NorbiTBOB
Dołączył/a: luty 2014
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Źródło? Nie róbmy przysłowiowej "gównoburzy"
13
Ja sądzę że mam to w nosie nie oglądam telewizji, a polityka to dla mnie jeden wielki cyrk, ale to tylko moje zdanie
1
Dawno sie tak nie uśmiałem hahaha niedługo napiszą że Pique chce grać z Neymarem w Realu, a Douglas jest zabezpieczeniem Barcy na przyszłość
24
Gdyby ktoś nam tak płacił 15mln więcej za rozłożenie zapłaty na raty i podtrzymanie dobrych relacji to może taki Gomes by sie nawet zwrócił XD
1
Wszystko zależy od wyników, to chyba dość jasne.
A że balonik jest naprawde duży...
0
Podasz jakieś źródło? Robi się tam gorąco chciałbym byc na bieżąco.
1
Taconafide? Serio?
0
Nie rusza mnie to, i tak odejdzie a gdzie to nie ma najmniejszego znaczenia, byle nie w Europie
3
Zacznijmy od tego że Dembele by prawdopodobnie wszedł gdyby nie czerwona kartka Roberto, stąd wymuszone zdjęcie Coutinho i wprowadzenie później Paulinho
1
Niby dlaczego? Takie komentarze zachowaj dla siebie, świetna frekwencja na Camp Nou
0
Jakby środki ze sprzedaży Gomesa, Paco i Ardy (mimo ze wypożyczony) ew. Digne i Vidala pokryły zakup Thiago to zdecydowanie wielkie TAK nawet kosztem sprowadzenia Arthura. Potrzeba nam wzmocnień na już, szkolić to sobie możemy mlodych ze szkółki i drugiej drużyny.
0
To byłby wielki błąd Barcy, stoper na lata z niesamowitą jakością, a wciąż młody
0
Ja to rozumiem, chodzi o to dlaczego klub tego nie wynegocjował, tak samo przecież było z Katarczykami
0
Ja właśnie mam spore obawy, ten Arsenal jest nieposkładany, te transfery są robione jakby na ostatnią chwilę, taki trochę zlepek dobrych zawodników, trzeba naprawdę solidnej ręki żeby to grało tak jak powinno grać
To oczywiście tylko moje zdanie
0
Ja ten Rakuten na koszulkach serio rozumiem, boli, ale rozumiem, tylko dlaczego nie może ono być w żółtym kolorze jak Unicef? No dlaczego? Przecież całkiem inaczej sie komponuje
0
Jedyna szansa, by kibice Realu zobaczyli Messiego w bieli w Valdebebas XD
0
Oglądałem brytyjskie filmy i seriale, polecam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oby tylko zmarnowany poniekąd potencjał się nie powtórzył, bo Ville było stać na więcej.
I to nasze MVP ^^
0
Niestety było- minęło, trzeba iść dalej
0
Cytat roku choć mamy marzec, szacunek, Panie Setien
0
Z perspektywy czasu, bo po transferach Neymara i Bale'a ich często porównywano chyba nie ma wątpliwości że Neymar>>Bale*
* wiem, Bale'a męczą kontuzje
1
Pique powinien odpocząć
0
Co nie? Miałem prawie 15% szans, że trafię, skuteczność lepsza niż Benzemy :D
1
W czasie losowania byłem w pracy niestety ale coś mnie wtedy natchneło że trafimy na Rome, teraz patrze i TA-DAAA, Bartek posmarował :P
0
Dobry bait (znaki)
38
Nie chciał źle, po prostu został źle odebrany, ot cała afera
1
Nie pompujmy balonika bo takie porównania sprawią że presja go zje i będzie co najwyżej następcą Gomesa :/
1
http://www.footyheadlines.com/search/label/Kits?max-results=4&m=1 ??
0
Gość który ładuje tyle bramek zawsze jest wzmocnieniem, pomyślałeś że w drużynie jest 11 graczy? Każdy coś od siebie daje, zwłaszcza Neymar. Zauważ że ani Real ani PSG nie zagrało wybitnego meczu, więc nie szukajmy winy w pilkarzu z Top 3 obecnie.