- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 882 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 882 Culés
4
Pamietam glosy w wakacje, ze Rakitic jest lepszy od Pogby hehe
2
@KingKahuka To chyba ktoś niespełna rozumu pisał, bo to jakby powiedzieć że Benzema jest lepszy od Messiego
0
@Chwytliwy W trakcie mundialu gol Raktiica przeciwko ARgentynie przyslonil ludziom logiczne myslenie ;)
1
@Chwytliwy Benzema to nie pozycja Messiego :D
4
@Gaucho Dobra, to niech będzie tak, to tak jakby powiedzieć że Lucas Vasquez jest lepszy od Messiego, lepiej??????
0
@KingKahuka Pogba za Mourinho a Rakitić za Lucho to byli zupełnie inni piłkarze
6
@KingKahuka Zupełnie nie wiem co jest w tej opinii takiego niezwykłego. Ten pseudo zawodowiec który gra w Manchesterze może Ivanowi buty czyścić
3
@KingKahuka W ogóle inne zadania na boisku maja. Nie ma co porównywać tych dwóch zawodników bo obaj w drużynie tworzyliby mocny środek pola ponieważ jeden jest ofensywny a drugi dobrze czuje się w destrukcji choć Rakitic też potrafi posłać dobra piłkę
0
@Chwytliwy No teraz piękne porównanie ;)
12
@Bykunn XD
1
@Chwytliwy Beznadziejne porównanie, zarówno jedne jak i drugie.
2
@KingKahuka Tak ivan jest lepszy i udowadnia to regularnością , a nie wystrzałami jak gwiazdka z Francjii .Coś jeszcze?
1
@MarioVeB! no bo Pogba teraz nie jest regularny XD
1
@MarioVeB! Kto jak kto, ale akurat Rakitić jest bardzo nieregularny, tylko jemu słabsze mecze zawsze uchodzą na sucho, bo są tacy Busquets czy Coutinho, czasem Suarez, którzy grają gorzej od niego i na jego słabszy występ ludzie już nie zwracają uwagi.
0
@KingKahuka Rakitić jest lepszy od Pogby. Gra stabilniej, jest lepszy w ataku pozycyjnym, w obronie i lepszy wydolnościowo. Pogba wydaje się być wszechstronniejszy w ataku, ale całościowo to Ivan jest lepszym piłkarzem.
0
@Pressinho Lepszy w ataku pozycyjnym? Xd, pogba jest hybrydą, potrafi być świetny w każdym aspekcie gry, ma lepszy przegląd pola, ma lepszą technikę, jest szybszy, lepiej gra głową, nie ma gorącej głowy gdy zespół atakuje, ma lepszy strzał z dystansu, gra lepiej na jeden kontakt. Ivan jest lepszy tylko pod względem defensywy i tyle, całościowo Paul jest lepszym piłkarzem niż Ivan
0
@Chwytliwy Czy lepszy strzał z dystansu? Polemizowałbym,po prostu w Barcelonie nie ma nastawienia na strzały z dystansu, technicznie i przeglądem pola Ivan zjada Pogbę. Przypomnij sobie choćby podanie z jesiennego El Clasico do Alby. Pogba to najbardziej przeceniany piłkarz, zobaczymy co pokaże w meczu z Liverpoolem i PSG,bo nie sztuką jest strzelać dwie bramki Fulham.
0
@Pressinho Technicznie? Hahahahah, nie no, rakitic nigdy nie był i nie będzie dobrze wyszkolonym technicznie zawodnikiem, poza tym jeden przezut to już technika? Wow, pogba takie potrafi co mecz, albo potrafi dać wybitne prostopadle zagranie czego rakitic nigdy by nie dał. I poza tym jak można pisać przecenianym skoro w każdym klubie jak i w reprezentacji był i jest kluczowy?
Poza tym już z Totkami pokazał niedawno że jest w świetnej dyspozycji, gadanie od czapy, bo Pogba ani trochę nie jest przeceniany
0
@Chwytliwy Za te 100mln jakie United dało można by wtedy znaleźć wielu lepszych. Rakitić nie potrafi dać prostopadłych podań? Przerzucać piłki? O czym Ty mówisz? Jak się spojrzy na statystyki, to może faktycznie Rakitić nie ma wielu asyst, ale jego wkład w grę jest olbrzymi. Jeśli on nie będzie w formie w kwietniu, niczego nie ugramy w LM.
0
@Pressinho "Jeśli on nie będzie w formie w kwietniu, niczego nie ugramy w LM"- chyba na łeb upadłeś, on nie jest dla nas tak kluczowym zawodnikiem jak Busi czy Arthur obecnie, bez Rakitića gra istnieje, ba, powiem nawet że potrafią lepiej zagrać jak wstawiasz takiego Vidala, jest ważnym ogniwem, ale nie kluczowym, kluczowym ogniwem jest Messi,Dembele,Busi,Arthur czy Alba, ale nie Rakitić
A za jakie 100 mln wtedy można było znaleźć lepszych? No słucham? Bo wtedy nie było lepszego pomocnika do wyciągnięcia niż Pogba, a teraz patrząc jak gra za Gunnara to te 100 mln zaraz będą przeceną za niego
I tak, Rakitić nigdy nie potrafił dać takiego prostopadłego zagrań jakie potrafi dać Pogba, czy nie potrafi popisać się przerzutem którego sie nie spodziewasz, Rakitić to jest taki zawodnik który wręcz momentami wydaje się anty kreatywny, aniżeli kreatywny, większość podań jest sygnalizowanych, ba, nawet te przeżuty są przewidywalne, dla mnie ten aspekt zawsze będzie u niego leżał
Poza tym jaki wkład jest olbrzymi?
0
@Chwytliwy Rakitić nie jest tak ważny? To spytaj się Valverde czemu tak dużo gra...
100 mln, do wzięcia był Kante, który United przydałby się bardziej, do tego można by dobrać stricte ofensywnego zawodnika takiego jak Isco, James, czy Eriksen. Wiedząc, że Zlatan już jest po drugiej stronie rzeki można było te pieniądze przeznaczyć na napastnika(Lacazette, Auba, czy Griezmann)
0
@Pressinho Tak dużo gra bo go po prostu lubi, ale zdecydowanie nie jest kluczowym ogniwem, bo bez niego Barcelona potrafi grać, poza tym on zawsze grał dużo, za Enrique przecież też był "zajeżdżany" że tak się wyraże
0
@Chwytliwy To skoro drugi trener z rzędu go "zajeżdża", a i trener reprezentacji nie oszczędza, to chyba sugeruje, że jest dla ich drużyn ważny. To zawodowcy i wątpię, że osobiste sympatie biorą górę.
0
@Pressinho jest ważny, ale nie jest kluczowy, nigdy nie widziałem sytuacji gdy nie było Ivana to Barca sobie nie radziła, gra dużo, gra dobrze i chwała mu za to, ale piłkarzem nigdy nie będzie tak dobrym jak Pogba