1

@SylwekFCB czyli Piątkowi się jeszcze upiecze :P

0

@krisdm Guardiola 2

0

@JimMorrisonFCB posadzi, jeśli Piątek będzie grał jak natchniony, pamiętajmy, że rządzi tam Mourinho

0

Jeśli Piątek nie wykorzysta szansy podczas nieobecności Kane'a to w zasadzie może sie pakować spowrotem do Genui

1

A gdyby tak mecze rozstrzygać punktowo jak w boksie? :P

2

Nie podobają mi się jego wypowiedzi, ta o opcji Real i ogólnie jakieś takie odpychające

0

@Misugi14 Ronnie, Iniesta, Puyol, Messi, Pirlo

1

Już niedługo "Messi po porannej dwójce, 15 minutach na instagramie, w piątki o 20 po zjedzeniu dzień wcześniej makaronu z kurczakiem na kolacje rozgrywa mecze życia!!! Zobacz jak on to robi!!!" :P

0

@MariuszVeB jeśli będzie tak walczył to jak dla mnie kosztem Rakiticia może w Barcelonie grać do emerytur, ot co

0

@koksik2700 tak, bit cudo, ale na Shadowplay sie skończył

0

@AllBundy bo nie kupiłeś diety xd

4

@Barca_Big_Moment jaki Valverde latem? XD

0

Zastanawia mnie ustawienie 4-3-1-2
Z Francuzem i Urugwajczykiem z przodu, Leo za nimi i z ofensywnymi bocznymi obrońcami. W linii pomocy multum możliwości ale minimum to jeden pomocnik rozumiejący obowiązek wsparcia stoperów kiedy boki zostają odkryte. Ide przetestować w Fifie :P

0

@Akobz cda lol (znvki)

3

@VenoM bez przesady

3

@ShawnC uważasz, że ile trzeba by niby za nich obecnie zapłacić? Kolego mamy prawie 2020, przespałeś chyba parę lat :P

5

Z tego wszystkiego pooglądałem sobie finał Ligi Mistrzów z 2011 roku. Futbol totalny, tego nie zagra już nikt nigdy i trzeba się z tym pogodzić.
Na dodatek pod koniec meczu komentator wymienia: Pique 24, Busquets 22, Pedro 23, Messi 23, co za koty!

4

Kiepska ta reprezentacja, zaledwie 6 zawodników? Rozumiem, że większość ma inne zobowiązania, ale trochę ta ceremonia jest na siłę

0

@Witekk10 koemana?

1

@daniel32778 uważam, że to kwestia szczęścia lub jego braku

3

Po dzisiejszym klasyku jasne jest, że Valverde jest świadomy jak tragicznie gra jego drużyna, ale to według niego i zarządu nie ma znaczenia, skoro jesteśmy w 1/8 LM, liderami w LL i tak dalej i tak dalej. Dzisiaj liczyło się by nie pozwolić odskoczyć rywalowi, jest to nieprzyjemne dla oka, ale póki co w Lidze skuteczne, niestety kosztem spektaklu, który każdy na świecie chciałby oglądać.

0

Tymczasem Coutinho 2 bramki

2

@FC1899Barca niestety, ale jego kariera byla za krótka by stawiać go na jednej linii z Messim, Pele i Maradoną, jakościowo zdecydowanie jeden z najlepszych i mój idol z dzieciństwa

2

0

@Bisz dokładnie, już nawet nie chodzi o błędy, chodzi o to żeby utrzymał formę przez długi czas i pokazywał zaangażowanie, początek ma niezły, ale było wiele świetnych transferów, Coutinho pierwsze miesiące też miał obiecujące, spokojnie, nie twórzmy nowych świętych krów. Też liczę na niego i po cichu widzę w nim mózg środka pola na lata, ale futbol jest inny niż nawet 10 lat temu
PS props za Bisza :)

4

@Remi70 gość gra u nas niecałe pół roku i już jeden z najlepszych transferów kiedykolwiek? Calm down bro

1

@Mario96w okej, planetę faktów też oglądałem, ale... nigdy nie słyszałem by ktoś z mojego otoczenia użył tego słowa, po prostu już chyba nie jestem młodzieżowy :P

0

@LuisSalvano jemu raczej chodzi o nasze kompromitacje bo nie wierzę, że uważa, że to my najbardziej daliśmy ciała w historii :P

0

@Hiacynk oczywiście Bayern - Napoli
Valencia - Tottki
Sory późno jest, a chciałem nawiązać do meczu miedzy RL9 a AM99

3

@itmustbejoke rozumiem, że mówisz tylko o kompromitacjach Barcy? Przecież to kwestia tylko i wyłącznie tego, że Barca Guardioli postawiła bardzo wysoko poprzeczkę, rozpieściła, nie da sie co roku wygrywać sekstetu i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?