Norkusik
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nole prowadzi, ale swoje gemy na przewagi wygrywane. Cięzki mecz się szykuje
0
@PeteR10 Półfinał ktoś z 2ki Brazylia USA wtedy się trafia, ale w 1/2 to już nie ma przebacz. Bo jak Rosja wyjdzie 1sza to osobne połówki wtedy
2
Jakby Novak wygral i singla i mixt to by poprawil osiagniwcie Niemki, bo 4 szlemy i 2x zloto by bylo. Szok
0
@Robert1603 150MB@Robert1603 150MB to nie ma w Polsce xddd
0
@TuraVer To zalezy czy to Mb czy MB bo mowimy o mega bitach albo o mega bajtach. Jak 15 mega bajtow to jeszcze ujdzie cenowo :)
0
@Cochise Sarri zrobi to samo co z Napoli, Chelsea i Juve, bd grał ciągle tym samym składem i zajedzie te ekipe, nawet jak bd miał dobry poczatek.
0
@barcelonaLM Jedyne co w IO mnie niepokoi po ostatnich finalach szlemie to ze w 1/2 gramy do 2ch wygranych ale final juz na szczęście do 3ch. A w formacie do 3ch wygranych novak w tej chwili bezkonkurencyjny jest
1
@Pavlogoalkeepe same IO daja mu karierowego zlotego szlema, ale US Open tez bd cisnął bo to 21 tytul
7
Novak juz tylko 9 wygranych od przejścia do historii tennisa. Z czego ok 5 ciężkich jeszcze (1/2 i miejmy nadzieje final IO, oraz 3 oststnie mecze US Open). Dawaj Nole!!!
0
@KidusFCB Lubie ogladać zawody bo raz ze się fajnie oglada dwa ze sam pływam (rekreacyjnie) i doceniam ich ;)
0
@gumaz Kawka na wynos :p
0
Wstajesz do pracy zdalnej i do kawki powtorka finalow plywania jak to na tych IO :)
0
@Cule1234 Grali z Francja jak my kiedys w z Serbia na MŚ. Błędy na 1 rece mozna bylo policzyc. A my 3 mecze i 3 takie o, trzeba pokazać moc
0
Ciekawe czy Vital pokaze taki mecz mecz rosjan z brazylia albo. Usa z francja naszym
Zeby widzielinze rywale maja forme na tych igrzyakach
0
@marcin62 Jak. Po takim euro gdzie byl w treningu ciagle plis io podejdzie do sezonu przygotowawczego, to na start sezonu moze rekawkami oddychac
2
Mogłaby ta Hiszpania przegrać, bo graja kupe, a tylko nam zajadą Erica i Pedriego ....
2
@PatrychoO Siatkarze też maja Adidasa a nie 4F ;) Także nie tylko tenisiści
2
Amerykanie dziś w kratke z Tunezją tak samo
25-14 23-25 25-14 25-23 a Francuzom dali taka lekcję siatkówki że oczy przecierałem.
Brazylia też z Tunezją 1szy set tak o. Spokojnie ;)
0
Barty 3 szanse na medal. W Singlu odpadła sensacyjnie, w deblu ok z Krejcikową i Siniakova jedynkami, a w mixcie ma 1/4 i gra dalej ;) Walczy XD
0
@LuisSalvano Planowanie podróży w dobie pandemi jest ryzykowne samo w sobie, właśnie z takich względów. Trzeba brać poprawkę na to ;)
0
@Kgorecki2500 Nie ma liczb, ale przyjdą. Za to pracuje na boisku z tylu najwiecej z ataku
0
Nie wiem czemu chcemy sprzedawać Antka. To jedyny zawodnik z ofensywy co umie bronic i sie wraca. Messi wiadomo może bo to Messi. Ale Depaybtez sie niebwraca za bardzo, Agero tak samo, jak i Dembele czy Fati(ten ostatni musi to dodac do swojego repertuaru po kontuzji). Majac 3ke Messi Memphis, Aguero/Fato mamy duzo wieksze dziury z tyłu
1
@tbas główny pesynista LaRambli mam wrazenie. Typowy Polak, co wszedzie widzi tylko zle rzeczy
1
Nole juz tylko 10 meczy w tym sezonie do wygrania, aby być G.O.A.T :) dawaj Djoko!
Po IO raczej do USOpen go nie zobaczymy, bo bd oszczędzał sily
2
Iga i Kubot na E2. Lepsze niż mecz z Wenezuelą :)
2
Ciekawe czemu na IO nie ma futsalu, albo beach soccer'a.
0
@jacobFCB Brazylia vs Rosja w siatkę, walke w 1/2 i medale koszykarzy 3x3, pływanie eliminacje popołudniu. Polecam łucznictwo, nie ogladam nigdy ale na IO zawsze wyglada to spoko xd
0
IO za pasem to taki off topic ale z tym zwiazany. Chodza sluchy ze moze od Paryża, ale pewnie przez Pandemie od LA 2028 moze wejsc esport w program IO testowo. Teraz taki Pasha organizuje taki obóz w górach, bardziej nawet nastawiony na sport, niż granie (tylko 3h dziennie kompa, reszta sport). Koszt 2800/dziecko. Co sądzicie o takiej inicjatywie, ew czy sami byacie zaposali sie albo dziecko na takie coś?
0
@Darkfin mlociarze tez juz nie pewniaki
0
Manu z taka paka musi walczyć o Mistrza Anglii. Do tego zawsze mocne City, wzmocniony w obronie LIV VVD i Konate oraz Chelsea Tuchela. szykuje się emocjonująca walka :P