Ogorinho1974
Dołączył/a: styczeń 2019
SOSNOWIEC
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki hymn taka gra.
1
@FcPortoFan1999 Strzelić szybko 3 bramki
2
@Szczygiel06 Wszystko zależy od trybu życia i postrzegania świata.
0
@Cochise Nie spojrzałem że chodzi o LPG.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cochise Akcyza też . Benzyna o 29 gr a ropa o 28 gr.
2
@FCBparasiempre Zmarł 7 kwietnia 2007 w Barcelonie
0
Prawie spadkowicz wyrzuca 2 razy prawie mistrza.
0
Maska maską ale zostaje już raczej rozrywka w MLS.
1
@Arkon Nikt na świecie nie traktuje go poważnie. Niczego dobrego nie można o nim powiedzieć. Myśli, że jak mówi głośno to dobrze mówi i całe szczęście, że w naszym państwie Prezydent niewiele może.
1
@Elvisek To tylko świadczy o kryzysie Chelsea. Tylko 5pkt w ostatnich 5 meczach.
0
@olek10 Jak już chcesz przedstawiać argumenty to nie powtarzaj głupot.
3
@marcin62 Byłem w tamtym roku na wakacjach z przyjaciółmi (grupa 14 osób) w okolicach Benidormu. W pobliżu wynajmowanej willi była restauracja głównie polska kuchnia. Jedzenie naprawdę doskonałe. Właścicielami jest małżeństwo z Polski. Ceny bardzo przystępne zarówno jedzenia jak i alkoholu. Byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi jak i menu. Więc zostawiliśmy ok 50-60 euro napiwku (mniej więcej 8-10 % wartości rachunku) . Kelner oddał nam ten napiwek na polecenie właścicielki. Powiedziała ,że wolałaby kilka pozytywnych opinii na google na temat lokalu a jak chcemy podziękować obsłudze i kucharzowi to możemy im osobno zapłacić. Wypisaliśmy kilka pochlebnych opinii (zgodnie z prawdą) i na pożegnanie dostaliśmy jeszcze w gratisie butelkę 0,7 wyborowej i 2 butelki wina. Wróciliśmy jeszcze dwukrotnie podczas tego pobytu. Można ? Pewnie że tak . Wszystko zależy od ludzkiego charakteru.
15
@Borneo Tu chodzi o to kto pożycza. Gdyby PiS rządził to ten pisowski czopek Nawrocki już dawno złożyłby podpis.
2
@turhiay Jest tylko jeden, drugi nie istnieje więc nie ma wad.
2
@kundee Bardziej nie pojmuję jak ładnym kobietom podobają się "babo-chłopy".
0
Nie lubię Interu ale tych z VAR-u powinni publicznie wychłostać na Piazza del Duomo.
0
@MaVii Rozumiem rotację i jak najbardziej jestem za ale bez przesady. Ważne 3 pkt. Pozdrawiam.
0
@MaVii Co byś napisał jakby był remis?
0
Męczarnie na życzenie Flicka.
2
Jakby nie mogli od razu tak wyjść
0
Wreszcie zmiany
1
@speedweed W 1 minutę 3 złe decyzje.
3
Fermin za Olmo, Pedri za Casado i ktokolwiek z trybun za Ferana
1
Jedna ze słabszych połów w tym sezonie
1
@FCBparasiempre Zamknąć na zawsze w klatce i pokazywać wszystkim jak wygląda zwyrodnienie mózgu.
0
@AmigoBlancos 1.Region. 2. Status mieszkania. 3 Ilość osób . Potem można ustalać widełki.
1
@FCBparasiempre Dla mnie bandyta.
0
@ProMILs Wystarczy, że w dokumencie będzie zapis , że spłata pożyczki nie będzie wiążąca jeśli nastąpią zmiany (mogą być jak nazywasz geopolityczne itp.) w czasie spłaty zobowiązań. Odpowiednie zapisy prawne po to właśnie są.
0
@Sulimo U nas w Sosnowcu to jest dopiero patoklub z pato-debilem prezydentem miasta Chęcińskim.