają świetny sezon, jeden słabszy mecz nie zmienia w żaden sposób oceny za całą kampanie. Umtiti z kolei jest meczony przez kontuzje, nie ma co wieszać psów.

0

A może odpocznie w wakacje psychicznie i wróci właśnie z formą życia? To jest gdybanie, a fakt jest taki, że Coutinho ma wielkie umiejętności i tego nikt nie podważy, po prostu sie zablokował, wejście w buty Iniesty czy Neymara nie jest proste.

0

Co Ty bredzisz? XDD

1

Jak byłem młodszy, śmigałem z ziomkami na BMXach, 100% zajawki, założyliśmy grupę, którą nazwaliśmy TBOB i tak zostało. Oldschoool!

56

60 mln euro to pierwsza rata rozumiem?

2

Z tego co mówił Valverde to Todibo ciężko pracuje, więc myślę, że w Ajaxie czy Romie zostałby za to nagrodzony minutami, jeśli naprawdę z niego taki talent to będzie tam grał.

1

"chłopak chce być w BARCY*", razi trochę :P

0

Ramos pozytywnie o Lucho? Szok.

3

Będzie moja jak tylko wejdzie do sprzedaży.

1

Nie mogłeś wrzucić linka? XD
Jeśli pytasz o estetykę to są super, ale na tych nowych korkach sie nie znam, tylko Tiempo i Predator

0

Edgar Davids przez jakiś czas też grał w Barcy więc 7

1

Kolega mówi o nim jako o następcy, więc proponuję młody talent z Polski - Paweł Brożek

32

Następcy? On ma 30lat...

2

Nie kombinuj, Barca to Barca a Ajax to Ajax XD

0

Nie rozumiem po co te docinki ze złotą piłką. Modrić miał niemal perfekcyjny zeszły sezon, a to nagroda za zeszły rok, więc obecna forma nie ma nic do tego.

2

Lata z Puyolem nie poszły w las

0

Ja jak spotykam policje to przeważnie po przeglądnieciu moich mandatów leci tekst: "Pan troszkę pirat drogowy jest"

1

Chciałbym Real w którejś dalszej fazie LM, o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?