2

@FC1899Barca to timelapse ale robi wrażenie :p

2

@FC1899Barca Zawsze przypomina mi się w tym dniu ten filmik, na którym widać tą więź Tito z Pepem, ich symetryczne gestykulacje, charyzmę, te same poglądy, tamta Barca to była rodzina, coś pięknego.
Niech Tito czuwa nad Camp Nou.

0

@Rust_Cohle nie rozumiem chyba, chodzi tu o mental, piłkarsko Leo na pewno nie jest gorszy od CRa. Myślę że wystarczy już tego porównywania ich, to nabija kliknięcia, ale chyba czas sobie uświadomić, że takich trzech jak ich dwóch to nie będzie ani jednego

4

Messi jest naprawdę wielki, nie ma chyba wątpliwości, oglądamy powoli koniec epoki dwóch gigantów.

0

@MILYFCB17 Pierwsze słyszę a jestem ogniskowym fanem xd

0

@ShawnC przecież to od początku jest cringe ;)

0

@tbas bez jaj, mamy nowy zarząd

0

Messi i Dembele za Mbappe i Haalanda, jak według was wygląda taki ruch poza Fifą?

0

@Dzemix111 weź pod uwagę, że na żywo by sie to całkiem inaczej prezentowało

2

Najpiękniejszy koncept strojów Barcelony jaki w życiu widziałem. WOW

https://www.instagram.com/p/CMpQOFKgPBT/?igshid=18wjeh7s948nn


2

@DonMatteo901 w praktyce chyba Florentino musiałby powiedzieć, że CR7 jest słaby i w ogóle nie nadawał się do Realu i dlatego go sprzedał, Juve musiałby mieć mega kryzys sportowo-finansowy, w Paryż uderzyć bomba prosto na stadion, a United spaść do Championship, Barca musiałaby mieć 100mld finanse na plus i wtedy by to się mogło wydarzyć, ale tak, wziąłbym go choćby po to by zobaczyć ich razem na boisku w meczu o stawkę.

1

Messi se queda?

2

@lucca87 absolutnie nie jestem pewien ich zwycięstwa, wręcz nie na rękę nam to jako kibicom Barcelony, ale jak @Mario96w zauważył nic wówczas nie wskazywało na to, że odpalą, wygrywali pomimo, że nie byli lepsi paradoksalnie. Prawdę mówiąc na logikę mam bardzo małe szanse na wygranie takiego zakładu i nie chciałbym go wygrać. :p

0

Ten uścisk Pique z Laportą to było coś w stylu nostalgii, jakby Pique się ucieszył, że Joan wrócił, to może być przełomowy moment we współczesnej historii Barcy, mocno wierzę w następne lata, to będzie niesamowicie emocjonujący rok, zapewne wiele się wyjaśni i wiele będzie działo. Vamos Barca, Vamos Laporta!

2

@FC1899Barca ciary

7

@lucca87 jasne, ostatnio jak wygrywali LM to też wszyscy mówili że to nie drużyna z potencjałem na zwycięstwo

2

Komu kibicujecie w LM po odpadnięciu Barcelony? Wiadomo, że kibicowanie to słowo nad wyraz, ale na pewno każdy ma klub z którym bardziej sympatyzuje niż z innymi poza Barcą.
W moim przypadku City i BVB

1

@Bocheno1 za dużo kwasu, dlaczego nie można tej rywalizacji po prostu przełożyć na boisko, z szacunkiem, rywalizacja Barcy i Realu jest definicją piłki klubowej, bez Realu nie byłoby Barcy i odwrotnie, takie są fakty

5

@obiektywny12 najlepszy nie, ale jeden z najlepszych, podbijam +1

3

@don'T.R.I.P.e Hazard ma już 30 na karku, jak sie nie weźmie do roboty jak RL9 to będzie taką szklanką do końca kariery czyli jakieś 3 lata

1

O co chodzi z włamaniem do domów Di Marii i Marquinhosa?

0

@Dankhog gdzie te wyniki bo chyba nie na boisku :v @Emhyr to że tak powiedział nie znaczy, że nie wróci, ludzie przecież wiele może się wydarzyć, a każda historia ma inny przebieg nie musi być tak jak z Zizou, jakoś Laporta wrócił do klubu choć odszedł w słodko-gorzki sposób i tego jakoś nikt nie neguje

0

Czy Laporta jest w stanie namówić w przyszłości Pepa do powrotu do Barcelony? A może zabierze też ze sobą Inieste?

4

@dinero 18:0 od razu, strzelić więcej bramek niż rywal i w dobrym stylu

3

Nie mam wątpliwości, że końcówka tego sezonu i następny będą należeć do Leo, nadal truchta, ale haruje jak młody, jak się oglądało całą drużynę w wysokim pressingu, odzyskującą piłki, biegającą jak maratończycy to ciężko było sie nie uśmiechać widząc nieporadność PSG, Vamos!

0

Jezu jaka ta Barca jest piękna

1

@MesQueUnClub96 po meczu zobaczysz ;)

0

@obcy zainwestowałeś 650tys euro i zarobiłeś 1,5tys? Słaby interes chyba jednak xD

0

Jest tu ktoś kto pracował z gpsem od Trimble? Dokładniej Yuno, potrzebuje założyć nową budowę nie mając projektu ani repera na budowie, jak mogę sprawdzić czy wysokość pokazuje poprawnie?

1

@kewin sory, oczywiście pojutrze, jestem w pracy od 22 w niedzielę to już neurony wolniej pracują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?