NorbiTBOB
Dołączył/a: luty 2014
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boje się dnia, w którym Lionel Messi odejdzie.
A Wy? Czego sie najbardziej boicie?
1
Gdyby żaden klub się do nich nie zgłosił to nie próbowaliby podnieść klauzuli, ewidentnie gubią sie w zeznaniach :P
12
Właśnie byłem na Deadpoolu 2 i kupiłem do coli kubek z tytułowym bohaterem. Oficjalnie mentalnie mam 12 lat XD
4
Mam porównanie, od 6 miesięcy mieszkam w centrum Poznania, a wcześniej 20lat mieszkałem na wsi bardzo blisko małego miasta i wole to małe miasto, cisze, spokój
0
W zupełności mi wystarczy, nie jestem wymagający, tylko gdzie taką wersje dostanę?
0
Gdzie najtaniej kupie PS4? Gdzieś słyszałem nawet o 799zl
0
Krótko i na temat, takie wiadomości to skarb :D
0
Nie no, panie Pool, Mina tak jak i legenda Douglas to jakiś przekręt, ale nie skreślam go bo kto wie co sie wydarzy. XD Transfery z Ameryki Południowej to w ogóle tajemnicze są, ale talent Mina ma, tylko czy sie zaadaptuje.
Myślę, że skoro Mister spędza tyle czasu w klubie to chce sobie kadre poukładać po swojemu, w minionym sezonie nie miał na to zbyt wiele czasu
0
Z tego co wiemy Valverde jest codziennie w klubie, więc myślę, że skoro kogoś planują sprowadzić to Waldek ma na to pomysł, nie sądzę że mamy tu lepszych taktyków niż Ernesto
0
BUFFON jest wolny :o
1
Poniżej 500mln Barca nie zejdzie? Chyba rubli XDD
0
Mocne słowa, ale poczekajmy, a nuż kiedyś zastąpi Ernesto jak niegdyś Pep
1
A za 20 lat nowe Tridente - MMM albo TMC: Thiago, Mateo, Ciro Messi
2
Nawet w przerwach na oddech, zarabiam hajs
0
Nie to miałem na myśli hmm chodzi mi o to że był bardziej trafny, o! :)
0
W klubie to wygląda całkiem inaczej jak sam zauważyłeś, filmiki z treningów są, a to o czym sie gada w szatni powinno zostać w szatni więc w klubach to nie przejdzie
3
Mądrzejszy niż Twój skoro zgarnia zielone ^^
0
Niech on tylko nie spoczywa na laurach i ciężko pracuje bo wielu młodym w ostatnich latach brakowało pokory i samozaparcia, woleli odejść do klubów w których ich rozwój był dużo mniejszy lub nawet sie zatrzymał. Perły La Masii sie nie poddają (patrz Roberto)
2
Jakim transferze? Iniesta odszedł a nie przeszedł
0
Thiago bym chętnie przyjął kosztem Arthura, Gomesa, Denisa itp.
Dodatkowo jeśli Inter nie chce Rafinhi to też niech wraca
0
Sezon 16/17 to jest
0
Życzę powodzenia bo nie wiem co więcej mogę o tym myśleć.
1
Jak widze niektóre komentarze to mnie trafia...
Nie chodzi o rekord, skoro w tym sezonie sie udało tak długo nie przegrać to w następnym tez jest to w zasięgu, ALE Barcelona nie może tak przegrywać, nie Barca, która zakochana jest w pięknej grze Guardioli, nie Barca która jak już ma przegrać to po pięknym meczu, to boli.
Jedno wiemy na pewno: Coutinho jest FENOMENALNYM TRANSFEREM
0
Popłynąłeś (znvki)
1
Zalezy jak na to spojrzysz, 12 lat temu to Liverpool był na pozycji Barcy i odwrotnie, Live ma wielką historię, ale obecnie to Barca ma bardziej wyrobioną markę, lepiej stoi finansowo i składowo i ogólnie jest wyżej, ale to Live gra w finale i w pełni na to zasłużyło w przeciwieństwie do nas
0
Nie miałby 10 ZP, ale na pewno więcej niż jedną, moim zdaniem w obecnym futbolu nie miałby aż tyle swobody i choć czarowałby na pewno najlepiej na świecie, to po prostu nie kręciłby statystyk pozwalających mu na walke o ZP z Leo i CR7, ale to tylko takie gdybanie, które nie zmienia faktu że Ronnie jest moim ulubionym piłkarzem ever
8
Bez urazy dla Interu ale skoro na Kondogbie i Mario wydali po około 40mln€ to jakim cudem nie chcą zapłacić tyle za gościa który sie sprawdza.
Druga sprawa, że wolałbym żeby Rafa do nas wrócił kosztem takiego Paulinho, Gomesa czy Vidala, a nawet Ardy bo Arthur to jednak niewiadoma, a jak widać Rafinha ma talent i potencjał, po prostu ma pecha do kontuzji.
0
Liga Mistrzów Ligą Mistrzów jak nazwa wskazuje, mówimy o Premier League i Swansea, które zdobyło 27 (!) bramek w całym sezonie, chcesz powiedzieć, że w jednym meczu zdobędą 1/3 tego co przez cały sezon? Z kolei City ma już mistrza, więc Guardiola pewnie zagra mlodzikami
0
Odłóż tego Tolkiena na dziś, ja wiem że sport jest nieprzewidywalny, ale bez przesady. Mówisz teraz o jednym z najwyższych wyników w historii ligi
0
Od dawna śmiga po internecie, świetna