2

@MarcelNJ11 On jest idealny do nas teraz.

1

@Emhyr myślę że z City by się nam było łatwiej dogadać niż z Fiorentina mimo wszystko

1

Dawać mi tego silve xD

1

@HighestInTheRoom Nwm ale jak uda nam sie kogokolwiek sprowadzić w tym okienku to wtedy uwierze w powrót leo latem a gdy to sie stanie to wyjde z siebie i stane obok.

0

Ferran podjął chociarz jedną dobrą decyzje w tym meczu?

1

Raphinha z Torresem się chyba razem uczą przyjmować piłke na treningach

0

@Firestone z kosmosu xDDD

0

@Muevertigo w niedziele

0

Brawo Lewandowski!Więcej tańców z Anką przy garach

0

jak dla mnie bomba
Vamos

0

Jest tu ktoś kto sobie żyje w Szwecij?I ma ochotę odpowiedzieć na parę pytań?Najlepiej jakaś dobra duszyczka do 30 roku życia

0

Ten Bellerin jest tak tragiczny...Dobrze ze schodzi


0

@Adamski69 Za wysoko?Uważasz ze powinniśmy się znalesć za UTD Juventusem i ajaxem?Znowu bez przesady.Z Realem się zgadzam,zdecydowanie za nisko

0

Dużo osób która chce żeby Busi został na ten jeszcze jeden sezon nie chce Messiego z powrotem-Nie rozumiem

0

@RosjaninBut Weź pod uwagę ze kounde pewnie bd grał na PO.Ewentualnie Araujo

1

Głęboko wierzę że Leoś w lecie do nas wróci

1

Wiadomo już coś co z tym neymarem moze?

1

@BARCA1899Messi w punkt

0

@Solmyr Nie powiedziałbym że daje więcej.Każdy daje co innego ale gra dziś bardzo dobrze

2

@okiemtypera_lucaxx95 nawet nie ma co kupować nikogo na jego pozycje bo kto nie przyjdzie i tak bd grzał ławe a na boisko wybiegnie potężny Hulk busquets

4

Jedyna szansa na brak busquetsa to już chyba tylko kontuzja lub czerwona kartka.Gosc może na czworaka grać a i tak bd grał w podstawie...geniusz

0

Liczę na Balde i de jonga w 1.Tylko bez busquetsa

4

Ahhh te czwartki xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Batys wole mieć nadzieje do 90 minuty niż wyłączyć mecz w 13 minucie po 2 bramkach dla interu :/

0

Oby tylko Inter nie strzelił pilzno zbyt szybko.

0

@jakub1906 pedri już na ławie xd

16

Busquets w 1 tak bardzo irytuje...

1

@pomi11 DE Jong szef.Jeżeli nie zagra za busiego w natepnym meczu to sie mocno zdziwie

0

@stepkovski dalej nie rozumiem dlaczego na real wychodzimy Balde a dziś Alba.Co do Ferrana to bardziej patrzę na to ze mimo wszystko u Xaviego grał na lewym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?