NorbiTBOB
Dołączył/a: luty 2014
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SylwekFCB czyli Piątkowi się jeszcze upiecze :P
0
@krisdm Guardiola 2
0
@JimMorrisonFCB posadzi, jeśli Piątek będzie grał jak natchniony, pamiętajmy, że rządzi tam Mourinho
0
Jeśli Piątek nie wykorzysta szansy podczas nieobecności Kane'a to w zasadzie może sie pakować spowrotem do Genui
1
A gdyby tak mecze rozstrzygać punktowo jak w boksie? :P
2
Nie podobają mi się jego wypowiedzi, ta o opcji Real i ogólnie jakieś takie odpychające
0
@Misugi14 Ronnie, Iniesta, Puyol, Messi, Pirlo
1
Już niedługo "Messi po porannej dwójce, 15 minutach na instagramie, w piątki o 20 po zjedzeniu dzień wcześniej makaronu z kurczakiem na kolacje rozgrywa mecze życia!!! Zobacz jak on to robi!!!" :P
0
@MariuszVeB jeśli będzie tak walczył to jak dla mnie kosztem Rakiticia może w Barcelonie grać do emerytur, ot co
0
@koksik2700 tak, bit cudo, ale na Shadowplay sie skończył
0
@AllBundy bo nie kupiłeś diety xd
4
@Barca_Big_Moment jaki Valverde latem? XD
0
Zastanawia mnie ustawienie 4-3-1-2
Z Francuzem i Urugwajczykiem z przodu, Leo za nimi i z ofensywnymi bocznymi obrońcami. W linii pomocy multum możliwości ale minimum to jeden pomocnik rozumiejący obowiązek wsparcia stoperów kiedy boki zostają odkryte. Ide przetestować w Fifie :P
0
@Akobz cda lol (znvki)
3
@VenoM bez przesady
3
@ShawnC uważasz, że ile trzeba by niby za nich obecnie zapłacić? Kolego mamy prawie 2020, przespałeś chyba parę lat :P
5
Z tego wszystkiego pooglądałem sobie finał Ligi Mistrzów z 2011 roku. Futbol totalny, tego nie zagra już nikt nigdy i trzeba się z tym pogodzić.
Na dodatek pod koniec meczu komentator wymienia: Pique 24, Busquets 22, Pedro 23, Messi 23, co za koty!
4
Kiepska ta reprezentacja, zaledwie 6 zawodników? Rozumiem, że większość ma inne zobowiązania, ale trochę ta ceremonia jest na siłę
0
@Witekk10 koemana?
1
@daniel32778 uważam, że to kwestia szczęścia lub jego braku
3
Po dzisiejszym klasyku jasne jest, że Valverde jest świadomy jak tragicznie gra jego drużyna, ale to według niego i zarządu nie ma znaczenia, skoro jesteśmy w 1/8 LM, liderami w LL i tak dalej i tak dalej. Dzisiaj liczyło się by nie pozwolić odskoczyć rywalowi, jest to nieprzyjemne dla oka, ale póki co w Lidze skuteczne, niestety kosztem spektaklu, który każdy na świecie chciałby oglądać.
0
Tymczasem Coutinho 2 bramki
2
@FC1899Barca niestety, ale jego kariera byla za krótka by stawiać go na jednej linii z Messim, Pele i Maradoną, jakościowo zdecydowanie jeden z najlepszych i mój idol z dzieciństwa
2
I tak z boku oglądam tą medialną katastrofę
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2019/12/normal/K95SEMSapszHNymVAVTh28u20lxmrgkv.jpg
0
@Bisz dokładnie, już nawet nie chodzi o błędy, chodzi o to żeby utrzymał formę przez długi czas i pokazywał zaangażowanie, początek ma niezły, ale było wiele świetnych transferów, Coutinho pierwsze miesiące też miał obiecujące, spokojnie, nie twórzmy nowych świętych krów. Też liczę na niego i po cichu widzę w nim mózg środka pola na lata, ale futbol jest inny niż nawet 10 lat temu
PS props za Bisza :)
4
@Remi70 gość gra u nas niecałe pół roku i już jeden z najlepszych transferów kiedykolwiek? Calm down bro
1
@Mario96w okej, planetę faktów też oglądałem, ale... nigdy nie słyszałem by ktoś z mojego otoczenia użył tego słowa, po prostu już chyba nie jestem młodzieżowy :P
0
@LuisSalvano jemu raczej chodzi o nasze kompromitacje bo nie wierzę, że uważa, że to my najbardziej daliśmy ciała w historii :P
0
@Hiacynk oczywiście Bayern - Napoli
Valencia - Tottki
Sory późno jest, a chciałem nawiązać do meczu miedzy RL9 a AM99
3
@itmustbejoke rozumiem, że mówisz tylko o kompromitacjach Barcy? Przecież to kwestia tylko i wyłącznie tego, że Barca Guardioli postawiła bardzo wysoko poprzeczkę, rozpieściła, nie da sie co roku wygrywać sekstetu i tyle