O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 58
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Icardi był... i sie zmył, a ten to niech sobie gra i gra...

0

On coś pokaże w tym sezonie, nie wiem co, ale pokaże...

0

Wiedziałem od razu co to będzie, kiedy tylko zobaczyłem jego nick ;]

0

Z kim zagra Hiszpania? Będzie okazja zobaczyć młodziana w akcji.

0

Perełka :)

Zobacz wszystkie

0

"Xavi będzie miał okazję, aby stać się jedynym posiadaczem trzeciego miejsca już za 2 tygodnie podczas rewanżowego meczu z Wisłą Kraków."

A nie przypadkiem za dwa dni już z Boca?

0

Balcerona, musi odejść - Artur Andrus ;)

Myślę, że będzie pogrom i jeszcze większy pogrom, bo w końcu co to jest Wisła Kraków? Drugi raz w życiu słyszę taką nazwe...

0

Nash to taki Gio z tym Tottem ;)

0

Asystę można obejrzeć na YT - nic specjalnego (PES nie zaliczyłby takiej asysty ^^)

0

wiselka- taki z ciebie kibic? zamiast mówić że macie jaja i będziecie walczyć to prawisz mi tu, że Real z Wisłą Kraków w sercu bedzie walczyć do ostatniej kropli krwi, a w przerwie będą się zagrzewać do walki słowami: Pamiętajcie o Ala....Wiśle!

PS. Oby Legia z Beitarem w sercu was dopadła w lidze ( o ile kiedykolwiek ruszy) ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?