NorbiTBOB
Dołączył/a: luty 2014
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlatego drogi kolego napisałem "GDYBY (...) byłoby to wykonalne"
0
No jasne, do tego taki Coutinho i druga linia śmiga jak ta lala, Rafinhe na wypożyczenie moze sie odbuduje fizycznie w takiej Valencii
0
Gomes out, Herrera za darmo i jako Joker bomba, ale nie jest to następca Iniesty
0
Nie ma takich klubów? Ibra rządzi wszędzie gdzie pójdzie tylko w Barcy mu sie nie udało. To tak z przymróżeniem oka :D
6
Szczerze? Gdyby Ney chciał wrócić i byłoby to wykonalne bylibyśmy nie do pokonania jeszcze kilka lat, Suarez na szpicy, Dembele z Neyem na skrzydłach i Messi w okolicy, Iniesta, Busquets, ściągnąć Coutinho czy innego kreatywnego pomocnika, do tego jak silna ławka by była... Ide po kawe, milego dnia Cules!
2
Żadnych goli na wage zwycięstwa w ostatnich sekundach, czy tylko ja zawsze marzę o kolejnej Manicie?
0
Pomoc Denis-Roberto-Alena mi sie marzy
0
Siema nocna!
Mała refleksja, nie rozumiem dlaczego Valverde zmienia sposób działania ofensywy. Suarez powinien pozostać na środku ataku gdzie jest najgroźniejszy, a Messi na którymś ze skrzydeł (oczywiście na papierze). Boki uzupełniają boczni obrońcy grający na całej linii dzięki czemu bardziej zagęszczone mamy środkowe pole i kontrolę nad meczem, wtedy wykorzystując szerokość kadry pomysłów jest od groma, choć zawodnik pokroju Iniesty by sie przydał, szkoda że ma on juz 33lata, czekam z niecierpliwością na zimowe okienko.
No i oczywiście zapraszam do dyskusji, liczę na poważne argumenty, to wszystko moje zdanie, więc nie musicie sie zgadzać. I nie, nie nagrałem się w fife ani inne durne gry, wole sam pokopac i pooglądać prawdziwy mecz. Pozdrawiam
0
Gramy de facto w 10 bo Pique zszedł :D
0
Ale to nie jest żadna tajemnica, że bez Ronaldo Real byłby mocniejszy, zamiast niego jakiś dobry skrzydłowy i zamiast Benzemy klasowa "9" i byłoby źle z perspektywy kibiców Barcy czy Atleti
0
To samo Belgia, taka ekipa, że masakra
0
Dokładnie, Chorwaci mają pakę mogącą powalczyć o medal na papierze, a w praktyce...
0
Za dużo Kickstera kolego :) Miałem 1.8 i polecam, wcale nie pali dużo, w trasie koło 7l LPG i śmiga całkiem nieźle, więc wolałbym się kierować lepszym źródłom wiedzy :)
1
Ktoś powie coś więcej o tym Alvaro Odriozolim? Ciekawy grajek
0
Focus MK1 polecam mocno, mój pierwszy samochód, rewelka, ale benzyniak 1.8 najlepiej
0
Co to sie dzieje, że Islandia wychodzi z pierwszego miejsca, a Chorwacja walczy o baraże z Ukrainą a Turcja w ogóle nie podjęła walki.
0
Ktos mnie pobije? Mam 10988 powiadomień XD
2
Ty tego nie rozumiesz. Tu nie chodzi o mistrzostwo, puchary, sławę czy rozrywkę dla nas - kibiców spoza Katalonii, Barca to więcej niż klub, zawsze był synonimem niezależnej Katalonii od czasów generała Franco, aż po dziś dzień, Katalończycy to postrzegają inaczej, niektórzy nie potrafią postawić się na ich miejscu
0
Ale pieprzenie za przeproszeniem, Rakitić w formie jest naprawdę solidnym graczem i nie mówcie, że go nie chwaliliście w pierwszym sezonie Lucho...
0
Plus jest taki, że kibice nie gwiżdżą na swoich pomimo, że gramy piach #respect XDD
0
Messi w wieku Denisa po takiej akcji strzelił bramę Getafe :)
1
Balonik rósł, rósł i oby dziś nie pękł bo jak narazie masakra, aż dziwne, Las Palmas wykonało więcej podań! Tak się kończy pompowanie balonika, liczę na Valverde
0
Jakby federacja odwołała mecz to by mogli na tej murawie nawet tańczyć i pić tequile i co? XDD
2
Z jego mentalnością mógłby być świetnym trenerem, choć to tylko przypuszczenia, jednak na ławce jako asystent by się przydał, Puyol wróć!
0
Ja się nie przechwalam tylko mówię co zaobserwowałem, w takim systemie gra wyglądała najlepiej i najlepiej się sprawdziła jak do tej pory, mając nasze możliwości wątpię czy Valverde wyciągnie z Suareza coś więcej niż snajpera, mamy przykład jak podałem wcześniej Villi, Luis to napastnik, którego brakowało od dawna, bo Messi na "9" nie miał takiej swobody jak ma teraz, a jak już miał to brakowało kogoś w polu karnym do wykończenia.
22
Najważniejsze to nie zrobić z Suareza drugiego Villi bo jemu nie pasuje inna pozycja niż 9 i tyle, on jest killerem ze świetną siłą i szybkością, on nie może grać na skrzydle czy nawet na pół-skrzydle. Luisito na środek, Messi wolny elektron, Alba-Semedo/Vidal całe boki i ofensywni pomocnicy - Iniesta, Denis, Paulinho - do tego Busi/Roberto/Rakitić i jedziemy
28
Wyniki zaślepiają socios niestety
0
Przy dzisiejszych cenach na rynku? Niech Paco zagra kilka nienajgorszych meczy, strzeli kilka bramek i taki Everton zapłaci takie pieniądze, a to zawodnik na ich standardy
0
A co powiedzielibyście na sprzedaż Paco Alcacera za dobre pieniądze (25-30mln) i kupienie Sanabrii jako zmiennika Luisito? Wyrasta on razem z Betisem na rewelację sezonu, a Paco wątpliwe by jeszcze się rozwinął, byłoby to dobre rozwiązanie pod względem ekonomicznym i wizerunkowym bo wróciłby kolejny wychowanek
0
Zgadza się, choć nie ukrywam, że cieszę się, że Valverde mądrze zarządza kadrą jaką ma, a nie jaką mu obiecano, Real już gubił głupio punkty choć wróżono to nam, a to dopiero 6. kolejka, po prostu trochę ostrożności z tym optymizmem i wręczaniem pucharów we wrześniu.