La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 847 Culés

20

Witam i zapraszam na kolejną odsłone moich ulubionych obrazów.

24/100
Dzisiaj jeden z mniej znanych malarzy współczesnych, jednak od razu przypadł w moje gusta, przed Wami "Synowie Horusa" Christophe Vacher
https://images.squarespace-cdn.com/content/v1/50061414e4b0830aa84ef35f/1483010675402-KN32CGNB6COY08L3U647/ke17ZwdGBToddI8pDm48kEKO_ATRrvJZhNx6rfJFcxR7gQa3H78H3Y0txjaiv_0fDoOvxcdMmMKkDsyUqMSsMWxHk725yiiHCCLfrh8O1z5QPOohDIaIeljMHgDF5CVlOqpeNLcJ80NK65_fV7S1USUyQ585DSyk3KjOjR2SKtXJAw4txnKkx5jE8pEt3U-rQKnkgu1CjACuGd09OcDW5A/Sons_Of_Horus.jpg

Malarz który większość swoich obrazów maluje akwarelą przedstawił swoje wyobrażenie boga Horusa do którego zmierzają ludzie. Zimny, mroczny obraz wywołuje niepokój, bardzo ciekawe połączenie bieli i czerni. Promienie przebijające sie tylko subtelnie, oświetlają tylko Horusa.

Wołam: @clyde @Alcazar @VamosRakieta @Colon @Stoiczkow @baczmus @Diamondmaster @youngsmiec @NorbiTBOB @macio_944

0

1

@Rastafarnianin no jak dla mnie wyglądają jak Drużyna Pierścienia :D

2

@Rastafarnianin wow, chyba jeden z lepszych obrazów aż sie pokusiłem o komentarz i sprawdziłem więcej dzieł tego malarza, robi wrażenie @baczmus jego inne prace też trochę jak z WP https://images.app.goo.gl/eLq5W4ZctHE9QoXC6 :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?