0

Brawo Leo, brawo Albicelestes, niech się karmią czymś innym, bardzo dobra reakcja drużyny! Messi potrafi wziąć na barki ciężar kapitana, po prostu na boisku nie może robić za jedenastu, wystarczy, że robi za trzech pojawiając się na każdej pozycji.

0

Obrazek z artykułu w lepszej rozdzielczości ktoś coś?

35

"Czy zaskoczyło mnie to, że nie znalazłem się wśród trzech najlepszych trenerów minionego sezonu, mimo że zdobyłem mistrzostwo i Puchar Króla? Cóż, byłem za to w dwudziestce." Mistrz sarkazmu, uwielbiam konferencje Lucho.

7

Panie Vidal, teraz albo nigdy, Arda sie odkuł, czas na Vidala

0

Czy tylko ja uważam, że zmiennikiem Suareza powinien być jakiś nieco wyższy i silniejszy napadzior? Vietto bardziej sylwetką przypomina fałszywą "9" albo skrzydłowego. Typowy napastnik powinien umieć grać plecami do bramki, obrócić się z piłką, powalczyć, jak Suarez czy Lewandowski, a zmienników na skrzydła to mamy fajnych (Rafinha, Turan, Denis, Munir)

0

Nie, Umtiti rozegrał rewelacyjny sezon, świetnie wyprowadza piłkę, świetnie odbiory, taki młodszy Mascherano. A Premier League to ja Cię proszę. Nie zraziłeś się jeszcze transferami tamtejszych brylantów? Nadal jestem zdania, że Iniesta > Oezil, Umtiti > Alderweilerd

0

Litości Alderweilerd? Umtiti Cię jeszcze nie przekonał? Özil? Mamy Iniestę, który błyszczał na Euro, ja bym nadal na niego stawiał, Depay? Po co? Jest Denis, Arda, Rafinha, Sergi, tyle opcji! Jakby Carrasco dołączył to bym był mega zadowolony

0

Ludzie. Chodzi mi o to, że typowy kibic Premier League czy Bundesligi jak usłyszy o tym transferze i poczyta o tym gdzie wcześniej grał wyjdzie z założenia, że to kolejny wychowanek, zresztą, poczekajcie na teksty Szpaka, na bank powie, że to kolejny wychowanek.

0

"Będę trenował i uczył się każdego dnia w obecności najlepszego piłkarza na mojej pozycji". 100% racji, gdyby Denis wyrósł na takiego cracka jak Iniesta...

0

Inaczej. Denis trafił do nas jako nieoszlifowany diament, przeszedł przez drużynę B, sprawdził się na poziomie La Liga i nie było u mnie ani przez chwilę wątpliwości, że to nasz zawodnik, więc skoro młody chłopak przechodzi taką drogę by zagrać w pierwszym zespole to można o nim powiedzieć, że jest wychowankiem. Skoro ma to słynne DNA Barcy to czemu nie? Arda to zawodnik, który trafił do nas jako gwiazda od wielkiego rywala za duże pieniądze, wiem, że to przykład, ale nie przesadzajmy. Tak samo Halilovicia uważam za naszego wychowanka, wiadomo, że gdzieś w tej hierarchii zawsze wyżej będzie taki Samper, ale bez przesady.

0

Ronnie, Leo, Neymar, Eto, Xavi, Iniesta, Boże, marze o tym od lat.

2

Kibicuję temu gościowi mocno, w końcu przydałby się taki praktycznie rzecz biorąc wychowanek, który wskoczy na ten najwyższy poziom.

0

ALLELUJA! Mascherano, Pique, Umtiti, Verma (?), Mathieu, fajnie, nawet nie boli już tak odejście, albo raczej brak szansy dla Marca.

2

Kurde, jak krytykowałem Bartomeu, tak coraz bardziej podobają mi się Jego rządy, oby nas na koniec kadencji nie zaskoczył jakimś skandalem. Boli jedynie odejście Daniego, ale ufam Lucho i wierzę, że Roberto z Aleixem pozwolą mi zapomnieć, że jeden z moich ulubionych Brazylijczyków gra w biało-czarnych pasach.
Niemniej jednak, Brawo panie Bartomeu, brawo.
Umtiti to przy obecnych cenach promocja, nie ma co do tego wątpliwości. :)

0

Alves miał jeszcze rok kontraktu z możliwością przedłużenia o kolejny, jakby obu stronom zależało to by go wypełnił i sobie poszedł grać choćby do Chin. :)

@Zagorzały Fan F.C.B: Obyś Ty miał rację! :)

0

A ja akurat bardzo wierzę, że Barca pozbędzie się kogoś takiego jak Bravo, skoro pozwoliła odejść Alvesowi :)

0

Tragiczne. I są ciemne, podobnie jak domowe, co sprawia, że bez sensu zakładać wyjazdowe.

0

Życzę im finału LM, oczywiście przegranego z Barcą, ale jednak finału. Jeśli Emery poukłada ten zespół jak Sevillę to będzie to ciekawy mecz.

0

:v Nosi mnie, że dali mu odejść. Co do Azpilicuety to jestem na nie, już wolę Roberto na PO.

PS. Pozdro Jarosław! :D

0

Ej, znam fajnego PO, który by się wpasował do naszej ekipy. Pewnie świetnie by się zgrał z Leo, jego gra wygląda jakby był piłkarzem Barcy od paru lat. Teraz jest zawodnikiem Juventusu. Nazywa się Dani Alves czy jakoś tak. Słyszeliście?

0

Na zmiennika nam trzeba typowej 9, silnego, wysokiego, jak Suarez, tylko młodszego i gotowego się uczyć od MSN. Na skrzydłach może ewentualnie grać Turan, Rafinha, Denis.

0

Oczywiście, że Ronaldinho był bardziej utalentowany. Ba! On był moim zdaniem najlepszym technicznie piłkarzem na świecie, uwielbiałem jego grę, ta finezja, magia i dziecięca radość z gry. Dla niego cała ta gra była zabawą, tak jak my wychodzimy na boisko zagrać w piłkę z kolegami tak R10 latał z kolegami grać w najlepszym klubie świata. Taka różnica. Wiele bym dał by kiedyś pojawił się piłkarz taki jak Ronaldinho, nie musi strzelać tyle bramek co Messi czy Ronaldo, nie musi bić rekordów, ma czarować. Ach nostalgia.

0

Daj Boże żeby za niego płacić 50mln za kilka lat.

0

" Moja przyszłość jest w Barcelonie, na stałe. Chciałbym zakończyć karierę w ekipie Blaugrany. Chociaż w piłce nożnej nigdy niczego nie wiadomo. Podoba mi się angielska oraz włoska piłka. Nie mogę przegapić ani jednego meczu rozgrywanego w ich ligach". Wypowiedź z marca tego roku :)

0

Wielka, wielka legenda Barcy. Podobnie jak Puyol. Nie wiem kto poza Busim czy Iniestą zasłuży sobie na legendę tak wspaniałego Cule jakim są Ci gracze. Zaznaczam z góry, że MOIM zdaniem Leo nie pokazuje tak swojego przywiązania do Barcy jak Generał czy Tarzan.

1

Tak, ale takie babole Ter Stegenowi się już zdarzały, Bravo przyzwyczaił do swojej klasy.

0

Taaaak dmuchajcie balonik, a tu sie okazuje, że ktoś z otoczenia Neymara chce po prostu wynegocjować jak najszybciej jak najlepszy kontrakt. Jeśli jednak to prawda, w co wątpię, to będzie to ciekawe okno transferowe, nie dość, że nie mamy zmiennika dla MSN, to odszedł Bartra, Dani Alves, odejdzie crack Douglas mam nadzieje, Adriano, Thomas "Szpital" Vermaelen, do tego miałby jeszcze odejść Neymar, a przyjdzie na chwilę obecną tylko Denis Suarez i może Umtiti. No nieźle.

0

Nie wiem co się wszyscy uparli tak na tego Nolito. Oczywiście to świetny gracz i byłby sporym wzmocnieniem naszej kadry, ale w Fiorentinie mamy Cristiana Tello, który chyba w wieku 24 lat pogodziłby się z rolą zmiennika MSN, ma doświadczenie w LM, zaliczył całkiem niezły sezon w Serie A i jest naszym wychowankiem, do tego nie kosztowałby ani centa.

0

To jest jakiś żart?

0

Czy ja wiem czy Dani był nietykalny? Jak grał piach to Roberto biegał po prawej stronie, po prostu miał dobry sezon i występował na swoim poziomie, dlatego grał dużo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?