5

Powiem tak, zamieniłbym transfery Neymara i Griezmanna za 300mln€ za jeden wart dziesiętną część tych dwóch https://images.app.goo.gl/DsPJFqgrWFVUfLnKA

1

@Momalsino jak kolega wyżej napisał raz że mało obiektywne środowisko, dwa że nikt o zdrowych zmysłach nie wybierze "najlepszego w historii" bo tak ze sportem jak w wielu dziedzinach ciężko porównać coś na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Niemniej jestem na 99% pewien, że za kilkanaście lat jak będzie się mówić o wielkich piłkarzach to nazwiska Messiego i Ronaldo będą wymawiane na zmianę lub na równi jednocześnie i taka jest prawda bo żyjemy w ich epoce. Za kilka lat będzie batalia o tytuł najlepszego w jakimśtam okresie, ale Messi i Ronaldo ustawili tak wysoko poprzeczkę, że nie ma szans na przeskoczenie jej, przez wiele długich lat będą wyznacznikami jak dziś Pele, Maradona czy Cruyff.

0

@myscooter skoro tak bardzo ponoć chcą tego Semedo to czemu nie, może 100 baniek to przesadziłem, ale za nieco niższą kwotę kto wie @Coutinho007 jest opcją do zrealizowania, ale pod warunkiem, że ktoś odejdzie, Roberto to na pewno nie będzie bo to ostatni wychowanek tak na dobrą sprawę, Semedo jak mówiłem coś z niego może być, jakby go taki Simeone twardą ręką przycisnął i Wague, którego rozwój by zdecydowanie sie zatrzymał w takim przypadku tylko wypożyczenie

0

A gdyby tak wypożyczyć Semedo do Atletico z opcją wykupu za te 100 baniek i ogrywać Wague? Może odpali Wague, a wtedy można sprzedać z zyskiem Semedo nawet do innego klubu, a jeśli nie odpali Wague to mieć spowrotem Semedo? Cancelo to opcja chyba nie do zrealizowania

2

@ElmaXeen czyli 4,370mln zarobku, wielu było "obiecujących"

21

To naprawdę solidny zawodnik, ale nie na wielki klub, może sobie poradzi z presją i wyląduje z powodzeniem tym razem w jakimś MU czy Arsenalu, pasuje mu Premier League

17

Semedo do Atletico za 60 baniek i Cancelo do nas za max 80, dobra opcja ale mało prawdopodobna :P

1

@Kamiloza91 półfinał z Australią (6:1) Kłak – Wałdoch, Łapiński, Koźmiński – Adamczuk, Staniek, Brzęczek (83-Gęsior), Jałocha (82-Bajor), Świerczewski – Juskowiak, Kowalczyk

3

@samel nie zakładał, że odpadniemy, tylko, że sie zakwalifikujemy CONAJMNIEJ do ćwierćfinału

1

@Rajek99 i moim zdaniem Arthur wcale nie był złym wyborem, dodajmy, że gra w reprezentacji seniorskiej, nie młodzieżowej. Dodając do tego Ruiza i De Jonga byłoby zdecydowanie za dużo pomocników niestety nie wszyscy mogą grać w Barcelonie

0

@Harnas2 o i to jest dobre podsumowanie całej tej karuzeli śmiechu

1

@Lares chyba żartujesz XD

1

@Chwytliwy wieje jak Neymar raz w Barcy raz w PSG raz w Realu potem znów w Barcy :P

4

@bafi 1,5 roku temu mówiło się Dembele-Suarez-Messi-Coutinho to będzie istny kataklizm i co? I jest kataklizm na rynku transferowym XD

0

Po zbóju to odmładzanie kadry, albo AG albo NJR, Cou i Dembouz powinni zostać i grać na swoich pozycjach

1

@MarioVeB! Jest spoko ale sobie bym takiego nie zrobił

0

@Coutinho007 ale ja absolutnie nie chce zdejmować MAtSa z bramki, gość jest z sezonu na sezon coraz lepszy, jestem jego mega fanem i moim zdaniem powinien zostać conajmniej drugim kapitanem. Wracając, mam na myśli żeby wychowanek się ogrywał jako drugi bramkarz dając z czasem jakąś gwarancję jakości

0

@SelloutCrowd najbardziej polecam najpierw przeczytać, książka to majstersztyk

1

Zrozumcie ci, którzy mówią, że Jasper jest wart więcej, że nikt za niego nie chce tyle dać, chętni są na pewno ale te 40 czy 50 baniek wolą dać na przykładowo Onane niż rezerwowego Barcy, rozumiem ich. Wiadomo Jasper to świetny bramkarz wart większych pieniędzy, ale skoro chce odejść to trudno, podoba mi się pomysł z wychowankiem na bramce

0

Jak strona nie działała to spodziewałem sie jakiegoś wielkiego fichado :P

4

@Mario96w pełna zgoda

0

Moi drodzy, za rok kończy się kontrakt Moisse Keana z Juventusu, kto będzie chciał odpali ten transfer markt i sprawdzi statystyki, chłopak ma 19 lat, co sądzicie żeby Luis zrobił z niego goleadora?

0

@th@les boże to jest piękne

0

Jeśli Alba wskoczy spowrotem na swój poziom z prawie całego minionego sezonu to Neymar by go trochę blokował

0

@Ratamahatta taktyczny

1

@Socjopata moim zdaniem fajne posunięcie

0

Jak Jasper mu doradzał to juz jasne, że zagra w PSG, pewnie powiedział mu, że nawet mimo formy życia nie dostanie minut u Valdka i do widzenia XD (zanim ktoś zacznie sie spinać polecam przeczytać jeszcze raz, a jeśli nie zadziała i nie zrozumie ironii to polecam z rozpędu głową w ścianę :P)

0

Musimy mocno postawić na młodych, tak zrobił Guardiola i tak powinien klub zrobić teraz, De Jong, Arthur, Alena, Dembele, De Ligt (mam nadzieję) muszą grać, może to być okraszone niepowodzeniami na początku sezonu, ale muszą się zgrać. Na boki obrony i 9 nie mam pomysłu, wątpię w powrót Neymara, a Griezmanna nie chciałbym, może powrót do Messiego na fałszywą 9 na zmianę z Dembele? Nie wiem

0

@blaugrana1980 nie no ludzie, bez fanatyzmu XD ja mam pracę, która często wręcz wyklucza oglądanie meczów, a jak już nie pracuje to mam czas dla kobiety i przyjaciół, także stawianie mnie przed takim wyborem to dla mnie śmiech 

0

Ależ oni mają pake.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?