NorbiTBOB
Dołączył/a: luty 2014
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ronaldinho bogiem futbolu i będę to powtarzał do końca życia, dzięki temu facetowi pokochałem futbol, w pewnym sensie Ronniemu zawdzięczam to, kim jestem. Kiedy inni latali w koszulkach koszykarskiej NBA ja latałem za piłką nożną i powtarzałem, że nie sztuką wyczarować coś dłońmi, to potrafi wielu magików, być czarodziejem z piłką przy nodze, to jest coś.
43
Neymar wyrósł na cracka jak się patrzy, to już nie te czasy, że jak nie ma Messiego to nie ma Barcy, nikt nam nie powie, że jesteśmy uzależnieni od atomowej pchły.
7
Munir i Sandro oczywiście ;)
A tak poważnie to Iniesta i Pique w formie są w top 10, zdecydowanie, albo Alves.
0
Sampera to ja na przyszły sezon bym wypożyczył, jako zmiennik Busiego dużo nie pogra, a ograny na poziomie PD byłby mega wzmocnieniem, przecież Busquets wiecznie grał nie będzie i za rok-dwa będzie musiał mieć zmiennika, przez ten czas Sergi by sie ograł.
1
No fakt, Masche nijak ma się do poziomu Busquetsa, ale lepszy taki zmiennik, który gra na kilku pozycjach, niż zapchajdziura, która i tak na DM zagrałby tylko wtedy, gdy Sergio byłby kontuzjowany. Zresztą od biedy jeszcze Roberto może grać na pozycji Busiego.
0
Tak się zastanawiam gdzie tu jakieś roszady w kadrze można zorganizować? Przecież ta ekipa jest najpoważniejszym kandydatem do kolejnego Triplete (pozdrawiam Real). MSN niezaprzeczalne, skoro napadzior przyjdzie zimą, do tego Aleix i Arda mogą grać na skrzydłach, Iniesta póki trzyma poziom to jestem jak najbardziej za, zresztą będę dopóki Inieście organizm nie odmówi posłuszeństwa, uwielbiam gościa. Rakitić, wróci Rafinha, Sergi Roberto, może Denis Suarez? Do tego mamy Halilovicia w Sportingu, za 1,5 roku bodajże wraca. Na DM oczywiście Busi, za niego jest Masche, więc solidnie jak zawsze. W obronie jedynie bym się pożegnał z Rudym Mathieu i Adriano, pomimo, że dał nam wiele, to to już nie ten poziom. Za nich faktycznie jak nie Grimaldo to jakiegoś obrońcę na lewą stronę można ściągnąć. Prawa strona to nie ma chyba dyskusji, Alves, od biedy Roberto i Aleix, jest moc. Stoperzy: Pique, Masche, Bartra, Vermaelen. Mi Verma nie przeszkadza, ale jakąś młodą perełkę na obronę bym kupił i gra. Oczywiście Douglas do Stokelony czy innego Getafe.
0
Co jak co, ale te plakietki za KMŚ świetnie by wyglądały (będą?) nawet na tych poziomych pasach naszych koszulek
2
Fajnie będzie obejrzeć Bellerina na tle naszych zawodników, jeśli się spisze to chętnie widzę go u nas po odejściu Daniego, czyli oby jak najpóźniej.
3
Powiem tak: fakt, Pique pozwala sobie na wiele i granicą dobrego smaku było gdy naśmiewał się z Realu jako całości, bo to akurat jest tradycja wśród Cules i w Madridismo, atakowanie jednostek to przesada. Ale nie powinno się utożsamiać wypowiedzi zawodnika, który mimo długiego stażu i pomimo, że jest wychowankiem nie ma żadnych praw do opaski kapitańskiej z koszulką Blaugrany. Rozumiem, gdyby powiedział takie słowa Masche, Busi czy Iniesta (choć wszyscy wiemy, że to niemożliwe, dlatego właśnie są kapitanami), ale Gerard znany jest z ciętego języka i nie rozumiem co w związku z tym powinien zrobić klub? Ukarać go? Za wypowiedź do radia czy tam telewizji? Pique nie bez powodu nie nosi opaski kapitańskiej i mimo jego wybryków myślę, że osoby choć trochę znające się na futbolu kojarzyć FC Barcelonę będą jeszcze przez lata przez pryzmat takich postaci jak Valdes, Puyol, Xavi, Iniesta czy Busquets.
0
A dlaczego ma nie cenić Mou i Ronaldo? Jako fachowcy są świetni, więc w czym problem?
4
Pique, Luis Enrique i Alves, uwielbiam ich za wypowiedzi i cięty język. :)
25
Nic się nie stało, że w dwa mecze straciliśmy 4 punkty przewagi, to nic, że mogliśmy mieć nadal ciężko wypracowane 6 pkt nad Realem, a tymczasem prawdopodobnie Atletico się z nami zrówna. To nic. :D Żarty na bok, oby ta dekoncentracja spowodowana była skupieniem na KMŚ.
0
Mathieu niech idzie na fajkę...
0
To jest właśnie ta jaskółka, nie gol, a dzisiejszy mecz. To jednak "tylko" Deportivo. A mimo wszystko wolałbym Roberto w miejscu Ivana.
0
Jedna jaskółka wiosny nie czyni, pamiętajmy o tym. :)
0
Co Wam w Inieście nie pasuje? Holuje piłkę pod pole karne, reguluje tempo akcji, kilka podań mu nie wyszło i to wszystko. Jedynie Ivan za Roberto i ktokolwiek za Sandro i będzie okej.
7
Panie Ronaldo, patrz pan i się ucz jak wykonywać wolne. :)
5
Putin stoi za Lucho? :D
3
Idąc tym tokiem myślenia:
Gumbau, Munir, Sandro = Messi, Neymar, Suarez
:D
0
Przełamaniem bym tego nie nazwał, choć jakby się okazało teraz, że Sandro i Munir wystrzelą z formą to byłoby niesamowicie. :)
0
Widać, że ankieta katalońskiego dziennika. Ibra? Andres też nie miał aż tak widowiskowego roku, był dobry, ale nie sensacyjny.
0
Jezu, w jakiej oni są formie, przecież to nie jest normalne. Kosmici, maszyny, tridente! Nie ma wątpliwości kto na chwilę obecną jest faworytem do wszystkich tytułów, na chwilę obecną powtarzam.
Po poprzednim tryplecie, a nawet sekstecie Barca złapała małą zadyszkę, a oni grają jeszcze lepiej! Czekam z niecierpliwością na wejście do drużyny Ardy i Aleixa, przy takiej rotacji takich zawodników wszystkich rozjedziemy!
0
W wykonaniu Realu wyobrażam sobie takie sceny :)
1
W Klasyku wygrał futbol, żadnych kontrowersji, nawet Isco z boiska wyleciał, nie rozumiem dlaczego boli was tak, że Tebas kibicuje Realowi? W ostatnich latach też kibicował Realowi, a Barca i tak zdominowała nie tylko ligę, ale i Europę. Bez sensu, nie szukajcie dziury w całym, Florek i tak prędzej czy później wyleci, domagają się tego kibice.
0
Polać mu to szczegół, kontrakt z nim przedłużyć!
0
Aktualizacja: Mundo Deportivo potwierdza, że to wyjazdowe stroje na przyszły sezon.
11
Oby nie. Raz, że jaka będzie różnica w odcieniu między domowym, a wyjazdowym kompletem? A dwa - są brzydkie.
Patent z senyerą na wyjazdówkach jest najlepszym od lat i niech tak zostanie. Może za rok na drugim komplecie senyera w poziome pasy jak na fladze?
1
Nie no to już jest absurd, nie nominowali go do Złotej Piłki, do 11 UEFA też, czy tylko w Hiszpanii ludzie się zachwycają Busim i dostrzegają jego talent i wysiłek? Przecież Busi zasługuje na to miejsce tysiąc razy bardziej niż Marchisio, Konoplyanka, De Bruyne czy Krychowiak, toż to najlepszy DM świata, przynajmniej w tym roku, ludzie!
1
Zastanawia mnie, że nigdzie, absolutnie nigdzie nikt nie napisał o czerwonej kartce dla Isco. Ten faul był przejawem kompletnej frustracji - nomen omen - fana Barcy. :)
0
Jeśli Lucho będzie rotował rozsądnie składem jak w poprzednim sezonie to na wiosnę jak w tym roku będziemy mieli wypoczętą ekipę, nie martwię się na zapas. :)