0

@pt9 true, po prostu była północ i nawet nie zastanawiałem się nad tym, ale rozjaśnienie jak najbardziej logiczne, fajna zagadka

31

Ja tam kompletnie nie znam nikogo tu na tej La Rambli, ale jak patrzę jak niektórzy tu zrobili sobie pub-online i tworzą się jakieś obozy, kto kogo lubi, kto co o kim uważa to bez urazy, ale dla mnie to jest żenua aż tak poświęcać się życiu w internecie. Może to kwestia tego, że nie mam na to czasu, a i tak zaglądam tu dość często. Dajcie sobie wszyscy po gębie i się uspokójcie bo to dziecinada rzucać w siebie błotem w sieci, gdzie każdy może być literalnie kim tylko zechce.
Nie atakuje nikogo personalnie, a jak ktoś się poczuł atak na swoją osobę to proszę wrócić się do pierwszych jedenastu słów tego komentarza. Pozdro. Czekam na start sezonu. Kto też?

0

@pt9 99%, nie? (Znaki)

0

@BombowiecKrawczyk ale mnie dopadła nostalgiczna podróż, dzięki mordo

3

@LeoMessiah inżynier budowy, student

0

@haryveb944 tak, Messi w gazie, reszta ataku też zaczyna wyglądać, pomoc również rośnie, obawy dot. obrony ale tu trzeba liczyć na szczęście i mega formę, przede wszystkim pozbyć się zbędnych graczy

0

@Arkon ostatnie okienko się zgodzę, ale w 19/20 przyszli Bruno i Maguire, teraz Sancho i może Varane, jeszcze bramkarz i naprawdę będzie ciekawie, a wcześniej mówiło się jeszcze o Camavindze

1

@adambądkowski93 piekna historia i jeszcze piękniejszy jest fakt, że taki człowiek odchodzi z tego świata i jego pamięć nie zginie nigdy bo środowisko kibicowskie jest dla takich osób bardzo pamiętliwe.

0

@Arkon bo lepsi trenerzy z lepszymi składami przegrywali sezony pomimo potencjału na papierze

0

United o ile wzmocni sie tak jak mówią plotki to będzie potężny w nadchodzącym sezonie.
*potężny z przymrużeniem oka, ale naprawdę ciekawy*

49

Idealnie by się zamknął etap w historii gdyby Leo i spółka niesieni sukcesem na Copa America wygrali przyszłoroczny Mundial.

0

@FC1899Barca Salah do Liverpoolu?

1

@wojopancer zatrzymuję sie i mówię że kontrolę trakcji trzeba było wyłączyć :P

1

Kto jest indywidualnie największym wygranym Euro do tej pory i dlaczego?

2

@Nano22 nope (znaki)

1

0

Gdzie Lukaku? :p

6

Koncepcyjne stroje wyjazdowe, dla mnie poezja, jak oceniacie?
https://www.instagram.com/p/CPJKTmIhoU8/?utm_medium=copy_link

3

@Nano22 przede wszystkim jak obejrzysz najpierw film, a potem przeczytasz książkę to czytając ją będziesz widział kadry z filmu zamiast uruchamiać wyobraźnię, przynajmniej ja tak to postrzegam

0

Paskudne, zwłaszcza białe napisy, jakim niby cudem biel nawiązuje do naszego herbu? Paradoks.

0

@LyFT nie, to pokazuje, że granie tylu meczy w sezonie to zajeżdżanie nawet zawodowych piłkarzy, którzy całe życie zajmują się sportem i ich kondycja jest rewelacyjna, a mimo to cierpią.

0

@JohnnyBarca harmonia zachowana, świat jest bezpieczny

0

@Whudi będzie pojedynek Barcy Xaviegoz Realem Raula ;)

0

Mieć Suareza, oddać go stwierdzając, że nie jest w stanie grać już na najwyższym poziomie i wziąć Aguero w tym samym wieku - WTF?! Oby powstała jakaś mega chemia między Sergio a Leo bo będzie katastrofa i płacz za Suarezem do końca świata.

7

Czej, czej, czej, właśnie się skroiłem, że PSG nie będzie miało mistrza XDDD

0

A gdyby sprzedać Umtitiego i Lengleta a wziąć Garcie i Boatenga?

9

Piękne, naprawdę przepiękne, po tym tekście odnoszę wrażenie, że Carles Puyol powinien być większą lub przynajmniej niemniejszą legendą niż Leo Messi, dziękuję, dobranoc.

3

@michal26 Poleciałes z tym pożegnalnym sezonem u nas

7

@adambądkowski93 przyszedł pan maruda

0

@LuisSalvano niekoniecznie bo kiedyś ponoć mówił że za Marsylią jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?