La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1220 Culés

konto usunięte

1

Nie będzie Bernardo bo City chce go wypożyczyć z permamentnym wykupem. Jak ktoś będzie to Amrabat.

0

@Emhyr
pewnie ni będzie ani jednego ani drugiego ale Barcelona pyta o opcje wykupu wiec pewnie to wchodziłoby w grę

konto usunięte

0

@lucca87 Różnica między jednym a drugim jest taka że rozmowy z Fiorentiną już są od rana + sam zawodnik na Instagramie "pushuje" a z City nic nie ma

0

@Emhyr
tylko z City jak coś to już temat też jest dłuższy bo poprzednie lato i jednak swoi ludzie też są w City, ale ja w to nie wierzę, ani w jednego ani drugiego

konto usunięte

0

@lucca87 Ja wiem że Barca potrafi zaskoczyc ale bez przesady xD Ja w Amrabata wierzę póki się nie zamknie okno bo sam zawodnik bardzo chce odejść.

1

@Emhyr myślę że z City by się nam było łatwiej dogadać niż z Fiorentina mimo wszystko

konto usunięte

0

@NoswaR Pewnie tak ale Barca ma malutkie pole manewru a to nie jest też tak że City jest jakimś Caritas dla nas

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?