0

Icardi był... i sie zmył, a ten to niech sobie gra i gra...

0

On coś pokaże w tym sezonie, nie wiem co, ale pokaże...

0

Wiedziałem od razu co to będzie, kiedy tylko zobaczyłem jego nick ;]

0

Z kim zagra Hiszpania? Będzie okazja zobaczyć młodziana w akcji.

0

Perełka :)

0

A no! Henry i Gallas mają dzisiaj urodziny ;)

0

A czy dzieciak to wystarczający dowód?! To mogło być in vitro, albo przeuroczy pan listonosz - chociaż ja myślę, że to drugie... ;]

A komentator i bramka super - "Franek łowca bramek" wymięka ;)

0

Ta, Oni borykają się z problemami na każdej pozycji...

0

sendzia skąd to? Onet ;)?

0

Dać szansę Victorowi z Wisłą i z Boca stanie w miejsce Alvesa i będzie dobrze, ewentualnie Puyol w meczu z Numancią.

0

Z wyżej wymienionych kolesiów znam tylko Capela, a Palacio poznam jutro i wtedy się wypowiem.

0

"Hin"??!!?! Do czego to już dochodzi... Toż to istny gwałt na Naszym pięknym języku...

0

"Xavi będzie miał okazję, aby stać się jedynym posiadaczem trzeciego miejsca już za 2 tygodnie podczas rewanżowego meczu z Wisłą Kraków."

A nie przypadkiem za dwa dni już z Boca?

0

"...jest Bojan, nie ma Raula" i Gutiego - aaaa cudownie :D

0

[Olivierek rzuca się na messiszyma] ;)

0

Ruszyła maszyna...

0

Valdes... gdyby nie On byłbym niemalże pewnien, że ta drużyna będzie dominatorem w tym sezonie, jego "wybicie" w sześćdziesiątej minucie mogło spowodować utratę bramki. Oczko w dół.

Puyol i Marquez powinni dostać taką samą ocenę - obaj raz zgubili się w defensywie i uczestniczyli w ofensywnych akcjach Naszego zespołu.

Abidal - popełnił kilka błędów, ale też popisał się dobrymi interwencjami, widoczny w ataku. Ocena - 6.

Keita i Iniesta - poprawić strzał z dystansu i będzie super.

Eto'o - no co tu dużo mówić - Człowiek-Gol, Człowiek-Torpeda, gdyby nie niewykorzystana sytuacja pod koniec pierwszej połowy z pewnością zasłużyłby na '10'

Henry - grał na lewej stronie, popisał się asystą, golem i pięknym strzałem (widok tysiąca kibiców chwytających się za głowę - bezcenne ;] ).

0

O co robi gra z Naszymi politykami w jednej drużynie...

0

Niechaj "Larsson Guardioli" zostanie jeszcze przynajmniej na rok...

0

Are you ready to die?

0

Cieszę się bardzą...

0

tychowianin - a no :D

0

Titi nie zrobi tego fanom Arsenalu - plota jak nic.

0

MD: Eto'o zostaje = no to żegnaj Samu :(

0

Z takimi oczkami miałby nie pojechać? ;]

0

Będzie na Polsat Sport ;)

0

Jeffren Silva? N.I.E.

0

Mi tam wystarczyła ekwadorska Barcelona Guayaquil, ale to też ujdzie ;)

0

No, no... Tottenham robi sobie ekipę (przynajmniej stara się zrobić) 40 na Villę, 50 na Eto'o 6 na Gio (brr..) Bentley za 20 i Modric za worek ziemniaków (czyt. nie wiem) Arszawin za 25 i Gomez za... no za tyle co Modrić w moim mniemaniu :P

A "nius"... co tu dużo mówić - plotka.

0

wiselka- taki z ciebie kibic? zamiast mówić że macie jaja i będziecie walczyć to prawisz mi tu, że Real z Wisłą Kraków w sercu bedzie walczyć do ostatniej kropli krwi, a w przerwie będą się zagrzewać do walki słowami: Pamiętajcie o Ala....Wiśle!

PS. Oby Legia z Beitarem w sercu was dopadła w lidze ( o ile kiedykolwiek ruszy) ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?