NorbiTBOB
Dołączył/a: luty 2014
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak niżej nowy Misterze, Semedo, do zmiany za Aleixa, kogoś z trójki Coutinho, Veratti, Thiago, do tego Marlona do pierwszej drużyny, sprzedać Mathieu, Arde (niestety), Denisa na wypożyczenie, podobnie Sampera do mocniejszej drużyny LL, Alenii dać szansę albo wypożyczyć, Palencia, mamy tyle talentów, oby Valverde wycisnął z nich światowy top!
0
Rafinha powinien zostać! Niech zarząd nie popełni tego samego błędu co z jego bratem, skoro Rafinha może być podstawowym pomocnikiem w Juve to dlaczego miałby nie być u nas? Kontuzje zahamowały jego rozwój, ale zdrowy Rafa to dobre wzmocnienie, dla mnie naturalny zmiennik Iniesty.
Druga sprawa, że Valverde lubi stawiać na wychowanków, więc zawodnik powinien wziąć to pod uwagę.
3
Można mówić o nim co sie chce, ale zasług mu nie odbierzemy, tym, którzy go krytykowali za stawianie na Gomesa mogą kopary opaść jak w przyszłym sezonie Andre odpali. Szkoda, że nie zostaje z nami na dłużej, uwielbiam jego konferencje, chciałbym by wrócił kiedyś do prowadzenia Barcy, tak jak Xaviego na tym stanowisku widzę, Puyola jako dyrektora i Pique jako prezydenta.
Forever Lucho!
0
Powiedziałem WIELKIEGO bogactwa, nie powiedziałem, że bogactwa nie mają, w porównaniu do naszej kadry to jasne, że to klasa światowa, ale przy np Niemcach już tak bogato to nie wygląda. Sęk w tym, że chodziło mi o porównanie wewnątrz kadry trójkolorowych.
0
Jak w obronie czy pomocy wielkiego bogactwa nie mają, tak w ataku jest masakra.
0
BZDUUUUURY, Co najwyżej można oddać Digne za Theo do Atleti
1
No i stało się, Masche ma swoją bramkę, aż się wzruszyłem, brawo!
3
Messi Pichichi +
Messi Złoty But +
Messi Król Strzelców Ligi Mistrzów +
Messi decydujący w najistotniejszym momencie sezonu+
Messi Mistrz Hiszpanii i zdobywca PK =
Messi zdobywcą Złotej Piłki za 2017?
0
Jak schodził Bale powiedziałem mlodszemu bratu że lipa, a on tak patrzy, oczy jak 5zl, zdziwiony "przecież Bale schodzi...", odpowiedziałem mu że kogo by Zidane nie wpuścił ten zagra lepiej od niego, Morata, Lucas, Isco, James czy właśnie Asensio, młody do mnie"ta jasne zobaczymy" parę minut później sie mnie pyta po co Zidane wystawia takich drewniakow jak Benzema i Bale, co mam mu odpowiedzieć? :P
0
Ale niektórzy tu piszą pierdoły straszne.
Busi fakt nawalił przy bramce i zaliczył głupią stratę ale Messi też stracił piłkę przy naszym polu karnym no i co?
Ale po kolei. Ter Stegen klasa światowa i nic wiecej nie powiem, jak utrzyma formę to będzie zjadal Neuera.
Alba świetnie, poczuł skutki zmiany taktyki i walczy.
Pique świetnie, Umtiti trochę w jego cieniu ale to jego pierwsze el clasico na Bernabeu
Roberto po raz kolejny decydujący w końcowej fazie meczu choć wcześniej jakoś rewelacji nie grał.
Iniesta szuka swojego rytmu ale dziś rządził w pomocy, kontrolował tempo, dobry mecz.
Rakiticia ratuje gol i praca jaką wykonuje bo podania dziś to głównie do tyłu albo do Messiego jak stał 3 metry dalej.
Suarez walczak, tyle, szkoda że nie strzelił bramki ale mecz świetny. Paco też walczyl ale trema go zjadła kiedy dostał piłkę na granicy pola karnego i uderzył w Navasa.
O kosmicie nie muszę mówić. Magik. Fenomen. Król.
W Realu z kolei szacun dla Asensio, świetny mecz młodego, nie wiem czy to był jego debiut w klasyku nie pamiętam, ale bałem się go bardziej niz całego BBC.
0
Dokładnie tak, kiedy pojawiły sie zdjęcia w Katalońskiej prasie przedstawiające Lucho w dresie i okularach przeciwslonecznych przeskakujacego przez barierki na obiektach treningowych ;)
0
Lucho nazywamy wuefista ;)
4
Godne pożegnanie z LM, widać było zaangażowanie, szkoda tylko, że remontada z PSG na marne, Trzymam kciuki za Juve i Monaco w Lidze Mistrzów, a my z taką grą przejedziemy się po Realu w weekend, skoro nie tryplet, to powtórzmy dublet. Vamos
0
Marlon za Mathieu
Alena za Gomesa
Reszty sprzedawania nie rozumiem...
Ewentualnie jakimś cudem wyciągnąć Thiago z Bayernu, ale to niemożliwe.
0
I wraca polemika które były najlepsze... Najlepsze były bez sponsora i te Unicefem, a jeśli mówimy o nowej erze czyli erze sprzedawania miejsca na koszulce to ze wszystkich koszulek odkąd widnieje na nich logo Katarczyków najepsze były z 14/15, nie podobały mi się tylko te z zeszłego sezonu i z 11/12
0
No tak, zapomniałem o tym, fakt, nie było tematu
0
A co powiecie na za 2-3 lata sprowadzić Icardiego? Wychowanek, co prawda dawno odszedł do Sampdorii, ale nadal swój, profil podobny do Suareza, a ten wiecznie grać nie będzie
0
Neuer będzie trzymał formę jeszcze ładnych parę lat, ciężko będzie MAtSowi wygryźć go ze składu
0
Dzięki wielkie, tego się obawiałem, on spokojnie jest na poziomie ligowego średniaka.
0
Dlaczego nie ma Sergiego Roberto, a jest Illara?
Swoją drogą chciałbym zobaczyć pomoc reprezentacji Hiszpanii Busi-Iniesta-Thiago i jak ta trójka współpracuje
0
Pierwsza rzecz - nie spinam się, po prostu jego wypowiedzi są irytujące.
Druga sprawa, że to nie pierwszy jego komentarz, w którym daje do zrozumienia, że w Barcelonie było mu źle
0
Pytanie do zorientowanych, jak radzi sobie Sergi Samper w Granadzie?
0
A jak się okaże, że Arsenal przyjmie ofertę i sam dostanie propozycję transferu, zobaczy pieniążki - bądźmy szczerzy - większe niż może dać mu ekipa z Londynu to przyleci pierwszym samolotem i będzie opowiadał, że zawsze marzył i powrocie do Barcy i chciał się tylko przygotować...
4
Szczerze to wolałem Juve niż Bayern czy Real, Gran Derbi może być w finale choc liczę, że Bayern da radę, ale nie rozumiem tej paniki przed Juve. Mamy najlepszy atak, oni najlepszą obronę, no i rewanż na Camp Nou, przez 3 tygodnie wiele może się wydarzyć, problem w tym, że oni mają spacerek w Serie A, my musimy gonić lidera, ale mogliśmy trafić gorzej, wolę nadal Juve od Atleti.
0
No i elegancko, w półfinale widzę Atletico, Borussię, Bayern i Barcę, choć wszyscy wiemy jak nieprzewidywalny jest futbol.
4
3-4-3 i Rafinha na prawej stronie, Alba zmieniający Iniestę na lewej i wszystko gra i tańczy, jeszcze Thiago do środa, ideolo
0
Bo ma 10pkt straty do lidera?? Panie nie takie rzeczy w piłce się działy
0
Awans Leicester to zły prognostyk dla nas, Realu i Atletico, bo Sevilla już skupia się tylko na La Liga.
Jeśli chodzi o losowanie to chciałbym trafić na Real, chciałbym, żeby nasi zamknęli Królewskim usta i sprowadzić ich na ziemię ze snu o obronie LM, jednak jeszcze nie teraz, tak w 1/2 lub w finale by zbyt szybko nie rzucili całej pary na Ligę, niech ich niemoc w Lidze trwa
0
Gadanie... Mistrzostwo kraju zdobywa się regularnością
3
Dokładnie, wielki wieczór to był :D