0

Jaki hymn taka gra.

1

@FcPortoFan1999 Strzelić szybko 3 bramki

2

@Szczygiel06 Wszystko zależy od trybu życia i postrzegania świata.

0

@Cochise Nie spojrzałem że chodzi o LPG.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Cochise Akcyza też . Benzyna o 29 gr a ropa o 28 gr.

2

@FCBparasiempre Zmarł 7 kwietnia 2007 w Barcelonie

0

Prawie spadkowicz wyrzuca 2 razy prawie mistrza.

0

Maska maską ale zostaje już raczej rozrywka w MLS.

1

@Arkon Nikt na świecie nie traktuje go poważnie. Niczego dobrego nie można o nim powiedzieć. Myśli, że jak mówi głośno to dobrze mówi i całe szczęście, że w naszym państwie Prezydent niewiele może.

1

@Elvisek To tylko świadczy o kryzysie Chelsea. Tylko 5pkt w ostatnich 5 meczach.

0

@olek10 Jak już chcesz przedstawiać argumenty to nie powtarzaj głupot.

3

@marcin62 Byłem w tamtym roku na wakacjach z przyjaciółmi (grupa 14 osób) w okolicach Benidormu. W pobliżu wynajmowanej willi była restauracja głównie polska kuchnia. Jedzenie naprawdę doskonałe. Właścicielami jest małżeństwo z Polski. Ceny bardzo przystępne zarówno jedzenia jak i alkoholu. Byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi jak i menu. Więc zostawiliśmy ok 50-60 euro napiwku (mniej więcej 8-10 % wartości rachunku) . Kelner oddał nam ten napiwek na polecenie właścicielki. Powiedziała ,że wolałaby kilka pozytywnych opinii na google na temat lokalu a jak chcemy podziękować obsłudze i kucharzowi to możemy im osobno zapłacić. Wypisaliśmy kilka pochlebnych opinii (zgodnie z prawdą) i na pożegnanie dostaliśmy jeszcze w gratisie butelkę 0,7 wyborowej i 2 butelki wina. Wróciliśmy jeszcze dwukrotnie podczas tego pobytu. Można ? Pewnie że tak . Wszystko zależy od ludzkiego charakteru.

15

@Borneo Tu chodzi o to kto pożycza. Gdyby PiS rządził to ten pisowski czopek Nawrocki już dawno złożyłby podpis.

2

@turhiay Jest tylko jeden, drugi nie istnieje więc nie ma wad.

2

@kundee Bardziej nie pojmuję jak ładnym kobietom podobają się "babo-chłopy".

0

Nie lubię Interu ale tych z VAR-u powinni publicznie wychłostać na Piazza del Duomo.

0

@MaVii Rozumiem rotację i jak najbardziej jestem za ale bez przesady. Ważne 3 pkt. Pozdrawiam.

0

@MaVii Co byś napisał jakby był remis?

0

Męczarnie na życzenie Flicka.

2

Jakby nie mogli od razu tak wyjść

0

Wreszcie zmiany

1

@speedweed W 1 minutę 3 złe decyzje.

3

Fermin za Olmo, Pedri za Casado i ktokolwiek z trybun za Ferana

1

Jedna ze słabszych połów w tym sezonie

1

@FCBparasiempre Zamknąć na zawsze w klatce i pokazywać wszystkim jak wygląda zwyrodnienie mózgu.

0

@AmigoBlancos 1.Region. 2. Status mieszkania. 3 Ilość osób . Potem można ustalać widełki.

1

@FCBparasiempre Dla mnie bandyta.

0

@ProMILs Wystarczy, że w dokumencie będzie zapis , że spłata pożyczki nie będzie wiążąca jeśli nastąpią zmiany (mogą być jak nazywasz geopolityczne itp.) w czasie spłaty zobowiązań. Odpowiednie zapisy prawne po to właśnie są.

0

@Sulimo U nas w Sosnowcu to jest dopiero patoklub z pato-debilem prezydentem miasta Chęcińskim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?