NorbiTBOB
Dołączył/a: luty 2014
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Za niskie progi dla Jaspera
0
Panowie (i Panie oczywiście), zawiódł brak Dembele w swojej formie zamiast Coutinho - którego swoją drogą zawsze broniłem
0
Nie byłbym tego taki pewien
0
1. Ronnie
2. Messi
3. CR7
0
Myślę że wejście Dembele będzie odpowiedzią na wejście Firmino
0
Mordo nie musisz mi wierzyć, w domu o tej porze, która jest w Polsce dawno bym spał. :P
0
Sory, przebywam w Kanadzie przez święta, troszkę się zakręciłem.
Ale takiej ewentualności chyba nie przewidziałeś
1
Już popite? Dopiero czwartek :P
2
Wiadomo, że każdy powie, że sam, ale jakby ojciec miał drzewa z pieniędzmi to by owoce zbierali XD
Oczywiście z przymrużeniem oka, nie wrzucam wszystkich do jednego wora.
0
Zgadza się, ale nabiera cennego doświadczenia, ryzyko kontuzji pojawia się w każdym meczu, jest młody jak już mówiłem powinien grać na najwyższym poziomie
0
Jest młody i głodny gry, wyjdzie mu to na dobre moim zdaniem
0
Zgadzam się, Malcom zasługuje na minuty Cou, powinien posiedzieć na ławce może by mu na dobre wyszło.
4
Akurat Alba i Lenglet rozgrywają świetny sezon, jeden słabszy mecz nie zmienia w żaden sposób oceny za całą kampanie. Umtiti z kolei jest meczony przez kontuzje, nie ma co wieszać psów.
0
A może odpocznie w wakacje psychicznie i wróci właśnie z formą życia? To jest gdybanie, a fakt jest taki, że Coutinho ma wielkie umiejętności i tego nikt nie podważy, po prostu sie zablokował, wejście w buty Iniesty czy Neymara nie jest proste.
0
Co Ty bredzisz? XDD
1
Jak byłem młodszy, śmigałem z ziomkami na BMXach, 100% zajawki, założyliśmy grupę, którą nazwaliśmy TBOB i tak zostało. Oldschoool!
56
60 mln euro to pierwsza rata rozumiem?
2
Z tego co mówił Valverde to Todibo ciężko pracuje, więc myślę, że w Ajaxie czy Romie zostałby za to nagrodzony minutami, jeśli naprawdę z niego taki talent to będzie tam grał.
1
"chłopak chce być w BARCY*", razi trochę :P
0
Ramos pozytywnie o Lucho? Szok.
3
Będzie moja jak tylko wejdzie do sprzedaży.
1
Nie mogłeś wrzucić linka? XD
Jeśli pytasz o estetykę to są super, ale na tych nowych korkach sie nie znam, tylko Tiempo i Predator
0
Edgar Davids przez jakiś czas też grał w Barcy więc 7
1
Kolega mówi o nim jako o następcy, więc proponuję młody talent z Polski - Paweł Brożek
32
Następcy? On ma 30lat...
2
Nie kombinuj, Barca to Barca a Ajax to Ajax XD
0
Nie rozumiem po co te docinki ze złotą piłką. Modrić miał niemal perfekcyjny zeszły sezon, a to nagroda za zeszły rok, więc obecna forma nie ma nic do tego.
2
Lata z Puyolem nie poszły w las
0
Ja jak spotykam policje to przeważnie po przeglądnieciu moich mandatów leci tekst: "Pan troszkę pirat drogowy jest"
1
Chciałbym Real w którejś dalszej fazie LM, o