0

Boże, jaki wstyd, zrozumiałem, że nawet jak grał Puyol to nie był zadowolony z obsady obrony. Sory. :D

2

Chyba żartujesz. Enrique znacznie poprawił stałe fragmenty gry, tracimy z nich mniej bramek, a więcej zdobywamy, nauczył naszych piłkarzy gry z kontry przeplatanej grą kombinacyjną, jest dużo większa dyscyplina w drużynie, nie wiem czy nie większa niż za Guardioli. Nie rozumiem jak można nie docenić trenera, który zdobył tryplet w pierwszym sezonie, chyba nie powiesz, że to zasługa Taty Martino, a Lucho przyszedł na "gotowe", szczególnie z kiepską grą w pierwszej połowie sezonu. Trzeba przyznać, że widać rękę Lucho w tej drużynie i tyle.

4

Bardzo chętnie widziałbym go jako trenera tak samo jak i Xaviego, Puyola czy Iniestę. Tacy zawodnicy w Barçy zwykle później są dobrymi taktykami (patrz: Guardiola, Lucho).

0

Niby dlaczego? Pique w formie nie gorszej niż kilka lat temu, Mascherano król wślizgów, Bartra chłop o blaugranowym sercu i wielkiej ambicji, Mathieu jako dobry zmiennik i Vermaelen, który w sumie nie wiadomo co, ale gdy grał (kto by pamiętał) i był w formie to prezentował się co najmniej dobrze. Bardziej martwiłbym się o obsadę środka pola.

11

http://www.theguardian.com/football/2015/jan/30/football-transfer-rumour-mill-chelsea-manchester-city-gerson
http://talksport.com/football/manchester-united-move-ahead-chelsea-chase-land-ps22m-rated-brazilian-starlet-150428144755
http://www.faceoffootball.com/transfer/chelsea-interested-in-signing-gerson/
http://www.tuttosport.com/news/calcio/serie-a/juventus/calciomercato/2015/07/03-2161246/juve_in_spagna_sicuri_gerson_bara_in_vantaggio/
http://www.calciomercato.com/news/juventus-il-padre-di-gerson-la-juventus-e-interessata-727898

O ile Guardian to marne źródło o tyle reszta portali jest zgodna, że zarówno Juve, Chelsea, jak i Manchester jest/był zainteresowany usługami młodego Brazylijczyka.
To z "połową Europy" to oczywiście przenośnia, na tego grajka nie stać większości klubów ze Starego Kontynentu miałem na myśli raczej potęgi z największych lig europejskich.

35

Już płaczecie? Kolejny Douglas? Keirrison?
Skoro chłopakiem się interesuje pół Europy to chyba nie jest to byle grajek. Chelsea, Juve, Barca? Przy transferze Douglasa nikt o nim nie słyszał, a Gerson mimo młodego wieku jest już rozpoznawalny.
Co jak co, ale obecny sztab szkoleniowy wie o kogo prosi, a z tego co mi wiadomo Lucho ma wiele do powiedzenia w kwestii transferów, chyba, że teraz o transferach decyduje Neymar...

2

Było jakieś 5:0 dla Barcy na Bernabeu?

EDIT: Wróóóóć, było, sezon 73/74...

0

Ze sztabem szkoleniowym Lucho i przygotowaniem fizycznym jak w zeszłym sezonie nie martwiłbym się o kontuzje.
Zresztą Bartra i Pedro mogą grać jako PO.
Mamy de facto 5 zawodników, którzy mogą grać na tej pozycji.

2

Z każdą wypowiedzią Laporta się pogrąża, zaczynam się martwić, że kto by nie wygrał to cyrk będzie taki sam.
Obrzucanie się nawzajem brudami przez polityków, uczą się od naszych....

2

Sam Turan zdementował pogłoski o transferze do Barcy, Chelsea czy MU, więc nie chwaliłbym dnia przed zachodem słońca.

0

Jako zawodnik jest świetny, ale pojawiają się wątpliwości podobnie jak z Suarezem, ciekawi mnie teraz, który pierwszy nabroi...

2

Ale mu oko ucieka :O

0

Właśnie o 2006 rok mi konkretniej chodziło, do tego Ronnie zajął wtedy 4 miejsce.

0

Miałem na myśli indywidualne osiągnięcia, jak na taki fenomen jedna Złota Piłka to zdecydowanie za mało.

0

Jeśli Arda do nas przyjdzie (nie daj Boże) i dostanie trykot z numerem "6" (nie daj Messi) to będzie koniec świata. Niech chłop idzie do tego Londynu, a jak już kogoś z Atleti ściągać to Koke.

0

Wielki Ronnie, dzięki niemu zapałałem pasją do tego sportu i Barcelony, technicznie najlepszy piłkarz wszech czasów, choć nie utytułowany. Gdyby tylko nie "przepił" swojej kariery...

0

Solidny zmiennik Busiego, żaden następca Xaviego czy drugi Sergio, a zmiennik, po prostu nie ten poziom, jeśli się z tym pogodzi, to niech zostanie, jeśli nie, to niech odejdzie. Masche na pozycji Busiego też daje radę, ŚP i tak musimy kupić, a na stoperze w przypadku Javiera na DM nie będzie luki, bo mamy solidną obronę. Chłop, który może zostać, a nie musi. :)

0

Obrońca świetny, młody, utalentowany i ma odpowiednią jakość, ale w przypadku jego transferu do nas Mathieu, Bartra lub Vermaelen musiałby odejść, bo Pique i Masche są nietykalni, przepych też nie jest zdrowy, a obecnie nie mamy problemu z pozycją stopera - ba, cała linia obrony jest fenomenalna.
Pique - Masche - Mathieu - Bartra - Verma + Mustafi?

0

"Mistrzowie wszystkiego" hehe, śmiech przez łzy, ładnie się pocieszają w tym Madrycie, ale mistrzowie wszystkiego bez zbędnych cudzysłowów są w Barcelonie, sukces każdej sekcji poza koszykarską mówi sam za siebie.

0

Sevilla B? Sevilla C? A może jest jakaś inna Sevilla niż ta, która wygrała LE w tym roku?

0

O tym pisałem w pierwszym komentarzu :)

0

No tak, ale mam na myśli raczej to, że to przykre, że kandydaci stosują te same zagrywki co podrzędni politycy. :)

0

Socios, socios i jeszcze raz socios. Wszyscy kandydaci układają plany wyborcze pod socios, rozumiem, że to oni głosują, ale to żałosna zagrywka. Zupełnie jak "nasi" politycy, dużo obiecują "wyborcom", a potem "podatnicy" nic z tego nie mają...

1

"Jesteśmy zwykłymi ludźmi" ten pan to chyba o Leo Messim nie słyszał, jak on zatem chce prowadzić Barçę? :D

12

No jasne, pod warunkiem, że by na to zasłużyli, gdyby tak było to bym był bardzo zadowolony, chyba każdy cule również.

12

Myślę, że to kwestia czasu, spójrz na Neymara, w porównaniu do zeszłego sezonu w tym dużo mniej nurkował, wręcz zdarzało mu się twardo walczyć o piłkę, oby Lucho to utemperował

1

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że ostatnio zaczyna się gloryfikować Bale'a, a krytykować i plotkować o Ronaldo? Ronaldo nie pasuje to, źle mu z tym, ten odszedł a CR7 tego nie chciał. A korzysta na tym Bale, który wyrasta na cichego lidera mediów, ciekawe czy podoła powoli narastającej presji.

0

Sory, nie zauważyłem poprzednich komentarzy #InternetExplorer

0

Bo jest Brazylijczykiem, też bym się cieszył jak dziecko zdobywając wymarzoną bramkę w finale LM, dzięki której zapisuje się w historii futbolu. Poza tym oni już się cieszyli z wygranej, a Neymara stać na bardziej ekspresywne cieszynki. :)

7

Uwielbiam tego gościa zarówno jako człowieka jak i piłkarza. Idealny dla Barcy. Nie gwiazdorzy, cichy, skromny chłopak o nieprzeciętnych umiejętnościach. Cofnięty lewy skrzydłowy/lewy obrońca, świetnie spełnia rolę gościa biegającego od bramki do bramki. W formie Jordi to jeden z najlepszych LO na świecie. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?