NoswaR
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MarcelNJ11 On jest idealny do nas teraz.
1
@Emhyr myślę że z City by się nam było łatwiej dogadać niż z Fiorentina mimo wszystko
1
Dawać mi tego silve xD
1
@HighestInTheRoom Nwm ale jak uda nam sie kogokolwiek sprowadzić w tym okienku to wtedy uwierze w powrót leo latem a gdy to sie stanie to wyjde z siebie i stane obok.
0
Ferran podjął chociarz jedną dobrą decyzje w tym meczu?
1
Raphinha z Torresem się chyba razem uczą przyjmować piłke na treningach
0
@Firestone z kosmosu xDDD
0
@Muevertigo w niedziele
0
Brawo Lewandowski!Więcej tańców z Anką przy garach
0
jak dla mnie bomba
Vamos
0
Jest tu ktoś kto sobie żyje w Szwecij?I ma ochotę odpowiedzieć na parę pytań?Najlepiej jakaś dobra duszyczka do 30 roku życia
0
Ten Bellerin jest tak tragiczny...Dobrze ze schodzi
0
@Adamski69 Za wysoko?Uważasz ze powinniśmy się znalesć za UTD Juventusem i ajaxem?Znowu bez przesady.Z Realem się zgadzam,zdecydowanie za nisko
0
Dużo osób która chce żeby Busi został na ten jeszcze jeden sezon nie chce Messiego z powrotem-Nie rozumiem
0
@RosjaninBut Weź pod uwagę ze kounde pewnie bd grał na PO.Ewentualnie Araujo
1
Głęboko wierzę że Leoś w lecie do nas wróci
1
Wiadomo już coś co z tym neymarem moze?
1
@BARCA1899Messi w punkt
0
@Solmyr Nie powiedziałbym że daje więcej.Każdy daje co innego ale gra dziś bardzo dobrze
2
@okiemtypera_lucaxx95 nawet nie ma co kupować nikogo na jego pozycje bo kto nie przyjdzie i tak bd grzał ławe a na boisko wybiegnie potężny Hulk busquets
4
Jedyna szansa na brak busquetsa to już chyba tylko kontuzja lub czerwona kartka.Gosc może na czworaka grać a i tak bd grał w podstawie...geniusz
0
Liczę na Balde i de jonga w 1.Tylko bez busquetsa
4
Ahhh te czwartki xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Batys wole mieć nadzieje do 90 minuty niż wyłączyć mecz w 13 minucie po 2 bramkach dla interu :/
0
Oby tylko Inter nie strzelił pilzno zbyt szybko.
0
@jakub1906 pedri już na ławie xd
16
Busquets w 1 tak bardzo irytuje...
1
@pomi11 DE Jong szef.Jeżeli nie zagra za busiego w natepnym meczu to sie mocno zdziwie
0
@stepkovski dalej nie rozumiem dlaczego na real wychodzimy Balde a dziś Alba.Co do Ferrana to bardziej patrzę na to ze mimo wszystko u Xaviego grał na lewym