4

A i zrozumcie, że dzienniki należy traktować w miarę poważnie, gdy mówią o "swoich" tj. Sport, Mundo Deportivo o Barcy, AS, El Mundo i MARCA o Realu, bo gdy jest na odwrót to zawsze są bujdy na resorach, jak ostatnie bzdury El Mundo o Messim czy dziś Sport o odejściu Ronaldo. To są bzdury wyssane z palca. :)

4

Miałem raczej na myśli fakt, że nie znam trenera Kloopa a raczej Kloppa. Ale fakt, prędzej w Liverpoolu widzę byłego trenera BVB. Fajnie by było jakby odbudował potęgę LFC.

2

Dodatkowo Mundo Deportivo mówi, że to Alves "ostrzygł" Neymara w szatni. :)

0

Kloop może zastąpić Guardiolę w Bayernie? Kto to? :D

5

Coś czuję, że dobra postawa Sergiego Roberto poskutkuje powołaniem do reprezentacji pod nieobecność Iniesty, oby, bo chłopak zasłużył na debiut.

6

Tutaj nie ma co polemizować, Bravo na bramkę, a Ter Stegen niech sobie uświadomi, że nie jest Neuerem i niech wróci do formy.

25

Mina Leo na tym zdjęciu: "Nie zniszczę Was na boisku przez najbliższe 2 miesiące, to zrobię to w sądzie" :D

0

Akurat trzymam stronę drużyn Hiszpańskich, bo jednak dominują w Europie, ale Juve źle nie życzę. :D

0

Nikt nie powiedział, że Neymar musi być zawodnikiem kalibru Messiego czy Ronaldo, wystarczy, żeby był najlepszym graczem swojego pokolenia (brzmi to śmiesznie, wiem) i ciągnął grę drużyny, na nauczenie się tego ma właśnie czas, który spędzi u boku Leo, więc jeszcze kilka lat.
Najbardziej martwiłbym się właśnie o ostatnią kwestię, którą poruszyłem wcześniej. Pieniądze i sława łatwo uderzają do głowy Brazylijczykom, liczę że Neymar będzie tym jednym na kilkadziesiąt zawodników z Kraju Kawy, którzy postawią na rozwój, a nie regres.

0

Jeśli wszystko potoczy się tak, jak powoli na to wskazuje los to Neymar po Leo przejmie za kilka lat pałeczkę lidera Barçy, tego największego lidera, najważniejszego, wtedy wątpię czy Neymar odszedłby gdziekolwiek, za jakiekolwiek pieniądze, wiadomo, kasa to wielka pokusa, ale Neymar chce być w centrum zainteresowania, a pieniądze już ma.

Zresztą, transfer do Realu na chwilę obecną byłby krokiem w tył w karierze Neya. XD

0

Wolałbym wielkie widowisko i korzystny wynik. Ja rozumiem, że "takimi meczami wygrywa się mistrzostwo" i że nie mamy pełnej kadry, ale takim składem powinniśmy kłaść na łopatki beniaminka, szczęście nasze, że nie mamy jakichś bardzo wymagających spotkań w najbliższym czasie poza Bayerem i może Sevillą, która w tym sezonie zaskakuje, niestety negatywnie.

0

No, w styczniu do gry wejdzie Aleix i zapewne nasz genialny zarząd wpadnie na pomysł sprzedania Sergiego Roberto za grosze, a bądźmy szczerzy, jak będzie grał regularnie to będą z niego ludzie co pokazują ostatnie występy.
La Masia jeszcze nie jest w najgorszej formie, Roberto ratuje honor szkółki. Gdzie są ci wszyscy co spisywali go na straty i sprzedawali jako kolejny niewypał do Stoke?

1

Co za patologia, co z tych 3 punktów jak kolejny mecz gramy piach...

0

Nie spinaj tak pośladów, trochę dystansu. :)

0

Tytuł artykułu: Upokorzenie na Balaidos.

0

Jaki wstyd, ide kibicować Bayernowi XDD
A tak poważnie, to to już jest kompromitacja.

0

Obyśmy mówili o tym meczu jak o meczu w z Sociedad w poprzednim sezonie.

2

Oby przez ten czas nie zapomniał jak się gra w piłkę, a będą z niego ludzie. :)

0

To by było POTĘŻNE wzmocnienie. Szkoda tylko rozpędzającego się Rafinhii.

3

Wszystko spoko, 3 punkty zostają w Barcelonie po meczu w słabym stylu, okej. Ale komentowanie meczu przez typów z Eleven Sports to jest jeszcze większa porażka niż ta Brazylii z Niemcami na Mundialu. XD

1

Bez przesady, Leo już wykorzystał swój limit strzelonych karnych w tym miesiącu. :D

0

Tam Montoya to pół biedy, bo chłop nawet w Serie A nie daje rady, a wolę już Roberto na tej pozycji. Halilović czaruje w Gijon i to mnie napawa optymizmem, to była dobra decyzja o wypożyczeniu bo tu nawet w sytuacji z kontuzją Rafinhii Roberto jest w hierarchii wyżej.
Kiepsko jest tylko w tej pomocy, choć w ataku też nie ma zmienników dla MSN, bo kto? Munir? Sandro?
Gdyby FIFĄ nie kierowało tylu nieudaczników to zarejestrowalibyśmy Ardę i Aleixa i byłoby po wszelkich problemach. :)

0

Na prawde nikogo nie mamy do drugiej linii...
Przecież ostatnio Rafinha>Rakitić.
Jak był Xavi to nie było tego problemu bo zawsze był pewniak na ławce, a teraz do stycznia Gumbau i Samper. :)

4

A ja dzięki Neymara ojcu uwierzyłem w znikające pieniądze. :D

0

To tylko pokazuje jak krótką mamy ławkę. Kontuzja Rafinhi i w mojej głowie od razu "no i kogo Lucho teraz niby wpuści?". Munir i Sandro jeszcze nie ten poziom, Masche? To nie jego pozycja. Jedyne co mi wpadło do głowy to Bartra na prawą obronę i Roberto (świetny mecz dzisiaj tak swoją drogą) do środka. Byle do stycznia...

5

11 stycznia 2016 Leo odbierze piątą Złotą Piłkę w swojej karierze.
W styczniu 2017 Leo odbierze szóstą Złotą Piłkę w swojej karierze.
A w styczniu 2018 Leo odbierze siódmą Złotą Piłkę w swojej karierze. I tak dalej. :)

0

Redakcjo: Dlaczego nie tworzycie już analiz taktycznych od dłuższego czasu? Ostatnio nasza gra jest bardziej kompletna, chętnie poczytałbym (zapewne jak i wielu użytkowników) jak działa mechanizm Lucho "od środka".

3

A jeszcze przed sezonem było "jeszcze tylko pozbyć się tego beztalencia Roberto i kadra kompletna"...

0

Jeszcze Rakitić. :)

0

Messi po raz pierwszy na ławce od stycznia! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?