0

Boje się dnia, w którym Lionel Messi odejdzie.
A Wy? Czego sie najbardziej boicie?

1

Gdyby żaden klub się do nich nie zgłosił to nie próbowaliby podnieść klauzuli, ewidentnie gubią sie w zeznaniach :P

12

Właśnie byłem na Deadpoolu 2 i kupiłem do coli kubek z tytułowym bohaterem. Oficjalnie mentalnie mam 12 lat XD

4

Mam porównanie, od 6 miesięcy mieszkam w centrum Poznania, a wcześniej 20lat mieszkałem na wsi bardzo blisko małego miasta i wole to małe miasto, cisze, spokój

0

W zupełności mi wystarczy, nie jestem wymagający, tylko gdzie taką wersje dostanę?

0

Gdzie najtaniej kupie PS4? Gdzieś słyszałem nawet o 799zl

0

Krótko i na temat, takie wiadomości to skarb :D

0

Nie no, panie Pool, Mina tak jak i legenda Douglas to jakiś przekręt, ale nie skreślam go bo kto wie co sie wydarzy. XD Transfery z Ameryki Południowej to w ogóle tajemnicze są, ale talent Mina ma, tylko czy sie zaadaptuje.
Myślę, że skoro Mister spędza tyle czasu w klubie to chce sobie kadre poukładać po swojemu, w minionym sezonie nie miał na to zbyt wiele czasu

0

Z tego co wiemy Valverde jest codziennie w klubie, więc myślę, że skoro kogoś planują sprowadzić to Waldek ma na to pomysł, nie sądzę że mamy tu lepszych taktyków niż Ernesto

0

BUFFON jest wolny :o

1

Poniżej 500mln Barca nie zejdzie? Chyba rubli XDD

0

Mocne słowa, ale poczekajmy, a nuż kiedyś zastąpi Ernesto jak niegdyś Pep

1

A za 20 lat nowe Tridente - MMM albo TMC: Thiago, Mateo, Ciro Messi

2

Nawet w przerwach na oddech, zarabiam hajs

0

Nie to miałem na myśli hmm chodzi mi o to że był bardziej trafny, o! :)

0

W klubie to wygląda całkiem inaczej jak sam zauważyłeś, filmiki z treningów są, a to o czym sie gada w szatni powinno zostać w szatni więc w klubach to nie przejdzie

3

Mądrzejszy niż Twój skoro zgarnia zielone ^^

0

Niech on tylko nie spoczywa na laurach i ciężko pracuje bo wielu młodym w ostatnich latach brakowało pokory i samozaparcia, woleli odejść do klubów w których ich rozwój był dużo mniejszy lub nawet sie zatrzymał. Perły La Masii sie nie poddają (patrz Roberto)

2

Jakim transferze? Iniesta odszedł a nie przeszedł

0

Thiago bym chętnie przyjął kosztem Arthura, Gomesa, Denisa itp.
Dodatkowo jeśli Inter nie chce Rafinhi to też niech wraca

0

Sezon 16/17 to jest

0

Życzę powodzenia bo nie wiem co więcej mogę o tym myśleć.

1

Jak widze niektóre komentarze to mnie trafia...
Nie chodzi o rekord, skoro w tym sezonie sie udało tak długo nie przegrać to w następnym tez jest to w zasięgu, ALE Barcelona nie może tak przegrywać, nie Barca, która zakochana jest w pięknej grze Guardioli, nie Barca która jak już ma przegrać to po pięknym meczu, to boli.
Jedno wiemy na pewno: Coutinho jest FENOMENALNYM TRANSFEREM

0

Popłynąłeś (znvki)

1

Zalezy jak na to spojrzysz, 12 lat temu to Liverpool był na pozycji Barcy i odwrotnie, Live ma wielką historię, ale obecnie to Barca ma bardziej wyrobioną markę, lepiej stoi finansowo i składowo i ogólnie jest wyżej, ale to Live gra w finale i w pełni na to zasłużyło w przeciwieństwie do nas

0

Nie miałby 10 ZP, ale na pewno więcej niż jedną, moim zdaniem w obecnym futbolu nie miałby aż tyle swobody i choć czarowałby na pewno najlepiej na świecie, to po prostu nie kręciłby statystyk pozwalających mu na walke o ZP z Leo i CR7, ale to tylko takie gdybanie, które nie zmienia faktu że Ronnie jest moim ulubionym piłkarzem ever

8

Bez urazy dla Interu ale skoro na Kondogbie i Mario wydali po około 40mln€ to jakim cudem nie chcą zapłacić tyle za gościa który sie sprawdza.
Druga sprawa, że wolałbym żeby Rafa do nas wrócił kosztem takiego Paulinho, Gomesa czy Vidala, a nawet Ardy bo Arthur to jednak niewiadoma, a jak widać Rafinha ma talent i potencjał, po prostu ma pecha do kontuzji.

0

Liga Mistrzów Ligą Mistrzów jak nazwa wskazuje, mówimy o Premier League i Swansea, które zdobyło 27 (!) bramek w całym sezonie, chcesz powiedzieć, że w jednym meczu zdobędą 1/3 tego co przez cały sezon? Z kolei City ma już mistrza, więc Guardiola pewnie zagra mlodzikami

0

Odłóż tego Tolkiena na dziś, ja wiem że sport jest nieprzewidywalny, ale bez przesady. Mówisz teraz o jednym z najwyższych wyników w historii ligi

0

Od dawna śmiga po internecie, świetna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?