0

Styl Guardioli pamiętają na całym świecie do dziś. Filozofia "albo wygrywamy pięknie albo wcale" była piękna, ale czasy się zmieniaja :P

1

Obecnie 2.5 V6, pozdrawiam :D

0

Podłączam sie do pytania kolegi wyżej.

3

Dla mnie osobiście bomba, coraz mniej normalnych samochodów, ta moda mnie przerasta V-ka to V-ka, a nie 1.5 ProEcoSuperGreenHybridMotion.

1

Dokładnie tak będzie jak nie strzeli w 4 czy 5 meczach pod rząd i to jest najlepsze. :D

0

Zdecydowanie konsola, mamy inne czasy. Jeśli to tylko do gierek to konsola, większość zadań laptopa spełnia teraz smartfon.

1

Dobrze powiedział, forma obu drużyn w tym meczu to zagadka, nie można być zbyt pewnym siebie, ale mecz wysokiej rangi i tyle. Nie ma co popadać w hurraoptymizm, pokory i zobaczymy co się wydarzy. Oby mecz był dobry, a nasi zawodnicy zagrali z wyraźną motywacją i będzie dobrze.

0

Jeszcze niedawno było chwalenie Valverde za zwężanie kadry i stawianie na młodych, Miranda okazał się nie unieść ciężaru spotkania i od razu po jednej szansie przez LR skreślony, Alena gra, o tym nikt nie mówi, Paco sprzedany, było super, teraz płacz, że Paco jednak był spoko. Ludzie myślcie pozytywnie

0

45mln? To ja już wole go na ławce.

0

Pytanie na czasie. Aouar czy Arthur? Tylko obiektywnie.

10

Powiem tak co do tiki-taki. To jest sposób gry, w którym Barca odnajduje się najlepiej i to Barca zaczęła tak grać oczywiście na fundamencie Ajaxu. Z tym, że taka gra na dłuższą metę jest do rozpracowania, wtedy trzeba impulsu, jak postawienie na Lucho. Opierając się właśnie na tej ofensywnej grze Barca przeżywała najlepsze momenty w historii, ale uważam, że na ten moment lepiej dopasować się do współczesnej piłki i wrócić na szczyt, Valverde robi to narazie coraz lepiej moim zdaniem i z niecierpliwością czekam na najbliższe miesiące. Trzymam kciuki, vamos!
Trochę to bezskładne, ale serio ciężki dzień, kto chce ten skuma :P

2

Były większe talenty, też sie zmarnowały

3

Nigdy tak się nie mówi

8

Wow. Waldek serio czyta LR

0

Jakoś mi to nie przeszkadza ot co mam do powiedzenia

1

Czyż świat nie jest piękny, gdy pełno w nim sprzeczności? Bo jak inaczej wyjaśnić fakt, że walczymy ponoć o LIDERA strzelców Bundesligi - Jovicia (14 bramek), jednocześnie mając na uwadze fakt, że wypożyczony z Barcelony do Borussi Dortmund Paco Alcacer ma na koncie całe 2 (słownie: dwie) bramki mniej! O ironio.

6

Między innymi znaczenie historyczne, są też inne czynniki, które trzeba przyznać PSG ma na wysokim poziomie i tyle, przestańcie doszukiwać się spisku, jest to bardzo medialny klub, podobnie jak angielskie zespoły. Szukacie na siłę wszędzie sensacji...

1

Z autopsji wiem, że we wrześniu jest dużo mniej atrakcji w krajach, w których na ogół dzieje się dużo, ale to raczej kwestia właśnie mniejszej ilości turystów

0

Otóż to, ten sport był popularny wiele lat temu.
Co do baseballu to sie zgadzam, kompletny bezsens.

Najszybciej rozwijający się? E-sport.
@e internet explorer, sory

1

No to nadal ustaje w przekonaniu, że takie Polo niezbyt sie zmieniło na przestrzeni tych 30.lat, a co za tym idzie nie ewoluowało. Można nawet by rzec, że straciło na popularności i atrakcyjności na rzecz przykładowo wspomnianego przez Ciebie tenisa.
@edit: kolega wyżej dobrze prawi - szachy

0

Coś w stylu Polo?

0

Rok temu tak mówiliśmy, i dwa lata temu...

0

Pogba za Mourinho a Rakitić za Lucho to byli zupełnie inni piłkarze

0

Po "puki" przestałem czytać :)

2

Pierwsza myśl - jak to nie link do ostrego to nie będziemy kolegami. Piona!

4

Ale głupoty gadasz

6

Miałem wczoraj kontrolę i tylko prawo jazdy chcieli więc chyba już nie trzeba mieć przy sobie

0

Podpinam się do powyższych

0

Zrobiłeś mi wieczór XD

1

Dobrze gada! Polać mu!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?