NorbiTBOB
Dołączył/a: luty 2014
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Jeszcze raz ktoś powie że z Coutinho będziemy mieć najlepszą pomoc w historii to chyba ogląda piłkę nożną od 2015 roku i nie pamięta co robili Busi, Xavi i Iniesta razem z Messim w trójkątach, najlepsza pomoc w historii futbolu nie bez powodu we trzech stanęli na podium ZP
1
Moje rodzinne okolice, mnóstwo ludzi ich poszukiwalo, masakra
1
80 000 000 € za Van Dijka, a Umtiti ma nadal klauzule 60mln, pozdrawiam
4
Semedo za Rakiticia i Sergi do przodu?
0
Tak, np. Pele, Felipe Melo
Ferguson kiedyś dokonał 3 zmian i na bramce po kontuzji Van Der Sara stanął O'shea. W meczu Bayernu z Eintrachtem po kontuzji w tym samym meczu Kahna i Drehera na boisko wszedł rowniez zawodnik z pola ale nie pamiętam kto.
To te najpopularniejsze przykłady
1
Nowa reklama Adidasa, a w niej najwieksze gwiazdy różnych dziedzin reprezentujące 3 pasy m.in. Messi, Pogba i Beckham, Pharrell Williams, petarda
https://www.instagram.com/p/Bc71-cbH0uV/
0
Lepiej bym tego nie ujął. Mistrz.
2
Pomyślcie jak Barca i Real oraz Messi i Ronaldo zdominowali Europejski futbol,jeśli wygramy w tym sezonie LM to od 5 lat nie bedzie innego zwycięzcy niż te dwie drużyny, podobny duopol obserwujemy w Hiszpanii i walce o trofea indywidualne, kosmos
0
Akurat Chada przeżywa szczyt popularności a tyle co wyszedł zza krat :D
0
A jak ostatnio o tym pisałem to poleciały hejty :D Podbijam
6
Pamiętam jak po ostatnim półfinale i tym niestrzelonym karnym wielu sprzedawało Messiego :)
0
Ja ich nie porównuje, powiedziałem że jeśli chodzi o sprowadzenie kogoś to wole np. Coutinho czy Eriksena, nawet Özila, sprawdzonych w Europie zawodników, do stopniowego wprowadzenia do zespołu mamy wychowanków, przez przypadek Neymara zaczęła podupadac liczba awansujacych do pierwszego zespołu wychowanków. Dla mnie jeśli chodzi o młodych zawodników to albo za małe pieniądze do Barcy B albo wychowankowie, nie żadne eksperymenty do pierwszego zespołu. Podkreślam - to tylko moje zdanie.
1
Powiedzcie mi na czorta nam ten Arthur? Żeby nie było, obejrzałem kilka jego ostatnich meczów, uważam że lepiej postawić na Denisa i Aleñe, a jak kogoś sprowadzać to absolutny top, a nie zagadkę. Neymar akurat to był "strzał w 10" uprzedzajac złośliwych :D
1
Żaden (!) rodzaj antykoncepcji nie daje 100% pewności, więc w jaki sposób jest to wina człowieka, że prezerwatywa nie podołała lub tabletka nie zadziałała? Współżycie jest normalną rzeczą, a wpadki sie zdarzają, a nie każdy jest gotowy na taką odpowiedzialność ,więc uważam że tabletka "dzień po" powinna być bez recepty, kwestia jej ceny to temat na oddzielną dyskusje
0
Żaden (!) rodzaj antykoncepcji nie daje 100% pewności, więc w jaki sposób jest to wina człowieka, że prezerwatywa nie podołała lub tabletka nie zadziałała? Współżycie jest normalną rzeczą, a wpadki sie zdarzaja
0
Hm nie miałem nic złego na myśli raczej miało mieć to humorystyczny wydźwięk, jeśli kogoś urazilem to przepraszam :)
28
Od początku mówiłem że ten facet ma zadatki na światowy top, potrzebował ogrania, fajnie spokojnie wchodził do drużyny, najpierw uczyl się od Bravo i gral w LM i PK a z czasem wskoczył do "11" i od tego czasu stopniowo sie rozwija, bramkarz na lata nawet jak obniży loty (a prędzej czy później obniży) to stoje za nim murem jak on na naszej bramce
0
Co jak co, ale o Pique to ja sie nie martwie, on tu będzie dopóki Shakirze się menopauza nie zacznie
5
Ale głupoty piszesz, każdemu sie może zdarzyć i to nie zawsze czynnik ludzki
0
Jaki truizm, wiadono że kasa kusi, co innego jak ktoś stawia na ambicje bo wie że i tak zarabia krocie
0
Umtiti to jest taki profesor, że nie mam słów
5
Kocham oglądać Inieste przy piłce, magia
0
Po co ten komentarz? Po to jest La Rambla, złośliwości gdzie indziej
4
I to w Lucho lubiłem, ta pewność siebie, która jednak w ostatnim sezonie go zgubiła, a w pierwszym dała drugi tryplet. Seny, pit i collons
16
Dlatego teraz ich zaskoczy! Będą zaskoczeni brakiem zaskoczenia :P
59
Nikomu źle nie życzę, ale jeśli w maju tabela będzie wyglądała tak:
1.FC Barcelona
2.Valencia
3.Atletico Madryt
4.Real Madryt
To przy okazji spotkania z okazji finału LM w którym zagra Barca stawiam wszystkim Cules browara, słowo :D
0
Zalukaj polecam!
0
Jak chcesz rozwiązanie po kosztach to polecam transmiter, podłączasz do zapalniczki i masz usb i aux
0
Ale byłoby El Clasico jakbyśmy Lucasa Hernandeza sprowadzili, dwóch braci po przeciwnych stronach barykady w barwach odwiecznych rywali, to by były niezwykłe derby
0
Dokładnie jak kolega pisze, ja za taką kostkę do Focusa MK1 zapłaciłem 10zl i śmiga jak głupie ^^