NorbiTBOB
Dołączył/a: luty 2014
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko jest kwestią godzin
0
@Lares nie słuchaj głupot, oczywiście, że sie da, często to jest kwestia samych negocjacji, za 2k kupujesz normalne starsze auto na dojazdy
0
@colossus przestałem czytać po "rezygnuje z oglądania meczów Barcelony" i co w związku z tym?
1
Jak mówiło się o Valverde to było to samo "dobry taktyk", "gorszy od obecnego Lucho nie będzie" XD
0
@Jakchcesz @Skaramuczi Superpuchar, KMŚ, no i przede wszystkim marketingowo klub na pewno zarabia, nie chcieliby wygrać LM gdyby przynosiło to straty...
0
@krzychu1526 Gedz? :)
0
Jeśli Neymar przyjdzie, a nie wygramy lub nie zagramy w finale LM w tym sezonie to finansowo możemy być w kropce, jeśli wziąć pod uwagę obowiązek wykupu Brazylijczyka, chyba że nadrobimy ze sprzedaży, a dochodzi jeszcze projekt Espai Barca. Bartomeu skończy kadencję, a klub niech sie martwi, zapraszam do dyskusji niech mnie ktoś oświeci jak wygląda sytuacja finansowa klubu
0
@MesQueUnClub96 Messi, Atomowa Pchła, Leo, D10S, Kontuzjowany Messi
0
@Culé10 Mbappe sie stara
0
@Aaron10 a co jak Włoska drużyna wygra KMŚ? :OOO
0
@Chwytliwy zapewne po losowaniu LM albo przed startem LM
1
@Cule92 przecież napisał wyraźnie, że ma nadzieję, że NIE zobaczymy takiej trójki
0
@Vxb93 Za ROK tyle zmian?
2
@dominik127pl mi największą frajdę właśnie daje wyszukiwanie wielkich talentów i ogrywanie ich (wypożyczenie lub regularne występy), to jest coś złożyć sobie skład w karierze z kilku wyszukanych przez siebie perełek
Oczywiście nie mówię tu o istniejących graczach tylko o szkółce
5
@insp1re skupmy sie na najbliższym meczu bo sezon sie dobrze nie zaczął a LR już planuje następny
3
@tz1706 w zeszłym roku Atleti i Real nie grało czy o czyms nie wiem?
Może być trudniej ale mówienie, żeby zapomnieć o LM i LL jest co najmniej durne, kto spodziewał sie Leicester jako mistrza? Kto spodziewał sie Ajaxu w 1/2? To jest sport.
0
@tz1706 hmm Valverde pracuje w Barcy trzeci sezon, w poprzednich dwóch ligę udało mu sie wygrać - uwaga - dwukrotnie, więc dlaczego miałoby się to nie udać trzeci raz?
0
@Criss18Barca całkiem spoko mimo że miałem wtedy naście lat i nie wiedziałem, że jak się leci samolotem całą noc to potem w łóżku jest helikopter w głowie i kac rano XD
1
@goldensun jak w poprzednim
1
Komentarz usunięty
1
@Kapitan hawk spałem tam! :P
1
@michaleu trzeba mu oddać, że taktykiem jest świetnym, wie jak obracać pieniędzmi, ot co. Łatwo jest gościa krytykować i nie lubić, ale wie co robi.
0
@MatiFCB2000 nadal nie rozumiesz :)
0
@Copernicus za każdym razem mówi się, że Rambla nigdy nie była tak podzielona :P
0
@n0MED mówią na mnie bedogie bałagan
0
@MatiFCB2000 zgaduje, że 2000 to Twój rok urodzenia, bo nie rozumiesz do czego zmierzam, ja nie atakuje tu wolności słowa tylko jestem przeciwny spamowi i zaśmiecaniu jednym tematem, przez to wiele ciekawych informacji nie koniecznie związanych z Neymarem często spada w dół strony. Chodzi o jakiś porządek, nie po to dodano możliwość odpowiadania na posty i tworzenie dyskusji by każdy pisał na temat Neymara to samo tylko inaczej
0
@Nou jak najbardziej, podpisuje sie słowo w słowo :D
0
@Koors @Kamil92 @Avada Kedavra o to to! Mówiłem, że coś przeoczyłem @MatiFCB2000 to już nie jest interesowanie się, to już jest spam i lenistwo, bo jaką sztuką jest przescrollować 10-20 postów wstecz i ewentualnie dołączyć do dyskusji? Masz coś nowego? Śmiało pisz, ale jak na LR jest milion razy 20 powodów za transferem NJR i 17 przeciw to nie lepiej podłączyć się do gorącej dyskusji? Kto chce ten rozwija wątek i wszystko gra, moderacja do tego ma więcej roboty. Absurd
1
@Nou na Ptkwie to oczywiste haha pracowałem też na ulicy Ryśka - Staszica, bardzo podobna fascynacja osobistością zarówno wśród młodzieży jak i osób, które znają Peje od pieluchy
0
Neymar, Valverde out, Neymar, FPL, Neymar, Frenkie jest cudowny, Neymar - La Rambla w pigułce, mogłem coś przeoczyć bo jestem w pracy, ale tak to niestety wygląda.
Ed: wiem, że mój post niczego nie wnosi, ale jest poniedziałek, musze ponarzekać :P