1

Szefunio walnie bramę w finale LM! :)

2

Ci co go zwalniali nagle chcą by został, po części to rozumiem i również jestem za tym by został, choć faktem jest, że kwestia awansu to sporo szczęścia. Oczywiście zmiana systemu była kluczowa.

0

Jakbyśmy zdobyli w tym roku tryplet to dominacja w Europie byłaby - jak to się teraz lubi mówić w świecie futbolu - totalna. Trzy tryplety, na 10 ostatnich lat 7 mistrzostw, od 2006 roku 5 zwycięstw w Lidze Mistrzów, chyba trzeba by być ślepym by nie widzieć dominacji Barcy. :)

3

Dopiero do mnie dociera jak to zwycięstwo podniesie morale na resztę sezonu, w takiej formie tryplet to nie marzenie ściętej głowy

0

Również poproszę o źródło meczu z polskim komentarzem w dobrej jakości! :)

1

Czas Messiego się skończy jak zdecyduje on o zakończeniu kariery, taka prawda

0

Doborowe towarzystwo

0

Skoro wygraliśmy 6:1 to więcej niż Gomes nam nie było trzeba ;)

0

Czym? Zagrał kilka dobrych meczy, ale nie róbmy z niego boga. Fakt, dałoby to Barcy dużo więcej możliwości, ale jestem zadowolony z jedenastki, którą do gry wypuścił Lucho. Nie wiem czym takim VIdal zasłużył by brać udział w tym wielkim meczu? Okej, czekał kilka miesiecy na to by zagrać dla Barcy, ale wielu by zrobiłoby to samo, w przyszłym sezonie mam nadzieję, że będzie odgrywał większą rolę w zespole, ale JESZCZE niczym nie zasłużył na udział w takim meczu, ba, uważam, że Rafinha bardziej pasuje do ustawienia z wczorajszego wieczoru, choć nie widziałem w nim Aleixa, chętnie bym go sprawdził na tej pozycji.

0

Trafne porównanie, bardzo trafne.
Choć mam nadzieję, że Barca nie skończy jak reprezentacja Hiszpanii, jestem świadomy, że stracimy znacznie sportowo, bo wiadomo tych piłkarzy zastąpić się nie da, ale nadal będziemy konkurencyjni w La Liga i Europie. Hiszpanie obecnie nie są wśród faworytów do wygrania przyszłorocznego Mundialu, ba - jak forma naszych piłkarzy w reprezentacji będzie nadal tak zwyżkować to myślę, że możemy grać i wygrać z Hiszpanią.

3

Nie rozumiem obecności Gomesa kosztem Denisa, ale okej, jeśli Gomes zagra w wyjściowej "11" to pisze list do Lucho zbierając podpisy fanów z całego świata by przenieść Gomesa do rezerw, ktoś jest ze mną?

0

Ciężko się nie zgodzić ze stwierdzeniem "Xavi nie został tak naprawdę zastąpiony, podobnie jak Alves".
Smutne, ale prawdziwe, tak samo będziemy wkrótce płakać za Iniestą, za pare lat za Messim, Pique w wielkiej formie, Busim, tak płaczemy teraz również za Puyolem. Takiej generacji już nie będzie, trafili nam się piłkarze nietuzinkowi, legendarni, po nich na pewno reprezentować Barcę będą piłkarze światowej klasy, ale nikt nie pobije zespołu, który zdobył sekstet czy tryplet w 2015, to wielki czas Barcy i wyzwaniem będzie utrzymać wielkość tej drużyny bez największych w historii. Wymagania będą wielkie, bo jak mówiłem, oglądamy od kilku dobrych lat najlepszą generację Barcy.

2

Przecież nie ma co kręcić afery, choć zawsze kibicuję hiszpańskim drużynom na europejskich stadionach tak Realowi życzę lawirowania w dole tabeli, to normalne , tak samo kibice Realu mają zdanie o nas, byleby zachować szacunek i by to była zdrowa rywalizacja

0

W drugim zdaniu wyraźnie jest napisane "jeszcze kilka lat temu" oraz "Taki był sposób na rekrutację (...) choć ostatnimi czasy trochę się zmieniło"

0

Dla mnie Iniesta obowiązkowo, on często błyszczy w wielkich i wymagających meczach, do tego Rafinha i Rakitić, tak to widzę, Sergi Roberto daje za mało w ofensywie.

Kto NIE uważa, że jutro cholernie przydałby się Aleix Vidal niech pierwszy rzuci kamieniem!

0

Niemniej ktoś wczoraj napisał, że "oficjalnie" ci zawodnicy nie przyjadą na Camp Nou, czy coś w tym stylu. :)

0

Tak jak wczoraj pisałem, z tym wykluczaniem Di Marii i Motty to bym się tak nie spieszył i masz babo placek

5

Pewne to to będzie dopiero jak Emery poda listę powołanych. :)

0

Polać
Do tego oczywiście MAtS

1

Zgadzam się, z tym, że Iniestę wcześniej bym wpuścił w zależności od wyniku, a Rakieta zawsze miał mocne początki meczów (finał LM)

0

No i dobrze! 50m el Barca!

0

Chłopie mam nadzieję, że będę miał okazję Ci kiedyś polać.
O jego upadkach po powiewach wiatru przy tak atletycznej budowie można mówić bez końca patrząc, że taki Suarez niższy o 2 czy 3 cm lub Lewandowski wzrostu CR7, gdzie wszyscy są podobnej masy, potrafią robić różnicę w walce bezpośredniej, a przy szybkości Ronaldo sprzed kilku lat było jego bronią, nie wiadomo co teraz jest przyczyną jak napisałeś, ale powinien schować dumę do kieszeni i zasuwać jak młodzik chcący się pokazać, bo obecnie Real bez Ronaldo to znacznie lepszy Real.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

„Tutaj jedynym, który nie musi biegać, jest Cristiano, który strzela po 60 goli” to jedyny cytat z zapisu tej przemowy jaki znam, jest on na rm.pl, rozmowa tajna więc wątpię, że znajdzie się coś jeszcze ;)

1

Szanuje dystans, szanuję takich kibiców i zgadzam się z każdym słowem. Nie ukrywam, że byłem fanem Ronaldo za czasów jego wielkiego wzlotu, czyli w Manchesterze, w Realu jego gra na początku również cieszyła wzrok, ale teraz to jest nieporozumienie

2

Ale dlaczego w tym śnie skreśliłeś Rakiticia i Rafinhę? Poza tymi dwoma przypadkami to skład palce lizać.

27

Nie ukrywam, zaglądam poczytać co ciekawego dzieje się u naszych bezpośrednich rywali (tj. Real, Sevilla do niedawna Atletico) na ich największych stronach w Polsce, ale dziś nie dość, że rozwalił mnie na kawałki fragment przemowy Ramosa do swoich kolegów w szatni mówiący, że tylko Cristiano nie musi biegać bo strzela 60 bramek. Kapitan mówi, że skrzydłowy nie musi biegać (sic!) i najlepsze podsumowanie komentarzem pewnego użytkownika, który sprawił, że zacząłem śmiać się do monitora, cytuję "Ronaldo ma nie biegać? To moze k****a niech zacznie grac w szachy ?!?!" koniec cytatu.

Wszystko w granicach rozsądku, nie jest to żaden atak na Real, propaguje wzajemny szacunek i zdrową rywalizację która jest bardzo ważna, po prostu zabawna sytuacja. :D

4

Nie ma to jak dobra argumentacja wniosku :)

0

Seria 13 meczy bez nawet remisu? Czy to nie byłby rekord przypadkiem?

2

Ogólnie to mi się bardzo podobała gra Halilovicia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?