1

Rewelacyjny kawałek, świetny tekst, ogólnie Hopsin kumaty gość

0

Tak, myślałem o tym pod takim kątem, logiczne, racja. Jestem zbyt sentymentalny po prostu :D

3

Nie rozumiem ludzi sprzedających Rakiticia, nawet ze względu na wiek może być przez najbliższe sezony świetnym zmiennikiem, nie szukałbym szansy zarobienia na nim skoro i tak zapłacono za niego 18mln € jak dobrze pamiętam, przy takich cenach na rynku jak są teraz to nawet za 3-4 lata pójdzie za 2x większą sumę gdzieś do Chin czy MLS

8

Nie napisze nic odkrywczego, ale straszne farmazony pleciesz

3

Ja tam się zastanawiam co jest tyle warte w United XD

1

Jakby przyszedł grać za pensje Rabiota to jak najbardziej, kosztem francuza oczywiście. No i nie za ponad 100mln euro, jak tak im zależy to niech obniżą koszty do minimum i wtedy Cou wraca do pomocy, ale to niemożliwa opcja, póki jego agentem jest Senior

0

Odpada, Messi jako fałszywa 9 marnuje się, zwłaszcza, że przed przyjściem Suareza był płacz że nie mamy prawdziwej "9" i Messi musiał grać właśnie jako fałsz albo Fabs, na szczęście jest Suarez i nie ma co na niego narzekać, sezon sie dopiero zaczął

2

A gdzie byś go teraz upchał? Osobiście wole ogrywać Dembele niż zmarnować jego talent na księcia z Paryża

0

Spokojnie to dopiero trzecia kolejka :P są tez powtórki

0

Nie oglądałem meczu, jak spisali sie zmiennicy i Rakitic? I ogólnie jak drużyna wyglądała?

0

ST polecam, Złote Piaski, ogień, Open Bar, basen otwarty i zamknięty, wejściówki na imprezy i koncerty, śmieszne pieniądze, a warto

0

Są plusy i minusy, zawodnikom teraz potrzeba ciągłości i regularnej gry, z drugiej strony nie ma co ryzykować zdrowia

0

Ja myślę że to za wcześnie na takie dywagacje, kto rok temu by powiedział że Liverpool zagra w finale?

0

Petarda, ale nie chciałbym takich w naszych strojach

0

Jeszcze nie wykupili, Mbappe może wrócić do Monaco albo zostać i PSG dostanie sankcje lub sprzeda kogoś i ich uniknie. Trzecia opcja jest taka, że sypnął groszem komu trzeba i Mbappe zostanie a sankcji nie będzie. Na wykup mają czas do 27 sierpnia jak dobrze pamiętam

0

Moje niedopatrzenie, ale znam ten ból: D

0

Powodzenia przy obecnych cenach PS4 :P

0

Kolega jeszcze trzeźwy bo dziwnie litery niepoprzestawiane i ogólnie składnia jak na helikopter niezła :D

0

I to jego mistrzowskie "I tełaz znów Małk Andłe Teł-Stegen przy piłce"
Nie hejtuje-moj ulubiony komentator

0

Ja dwa tygodnie temu kupiłem za 99zł, bo czemu nie ^^

0

Black Ram mistrzostwo

0

Link błagam XD

31

TAK, TAK, TAK, TAK, Bartek musisz!
To świetne rozwiązanie, rewelacyjne, Cucu do pierwszej drużyny, a Thiago wróci do domu, sprzedać Gomesa i pozbywamy się piątego koła u wozu, a zyskujemy w kadrze dwóch wychowanków.
Digne to świetny zmiennik, ale przy formie Alby nie ma sensu go trzymać za to Cucu może sie pokazać, super opcja.

0

Tak, złapałem się na różnych opiniach jednej osoby

0

Pragnę tylko dodać, że Lucho też nic nie wygrał zanim objął Barce, a wręcz zaliczył klape w Rzymie, to tylko taki najbliższy przykład

13

Po raz wtóry mam przykład, że ludzie tutaj są zmienni bardziej niż baba na wyprzedażach. Kilka miesięcy - tfu - tygodni temu było "Ale ten Pochettino pake ma, mogą o Mistrza powalczyć, chciałbym go u nas zobaczyć", a od wczoraj czy tam przedwczoraj "Ja nie rozumiem co wy sie tak Pochettino podniecacie, chłop przecież nic nie wygrał". DŻIZAS! Oczywiście nie mówię o wszystkich...

0

Juz sie zaczyna...

0

E60 3.0d jeśli chodzi o kombi, a jak starsze to również polecam BMW E39, jak robisz dużo kilometrów to potwór

1

Miiiistrzu masz racje

1

Hahaha mam nadzieję, że bait bo takiego combo nie widziałem, a jak tru to szanuje za odwagę XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?