NorbiTBOB
Dołączył/a: luty 2014
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
9 punktów straty do Atletico już lepiej wygląda i wydaje się być do odrobienia. Może chociaż na krajowym podwórku
0
@_kiesio już nie przesadzaj, nie chcesz chyba powiedzieć że trzeba było zagrać Barcą B + FdJ i Pedri? Wprowadzanie młodych jest okej akurat
2
@SergioTomas ja to widziałem że Messi nie miał z kim grać, ale spoko za rok zagramy tak tylko z Trincao zamiast Leo, to remedium na 4 bramki u siebie
1
@michal26 po prostu wszyscy, dosłownie wszyscy klasowi przeciwnicy już - tu też mocno sarkastyczny nacisk na wyraz "już" bo gramy tak od... W sumie Rijkarda - wiedzą jak z nami grać, nie widziałem żadnego nowego schematu dzisiaj, do bólu Barcelońskie i to w ubogim wydaniu. Do gry tiki taką musi być mega mental connection w drużynie i tyle
1
@Bunk420 generalnie to właśnie napisałeś ten artykuł, od dawna gramy tak, że jak Leo wychodzi do piłki to ją dostaje niezależnie od tego czy powinien ją dostać czy nie bo ktoś jest lepiej ustawiony. Podobnie wyglądają automatyzmy Messiego, odwraca sie z piłką i szuka wzrokiem kolegi do rozegrania, jakiejś szybkiej piłki, klepki, a ostatecznie zostaje mu zagranie do Alby lub Pedriego i to niekoniecznie do przodu. Dramat.
6
Ściągnąć Puyola, Abidala, Xaviego, Eto i Henryego z emerytury, Inieste i Daniego za jakieś grosze i mamy skład, który zostawi lepsze wrażenie. MAtS i Messi mogą zostać w sumie.
A i jeszcze jedno, Leo przy takich wieczorach raczej nie uwierzy, że nasz projekt jest lepszy niż PSG czy City.
1
Od 15 minut oglądałem jakiś filmik z reklamy na stronie z moim meczem zatytułowany "coś tam rape spanish chick".
Nie zauważyłem różnicy.
0
Nie mamy obrony, pomocy i ataku, jedynie na plus Anto i chyba tyle
0
Sergino Dest ma potencjał choć zbliżony do Daniego Alvesa? Jeśli nie, to czego mu brakuje? Chciałbym zobaczyć jak postrzega jego możliwości La Rambla.
1
@ricardo0705 moje absolutne top5
1
@Bruttal siedzę w poczekalni przychodni i usłyszałem ten komentarz, ciary!
1
@Homeopata8989 a ktoś tu broni Bartomeu i spółkę?
1
@Lub567 ogólnie fajne komplety w tym sezonie
1
@Burza_Barca chyba fenomenem piłkarzy pokoju Cristiano i Leo (w zasadzie tylko ich) jest to, że ich kariery to wykresy jednostajnie przyśpieszone i oni jedynie teraz biją rekordy. Ciężko stwierdzić kiedy jeden czy drugi miał prime a i czort wie czy oni osiągnęli już ten szczyt :P
2
@patry295 V to prekursor newschoolu w Polsce, według mnie zawsze było o nim za cicho
1
Myślę, że Messi zostanie jeśli wyeliminujemy PSG, a jeśli nie podniesiemy pucharu LM to niech wygra go klub który jest daleki od zakontraktowania Leo, wtedy ten zrozumie, że w Barcelonie wcale nie ma źle, zwłaszcza po ostatnich tygodniach
0
@Piorun pewnie coś podobnego do naszego orlikowego "masz czas"
0
@Coutinho007 tego sie obawiam najbardziej, że skończy się kariera zanim sie zaczęła. I na pewno jak wróci będzie przez miesiąc gadanie żeby go sprzedać bo chłopak po roku bez gry nie będzie od razu walił statystyk Leo
1
No oby tyle wyniosła cena tego transferu bo to będzie znaczyło że wygra Złotą Piłkę i wygra LM ;)
1
@BarcaInfo tylko ja mam wrażenie że Dele jest w tym poważnym futbolu więcej niż te 4 czy 5 lat?
1
@BarcaInfo fajna 11 swoją drogą
0
@Coutinho007 prawda, ciekawe co by było na środku obrony mając jeszcze takiego De Ligta z Ajaxu
0
@paweldunajecfcb 06/07 też były piękne https://images.app.goo.gl/4cR11u8uVVEX2Tjf6
0
@salandrill2 ja od dłuższego czasu nie jestem na czasie w grach, ale jak kolega wyżej pisze, najlepszy sprzęt do grania to zawsze był ten składany, ale ten który pokazałeś też jest ciekawy
0
@Coutinho007 czepiasz się :P Desta też można tam wymienić, wiadomo
1
@paweldunajecfcb https://images.app.goo.gl/7dCSNwPrDNRrgRNp7
0
Niech Leo ukształtuje nowe pokolenie, Pedri, Ansu, Frenkie, Puig, jak dla mnie to nie musimy wygrywać co rok potrójnej korony, po prostu liczyć się w ścisłym topie Europy opierając się na zawodnikach młodych, świeżych i chcących nakreślić swoją epokę w historii futbolu. Leo jest w tym postacią fundamentalną
1
Ktoś ewidentnie chce żeby Leo miał dość i odszedł latem
0
@FC1899Barca wow
0
Kiepsko to wygląda, kolejna kontuzja