NorbiTBOB
Dołączył/a: luty 2014
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Szkoda, że nie ma w rezerwach takiego rocznika jak '87 czy nawet ten z pokolenia Bartry, Thiago czy Montoyi, jeszcze 2-3 lata temu Barca B była blisko strefy premiowanej awansem do Primera Division, a dziś ze średniakami Segunda Division B ciężko jest zremisować. Gdyby nie te kary to może klub sprowadziłby jakieś młode diamenty pokroju Halilovicia czy Denisa, bo tamte ruchy były świetne.
PS. Za rok-dwa widzę Carlesa Puyola jako trenera Barcy B. :)
2
Wynik jest rewelacyjny, zjawiskowy, historyczny. To znacznie większe upokorzenie niż porażka z Atleti 4:0, choć gdyby Munira nie było w tamtym miejscu w 89 minucie to chętnie bym zobaczył reakcję Bernabeu na bramkę Piquenbauera, który gestem Ronaldo uciszyłby stadion. :D
0
Powrót Messiego to już nie powrót kręgosłupa ofensywy Barcy, a jej potężne wzmocnienie, dobrze, że Messidepencja to historia, to zdjęło z Leo presję, dzięki temu nasz D10S będzie grał swoje.
Bo trzeba przyznać, że Munir to nieporozumienie na pozycji Leo, ciekawi mnie teraz jak będziemy grać w pomocy, bo dobra forma Sergiego Roberto będzie zmuszała ciągle kogoś sadzać.
Moim zdaniem Roberto powinien grać jako zmiennik Alvesa, Rakiety, Busiego, odpowiednia rotacja i do stycznia damy radę. Wiosną Lucho będzie miał niemały ból głowy jak do gry wróci Arda i Aleix, nikt przecież się nie spodziewał, że z tak okrojoną kadrą będziemy tak mocni, prawie wszyscy w drużynie są w świetnej formie.
1
Same dobre wieści ostatnio, oby tak do maja! :)
0
A przed meczem mówiłem, że będę szczęśliwy jeśli wygramy choćby jedną i to samobójczą bramką, a tu 0:4 :)
1
Munir do Juvenilu niech wróci.
0
Bravo rozgrywa jeden z najlepszych meczów w barwach Barcy, jak Boga kocham...
3
Oficjalnie: Gwałt na Estadio Santiago Bernabeu :D
0
INIESTA bramka i asysta!!!
15
Żarty żartami, ale jak Leo wejdzie na drugą połowę, czy na ostatnie 30 minut to po tym co widziałem serio Manita może się powtórzyć, byłoby pięknie. :D
0
DAJCIE DOBREGO STREAMA :c
0
Wiele bym dał, byśmy na ławce obecnie mieli Tello, zamiast Munira, który wyceniany jest podobnie co Cristian. Jeśli Munir ma potencjał to niech go pokaże na wypożyczeniu, bo u nas nie zachwyca.
1
Thiago i Rafinha to kwestia czasu by przerośli ojca, świetni piłkarze, tylko kontuzje ich nie omijają, ale Thiago już pokazał co potrafi, a Rafinha do kontuzji był na dobrej drodze. :)
Zresztą ja nie mówię, żeby Thiago i Mateo przerośli Leo, fajnie by było jakby byli zawodnikami przynajmniej Primera Division, tyle. :D
Wyobrażacie sobie Leo jako takiego ojca Neymara? Żeby sprzedał synów za grube miliony do jakiegoś Chelsea czy PSG? Bo ja nie. :P
18
Wyobraźcie sobie, wysiadacie z samochodu na parkingu, a kilkaset ludzi zaczyna skandować wasze nazwisko, dla niego to codzienność. Na Camp Nou słyszymy "Meeeessssi, Meeeeesssi", podczas gdy nie ma go nawet na ławce rezerwowych, ciary. Coś niezwykłego. Widać jak bardzo ludzie Go uwielbiają, mówią futbol, myślą Messi. Leo już jest najlepszym piłkarzem w historii, obyśmy mogli zobaczyć w La Masii jak talent po ojcu odziedziczyli jego synowie.
1
CO ZA GOLAZO, Neymar jest w takim gazie, że coraz mniej martwię się o Klasyk.
0
Wiedział chłopak kiedy wystrzelić, tuż przed Euro. :)
Jak wyżej, jeśli mamy kupować Pogbę czy jakiegoś Verattiego za grube miliony to lepiej zatrzymać Roberto, wyleczyć Rafinhę, ściągnąć Halilovicia, może Denisa i mamy pomoc na lata, a te pieniądze zainwestować w młodzież.
0
A kto poza Barcą, Realem, Bayernem i PSG ma największe szanse na półfinał, tak na chwilę obecną, nie biorąc pod uwagę wcześniejszej konfrontacji tych drużyn? Chelsea? United? Juve? Może Atletico i Porto, ale to już by była niespodzianka. PSG i City trzeba przyznać, że zaliczają progres od jakiegoś czasu i mówię to z bólem serca. I choć wątpię w dotarcie którejś z tych drużyn do finału to 1/2 jest całkiem realna.
0
Mi się wydaje, że jeśli Barca znów trafi na Bayern to znów wygra. Guardiola zrobił się przewidywalny, a przecież wielu obecnych piłkarzy Barcy to jego byli podopieczni, może Wengera zaskoczy, ale na Lucho Pep mam wrażenie, że nie znajdzie sposobu :)
0
Tak, tak. Miałem na myśli, że to obecnie potencjalnie najmocniejsze drużyny tej edycji LM
1
Półfinał będzie wyglądał na moje oko tak: Barca, Bayern, Real, PSG/City. Nie skreślaj Barcy, niech Leo wróci, Arda i Vidal zostaną zarejestrowani, też mamy potencjał. :)
4
Roberto kolejny świetny mecz. Wiem, że to Bate, ale jednak.
1
Też macie wrażenie deja vu widząc wynik z Rzymu? :D
0
Co zauważyłem to fakt, że Neymar jest świetnym liderem, a jego współpraca z Suarezem to mistrzostwo.
Busi w niezwykłej formie, za to Alves ma przebłyski geniuszu, ale głupio traci piłkę. Różnicą w grze Barcy w tym sezonie w stosunku do poprzedniego jest fakt, że rola środka pola jest większa. Rok temu zadaniem pomocników było tylko odprowadzić piłkę do MSN i ewentualnie Alvesa/Alby, teraz dużo bardziej ingerują w grę ofensywną, jak dawniej. No i Munira gra aż tak nie razi w oczy. :)
0
Po polsku tak dobrego streama nie znajdziesz ;) Nie ma sprawy :)
0
http://1cast.co.uk/viewpage.php?page_id=1
3
Powiem tak: Villa ma swoje lata i jeszcze kilka sezonów MLS przed sobą, teraz ma czas na zasłużony odpoczynek. W swoim klubie jest kimś kim jest Messi dla nas, czy Ronaldo w Realu, symbolem, ikoną, oczywiście obok Pirlo i Lamparda, ale to jednak Villa został pierwszym w historii zakontraktowanym graczem. Jako, że to dopiero pierwszy sezon w historii tego klubu to jest dobrze, też na miejscu Davida nigdzie bym się nie ruszał.
Ponadto MLS ma zostać rozszerzona i w 2017 powstanie kolejny klub - Atlanta United, widać popyt na prawdziwy football za oceanem. :)
31
Lubię Lucho, prawdziwy Mister. Idealny szkoleniowiec z charakteru dla Barcy. Cięty język, charyzma, kontakt z zawodnikami, ale tylko w sferze zawodowej. "Seny, pit y collons".
6
Fe-no-men. Ten gość to kwintesencja wartości wpajanych w La Masii, kiedy byłem mały i słyszałem Barcelona zawsze przed oczami miałem Iniestę, Xaviego i Puyola.
Aż żal, że nigdy nie dostał Złotej Piłki, podobnie jak Xavi.
0
Myślę, że jeśli oddaliby go za mniej, niż wart jest Nolito to mógłby wrócić, ale to abstrakcyjny scenariusz, wątpię, że Abramowicz puści zawodnika po pół roku za niecałe pół ceny jaką dał za niego.
0
Przydałby się ktoś taki jak on z La Masii w pierwszym zespole, mam na myśli diament katalońskiej szkółki, bo dawno nikt się na dłużej nie przebił do zespołu na dłużej, bo kto ostatnio? Rafinha? Nie liczę Munira i Sandro bo gdyby nie sytuacja kadrowa oni dawno by odeszli na wypożyczenie. Oby się chłopak rozwinął, takie powołania od Lucho tylko motywują, za kilka lat z "8" na plecach Kaptoum?