wiselka- taki z ciebie kibic? zamiast mówić że macie jaja i będziecie walczyć to prawisz mi tu, że Real z Wisłą Kraków w sercu bedzie walczyć do ostatniej kropli krwi, a w przerwie będą się zagrzewać do walki słowami: Pamiętajcie o Ala....Wiśle!
PS. Oby Legia z Beitarem w sercu was dopadła w lidze ( o ile kiedykolwiek ruszy) ;)
Komentarze
0
Icardi był... i sie zmył, a ten to niech sobie gra i gra...
0
On coś pokaże w tym sezonie, nie wiem co, ale pokaże...
0
Wiedziałem od razu co to będzie, kiedy tylko zobaczyłem jego nick ;]
0
Z kim zagra Hiszpania? Będzie okazja zobaczyć młodziana w akcji.
0
Perełka :)
0
"Xavi będzie miał okazję, aby stać się jedynym posiadaczem trzeciego miejsca już za 2 tygodnie podczas rewanżowego meczu z Wisłą Kraków."
A nie przypadkiem za dwa dni już z Boca?
0
Balcerona, musi odejść - Artur Andrus ;)
Myślę, że będzie pogrom i jeszcze większy pogrom, bo w końcu co to jest Wisła Kraków? Drugi raz w życiu słyszę taką nazwe...
0
Nash to taki Gio z tym Tottem ;)
0
Asystę można obejrzeć na YT - nic specjalnego (PES nie zaliczyłby takiej asysty ^^)
0
wiselka- taki z ciebie kibic? zamiast mówić że macie jaja i będziecie walczyć to prawisz mi tu, że Real z Wisłą Kraków w sercu bedzie walczyć do ostatniej kropli krwi, a w przerwie będą się zagrzewać do walki słowami: Pamiętajcie o Ala....Wiśle!
PS. Oby Legia z Beitarem w sercu was dopadła w lidze ( o ile kiedykolwiek ruszy) ;)