1

@Nou też mieszkałem 2 lata w Poznaniu i to na Piątkowie i to na Chrobrego, więc wiadomo Paluch to jest kocur :P

0

@Toper1995 oczywiście, też uważam, że Frenkie tu zostanie dopóki będzie tu chciany

0

@Michu30 powtórzę się bo wczoraj mówiłem to samo, Everton warto obserwować

0

@Mathew86 mamy już zwycięzcę w plebiscycie na absurd roku XD

0

@l0Messini godzinę czasu z życia XD

0

@fajniag 52kg przy 174cm? Same kości :P

1

@DonMarcino87 Jasper przyszedł do nas za 13mln, odszedł za "35", a a w praktyce doszło do wymiany 1:1, Neto wg transfermarktu jest wyceniany tak samo jak Holender, a grał regularnie i wcale nie gorzej. Jak przyjdzie do rozstania sie z Neto to wtedy będziemy mówić o stracie lub zarobku zarówno na Cillessenie jak i Neto bo tak na dobrą sprawę, Brazylijczyk to taka kontynuacja planu z Jasperem

7

Chorągiewki XD niedawno mieszano zarząd z błotem za wymianę za Jaspera, teraz super ruch zarządu, puści babola w 1/8 PK i znów będzie mieszany z błotem i tak w kółko XD

0

@michaleu będę obserwował Everton po ostatnich ruchach transferowych, zapowiada się ciekawy sezon w PL

2

Podziwiam tych co mówią że on nie ma umiejętności na Barcelonę, jakoś kiedy przyszedł i grał na swoim poziomie były ochy i achy, umiejętności niezaprzeczalnie ma

0

@Criss18Barca odkąd zobaczyłem pierwszy raz Ronaldinho, gówniarz byłem :P

0

@asterix78 stawiam piwo, podpisuje sie kropka w kropkę, też cały sezon czekałem i wierzyłem, że odpali, ale wymiana na Neymara pomimo całej mojej sympatii do Cou i jego umiejętności byłaby korzystna

0

A jak Puyol sprowadzi samych marnych zawodników za kilka lat i nie będziemy nic wygrywać to LaRambla nadal będzie go kochać? ;)

0

@Coutinho123 z benzyniaków w Alfie to co najwyżej od 2.5l w górę silniki Busso

0

Tak sie zastanawiam, tytuł tych artykułów w jakiś sposób inspirowany jest grupą WWO? Jeśli było to przepraszam.

1

@Coutinho123 Tylko 1.9 JTD albo JTDm

4

Gość jest w pełni świadomy swojej jakości i umiejętności, a jednocześnie wie, że organizm nie pozwala mu na grę na najwyższym poziomie przez kontuzje. Dobrze wie, że podniesie jakość tego zespołu, życzyć mu tylko zdrowia i będzie dobrze.

1

@AdrianGajewski2005 przestań się mazać, CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ

0

No i po sezonie, wszystko wina Valverde

0

Alena i Puig z automatu do LaLiga jakiegoś Betisu na przykład na wypożyczenie, przy tylu grajkach nie ma niemal szans na grę dla nich - chyba, że PK to dla nich spora szansa, wg mnie słabo. De Jong, Arthur, Busi, Roberto, Cou do walki o miejsce w pomocy i Rakitic z Vidalem - któryś musi odejść. Rafinha niestety swój prime time już miał i od rozwoju odcięły go kontuzje, gdyby nie przepych również w ataku to bym bo zostawił, ale cóż.

0

@LuisSalvano w punkt

1

@dzagos przecież to jest marne, a z Tymka żaden poeta XD

7

Z perspektywy czasu i tak lepiej wyszliśmy na Neymarze niż Real na Bale'u, a przecież byli tak do siebie porównywani

0

@PieN gdyby to nie było PSG to jakieś szanse na to by były, ale mówimy o klubie szejka :P

0

@masik86 myślisz, że mają aż tak duży budżet? XD

0

@masq w Interze nie, akurat tak jakoś wyszło, ale oglądałem go na Copa America, to chyba mogę coś powiedzieć o nim, skoro takie turnieje często wypromowują zawodników, prawda?

1

GSM? DGM? Pewne jest tylko M mam nadzieję, że wszyscy ofensywni zawodnicy będą zmotywowani do walki o skład

0

@Odesseiron nie widziałem go w akcji w klubie, ale jeśli ma on kosztować ponad 100 baniek to przesada, kupujemy za dużo za drogich piłkarzy: Cou, Dembouz, Griezz, Neymar (?), powinno się ogrywać La Masie
E: swoją drogą 100mln ojro za gościa, który według tm strzelił zaledwie 6 bramek w (jeśli dobrze pamiętam) 27 meczach Serie A? To chyba wolę Pio Pio

1

Dobra wyjdę na hipokryte bo uważam, że ta cała dyskusja na temat zmieszczenia Dembele, Messiego, Suareza, Neymara, Coutinho może nawet Griezmanna w jednym składzie lub dobrych rozwiązań związanych z przyszłością wszystkich tych zawodników jest conajmniej niedorzeczna. Wychodzi w takim przypadku na wystawienie 7 lub 8 z 10 zawodników z pola ofensywnie usposobionych bo umówmy się, Alby mocną stroną są ofensywne wejścia, jakby to działało to byłoby to conajmniej dziwne. A reszta to wróżenie z fusów, trzeba czekać na sezon, a nie łykać wszystko. A na hipokryte wychodzę bo sam sie na ten temat wypowiadam i też spamuje LR "oczywistą oczywistością".
Swoją drogą, co trzeci tutaj post jest na temat Griezmanna - za i przeciw - co drugi to taki sam post tylko, że dotyczy Neymara.
Koniec hiperboli świry od statystyk.

1

@Zirike a za ile R10 przeszedł do Barcy? 32mln z groszami @cules96 zakładam hipotetycznie, przecież to jest oczywiste, że 38 letni Ronnie to nie to czego potrzebuje teraz Barca @masq a Neymar to synek tatusia i niezdecydowany nurek, Griez to filmowiec i tak dalej, i tak dalej, można powiedzieć wiele o wielu zawodnikach, ale na te 3 sezony bym wolał jego w formie niż AG i NJR

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?