0

Cieszą mnie twoje przemyślenia, tylko po jak cholere zakładasz konto na stronie Barcelony jako kibic Realu? Zaznaczam nie mam nić do RM szanuje ich za swoja grę.

3

Kiedyś drużyny nie zamykały się tak jak teraz. Graliśmy z Atletico które nie grało Autobusu i co wynik 3:1. Drużyna dziś grała tak jakby wiedzieli od samego początku że maja 3pkt w kieszeni a tu Malaga zagrała fenomenalny mecz. LE nie jest taki zły popełnia czasem błędy ale nie jest aż tak źle. Guardiola trafił idealnie w generacje piłkarzy doszła do tego taktyka i Barca była nie pokonana, wątpię żeby te czasy wróciły. Ale ja się cieszę że oglądam klub który kocham nie ważne czy wygrywa czy nie.

0

Dowiemy się chyba dopiero w następnym okienku, tylko to czekanie wykańcza ;)

0

Wszystko będzie oficjalnie Bo możemy kupować ale nowi zawodnicy nie mogą u nas grać do Stycznia 2016 więc idą na wypożyczenie ;) Ale kupno jest oficjalne.

0

Nie sądzę że to od meczu raczej że wybory tuż tuż. Ale piłkarze się wzięli to widać ;)

1

Czekałem na to aż ktoś to wypomni :D

0

Pedro chyba wie że raczej w pierwszym składnie grał nie będzie ale jeśli akceptuje role zmiennika to ja sądzę że powinien zostać.

0

A ja myślałem że tylko polscy kibice są popieprzeni... Nie rozumiem dlaczego chcą zaszkodzić klubowi któremu kibicują.

9

Szkoda że tylko Canal+ puszcza La Lige LIVE

4

Alen Halilović
I'll be out for few a weeks, I got injured yesterday, I'm coming back stronger.

Kontuzja ;/

2

Wiosną Jürgen Klopp zdecydował się ustawiać na skrzydle Henrikha Mkhitaryana, podczas gdy Ty zostałeś przesunięty do środka. Jak się okazało, z powodzeniem. Dlaczego to właśnie jako dziesiątka rozgrywasz najlepsze mecze?

- To jest moja ulubiona pozycja. Tam czuję się po prostu dobrze. Wciąż jestem zaangażowany w grę – zarówno ofensywną, jak i defensywną. Mam wiele kontaktów z piłką, mogę także najbardziej pomóc drużynie. Moja gra wygląda najlepiej właśnie wtedy, gdy zostaję ustawiony na ofensywnej pomocy. Jestem jednak gotów zagrać na każdej pozycji, na której będę potrzebny.A tu masz link do całego wywiadu http://borussia.com.pl/art/show/reus-jestem-szczesliwy-grajac-dla-bvb/12180

2

W jednym z wywiadów Reus powiedział że woli grać w na środku. Ale szczerze wątpię aby przyszedł do nas

0

Tak tak pomarzyć można najpierw niby załatwi że Pogba będzie u nas a teraz jeszcze Danilo, Reus i co jeszcze... Bądźmy realistami wątpię żeby z tego coś wyszło..

0

Sadzę że tak czy siak przedłuża umowę mało kto jest w stanie zagwarantować większą kasę ja bym tylko wyciągnął jeszcze więcej niż 60 mln. A da się szejkowie nie są biedni a my potrzebujemy kluczowego sponsora.

0

Jak możesz jeszcze tłumaczyć to co napiszesz.. :D

2

I niech marzy dalej, osobiście uważam że Niemiec będzie bronił od przyszłego sezony w lidze.

58

Beckham o Messim:
"Gdy mnie minął, poczułem się jak nowicjusz, amator"
"3 najlepszych piłkarzy? Messi, kontuzjowany Messi i Ronaldo"

Haha :D

0

A jak to jest możemy kupić piłkarza i rzucić go na wypożyczenie do innego klubu czy definitywnie żadnych transferów?

0

Raczej nie wygra rywalizacji z Busquetsem i Mascherano a do tego jest jeszcze dobrze zapowiadający się Samper. Także szkoda go posadzić na ławce a zresztą czytałem gdzieś wywiad z nim i powiedział że etap Barcelony w jego życiu się skończył i chce kontynuować karierę w Premier League.

0

zgadzam się Leo ubiera się dość nie zwykle :D

1

Nikt się chyba tego nie spodziewał 2:0 do przerwy :D

0

Masche prawie zawsze gra dobry mecz ale Atletico bardzo dobrze gra w powietrzu a my mamy niskich graczy...

0

Proste i logiczne Barcelona to nie PSG czy City nie wyciągnie kasy z kapelusza... A chcieli mieć w drużynie Suareza 81 mln to nie drobne ;)

3

- Jego sytuacja jest przedstawiana gorzej niż jest naprawdę. Messi jest szczęśliwy w Barcelonie, a klub jest zadowolony z niego. Źle się czuję, gdy ludzie mówią, że próbuję przekonać Leo do Chelsea. Naprawdę ktoś myśli, że ja negocjuję kontrakty? Jestem tylko zawodnikiem.

WG Cesca nigdzie się nie wybiera :D

0

Do końca stycznia

0

Suarez obudził się po 30 minutach a pomocy nie ma. Jak na mecz z ostatnim miejscem w tabeli to czuje niedosyt...

0

Czy tylko mi się wydaje czy oni specjalnie źle graja żeby wywalili LE?

1

Zawsze trzeba mieć nadzieję :D

1

Zawsze pozytywnie :D Powiedz to tym którzy narzekali na Martino że wystawia cały czas tych samych zawodników, a teraz narzekają na LE że robi rotacje w składzie liczę że jeszcze pokażą że stać ich na coś więcej niż 3 miejsce w lidze ;)

0

HAHAAHAHAHA NARESZCIE MAM NADZIEJĘ ,ŻE TO NIE ŻART :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?